Mucize Doktor Tanıtım Fragmanı (Tüm Fragmanlar)

Mucize Doktor dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 23 temmuz salı günü çekimlerine başlanan Mucize Doktor dizisinin 12 eylül 2019 perşembe günü ilk bölümü ile yayında olacak. Mucize Doktor dizisinin ilk tanıtım fragmanında görüntüler Bilecik garında geldi. Eylül ayında izleyicisi karşısında olacak olan Mucize Doktor dizisi Amerika yapımı The Good Doctor dizisinden uyarlanıyor.

İlk kısım çekimleri Bilecik’in tarihi garında çekilen Mucize Doktor dizisinden gelen ilk tanıtımda tren yolcululuğu ile ilgili oldu. Çekimleri Bilecik merkeze bağlı Küplü, Başköy, Dereköy ve Gülümbe köylerinde başlayan Mucize Doktor dizisinin ikinci kısım çekimleri ise İstanbul Anadolu yakasında bulunan Medical Park Pendik hastahanesinde yapılacak.

Başrollerini  Taner Ölmez, Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen ve Fırat Altunmeşe gibi önemli isimlerin paylaştığı Mucize Doktor dizisinde Ali isimli Otizm ve Savant Sendromu hatası olan doktorun hikayesi anlatılacak.

Mucize Doktor  dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosumucize doktor dizisi tanıtımı

Ali zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Yaşadığı hastalıkları yüzünden hiç bir arkadaşı ile iyi bir iletişim kuramayan Ali her zaman dalga geçilen zavallı bir çocuk olmuştur. Babasından şiddet gören Ali’yi bir doktor babasından kurtarmış ve Ali bir koruyucu ailenin yanına yerleştirilmiştir.

Koruyucu aile yanında  kalan Ali bir gördüğü şeyi bir daha asla unutmayacak kadar zeki bir çocuktur. Bu özelliğini keşfeden Ali derslerinde başarılı olmuş ve sınavda Tıp fakültesini kazanmıştır. Savant Sendromu genellikle otizm ile birlikte görülse de bu sendroma sahip çocukların bir konuda çok üstü yetenekleri oluyor. Ali’nin yeteneği de unutmamak olunca Tıp fakültesi derslerini başarı ile bitirmiştir; ancak gerçek hayat derslerden çok farklıdır. Ali derslerde ki başarısını işe başladığı özel hastahanede ki cerrahlık becerilerinde gösteremeyince zor günler yaşayacak; hatta ameliyathaneden kovulacaktır; ancak Ali eksikliklerini hiç bir doktor arkadaşına fark ettirmeden başarılı bir doktor olabilmek için savaşacaktır.Mucize Doktor Tanıtım Fragmanı

Mucize Doktor dizisinden ilk gelen tanıtım oldukça kısa ve Fox TV ağustos ayı içinde dizinin ilk bölümünden bir kesit olarak daha geniş bir fragman yayınlayacak.

 Mucize Doktor 1. Bölüm Fragmanı 12 Eylül

Mucize Doktor 1. Tanıtım Fragmanı

Mucize Doktor 2. Teaser

Mucize Doktor Tanıtım Fragmanı (Tüm Fragmanlar) (1 Yorum)