Necip Memili Çukur’dan Ayrılacak mı? İşte Kesin Cevap

Ay Yapım’ın imzasını taşıyan Çukur dizisinde son haftalarda yaşanan ayrılıklar izleyicinin çokça tepkisi çekti. Özellikle Çukur’un öz evladı Kemal’in yani Uğur Yıldıran’ın ölerek diziden ayrılması milyonlarca Çukur sever tarafından tepki ile karşılandı. Bunlar yetmezmiş gibi bir de Çukur dizisinin 16 aralık pazartesi akşamı ekranlara gelen 3. sezonun 13. bölümünde Raşit Fazlullah ile görüşmeden çıkan Cumaali ve Selim Koçoalı Azer’in adamları tarafından saldırıya uğrar.

Bilindiği üzere Çukur’da Yamaç Koçovalı Azer’in kardeşini öldürmüş ve Azer’e büyük bir acı yaşatmıştı. Azer’in elinde Yamaç’a sıkma şansı varken Azer Yamaç’a değil Yamaç’ın abisi Cumaali’ye sıktırmıştır. Bunun nedeni de Yamaç’ın da kendisi gibi kardeş acısını yaşamasıdır. Peki Azer’in planları tutacak mıdır? Yamaç kardeş acısı çekecek midir? Cumaali Koçovalı ölecek midir?

Necip Memili Çukur’dan Ayrılacak mı?

Dizi sektöründe haber almak zordur; çünkü hiç bir yapımcı dizisinde büyünün bozulmasını istemez; ancak Çukur dizisi o kadar geniş kadrolu bir dizi ki yapımcının tüm ekibi bilgi sızdırmaması konusunda kontrol etmesi çok zor nitekim bilgi sızıyor da Çukur’un çekildiği Balat mahallesinden.

Cumaali Baba Oluyor

Bize gelen bilgilere göre Necip Memili Çukur’dan kesin olarak ayrılmayacak; hatta Necip Memili ve Cumaali Koçovalı severlere güzel de bir haber verelim ilerleyen haftalarda Cumaali baba olacak. Yani yeni bir Koçovalı daha doğacak Çukur’da. İlerleyen haftalarda Damla Koçovalı’nın hamile olduğu ortaya çıkacak. ukur Cumaali Ölecek mi

Tabi Necip Memili Çukur ile yaptığı sözleşmeyi bilemem ben sadece Necip Memili Çukur’dan bu haftalarda yani 3. sezon 14  ve 15. bölümlerinde ayrılmayacağının sözünü veririm; daha sonra başka bir saldırı olur başka bir durum yaşanır Necip Memili Çukur’dan ayrılır orasını bilmem zira çekilmeyen bölümlerin senaryosunu bir senarist bir de Allah bilir.

Çukur Cumaali Ölecek mi?

Çukur dizisinden bilgi almadan sizlere bilgi vermek istemedik zira Cumaali’nin vurulması o kadar ağır bir sahne ile gösterildi ki izleyici kesin Cumaali öldü dedi; hatta benzer bir vurulma sahnesinde yine bir Koçovalu olan Kahraman ölmüştü. Bir çok izleyici Cumaali de öldü artık bu çukur izlenmez dese de Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum’un ne kadar psikopat olduğunu tanıyamamış bu izleyiciler.

Aslında Kemal’in ölümü sonrası Cumaali’nin vurulması ve sonunda kurtulması izleyiciye bir nebze olsun Kemal’in ölümünü unutturmak için yazılmış sahne. Tabi vurulma kırılma – ayrılacak ayrılmayacak meseleleri her zaman reytinglere olumlu yansımıştır orası başka ama bu sefer Allah sevdiği kuluna önce eşeğini kaybettirir, sonra da buldururmuş misali bir senaryo yazılmış. Yani ileyici Cumaali’yi kaybettik sanacak sonra bulacak ve mutlu olarak Kemal’i unutacak ama gerçek Çukur severler Kemal’i asla unutmaz. Necip Memili Çukurdan Ayrılacak mı

Çukur Cumaali Vurulma Sahnesi