Nisa Bölükbaşı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Nisa Bölükbaşı Survivor 2020’nin gönüllüler takımında yer alan 22 yaşında Çek Cumhuriyeti doğumlu güzeller güzeli kızımızdır.

Nisa Bölükbaşı Kimdir?

2 Temmuz 1998 de Prag’da dünyaya gelen Nisa Bölükbaşı doğar doğmaz su ile buluşan çocuklardan. Annesi Nisa’yı daha üç aylıkken yüzdrmeye başlamış; bu nedenle de Nisa Bölkbaşı havuz yarışmalarının en hızlısı olacağa benziyor. 22 yaşında olan Nisa Bölükbaşı daha 6 yaşına gelmeden profesyonel yüzücü olmayı başardı ve Çek Cumhuriyetinde yüzmeye başladı.

Sadece yüzme konusunda değil aynı zaman da tenis ile ilgilenmeye başladı ve Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 yıl oyuncu olarak yer aldı. Aynı zamanda profesyonel olarak da boleybol oynyan Nisa Bölğkbaşı adeta Survivor yarışmaları için eğitim almış. Takım oyunlarında da başarılı olan Nisa Bölükbaşı Survivor’un en çok yetenek gerektiren atış kısımlarında da başarılı olabilecek eğitimi almış. Özellikle profesyonel voleybol ve tenis geçmişi ona bu yarışmalarda çok yardım edecek.Nisa Bölükbasi Survivor 2020 yarışmacısı

Nisa Bölükbaşı Wikipedia

15 yaşından itibaren yüzme eğitimi de vermeye başlayan Nisa Bölükbaşı aynı zamanda da voleybola devam eder 2018 de U20’de takım olarak ikinci kazandı. Spor geçmişinin yanı sıra akademik eğitimde alan Nisa Bölükbaşı 2018’de mimarlık okumaya başladı ve spora ara vermek zorında kaldı. Mimarlık öğrencisi olan Nisa Bölükbaşı Survivor 2020 seçmelerinde üstün başarı gösterid ve okuluan bir yıl ara vererek Survivor 2020’ye katılmaya karar verdi. Hobi olarak spora devam eden Nisa Bölükbaşı kayak yapıyor ve bisiklete biniyor.

Nisa Bölükbaşı Kimdir

Nisa Bölükbaşı Kaç Yaşında? Kaç Kilo

Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1998 doğumlu olduğu için şuanda 22 yaşının içinde. Survivor 2020 Gönüllüler takımının en genci olan Nisa Bölükbaşı performansı ile Survivor 2020 de en çok konuşulacak kızlardan biri olacak. Nisa Bölükbaşı’nın kilosu bilinmiyor ancak 50 Kg civarında olduğu tahmin ediliyor, zaten Survivor 2020 de en az veren 5 kg verdiği için Nisa Bölükbaşı’nın da kilo vereceğini düşünüyoruz.

Nisa Bölükbaşı resimleriNereli?

Nisa Bölükbaşı aslen Türktür ancak ailesi Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a taşındığı için Nisa Bölükbaşı da Prag da doğmuştur ve aktif olarak Prag da yaşamaktadır. Nisa Bölükbaşı Survivor 2020 için Türkiye’ye gelmiştir.

 

Yorum yaz