Ramo Cihangir Kimdir?

Ramo dizisinin ilk sezondan beri konuşulan Cihangir beyi sonunda ortaya çıktı. Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Kimsesiz Yaşar olarak izlediğimiz şarkıcı ve oyuncu Olgun Şimşek Ramo dizisi kadrosuna Cihangir bey olarak dahil oldu.

İstanbul’dan tüm Türkiye da ki kaçakçılık işlerini yönetecek kadar güçlü bir adam olan Cihangir Bey Adana da yaşananlardan sonra Ramo’ya bir ders vermek istemiş önce ailesini yok etmiş sonra da Ramo’yu tutuklatarak hapse attırmıştır; ancak Ramo artık Cihangir’in hesabını kapatmaya yemin etmiştir. ramo cihangir resimleri

Olgun Şimşek Kimdir?

1 ocak 1971 de Bursa’nın Yenice ilçesinde dünyaya gelen Olgun Şimşek 49 yaşındadır. Ailesi aslen Bingöllü olan deneyimli oyuncu oyunculuk eğitimin İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Bir Demet Tiyatro ile kariyerine devam eden Olgun Şimşek oyunculukta tutunamayınca sesi ile dikkat çekmiş ve özelikle Üflediler Söndüm performansı ile sesini ortaya çıkarmıştır. Bir çok albüme imza atan Olgun Şimşek Yalan Dünya dizisinin Selahattin’i olarak çok sevilmiştir. Olgun Şimşek 2011 de Zeynep Kocabeyoplu ile evlenmiştir. Özellikle 2012 yapımı olan Yalan Dünya dizisinde hayat verdiği Selahattin karakteri ile çok sevilmiştir. Ses sanatçısı olarak da bir çok eseri mevcuttur.Olgun Şimşek 1.68 metre boyunda ve 67 kg ağırlığındadır.olgun simsek ramo dizisi

Ramo Cihangir Kimdir?

Ramo dizisinde Cihangir Cengiz’in büyük patronudur. Tüm kaçak mazot ve uyuşturucu işinin başında o vardır ancak onu çok fazla bilen tanıyan yoktur. Cihangir bey bilinmeyi ve ortalıklarda olmayı sevmez. Cihangir bey Adana’da yaşanan hırsızlığı araştırması için Adana’ya Yavuz’u gönderecektir.

Ramo dizisinde kuşlar çetesinin çaldığı düşünülen uyuşturucuyu çalan aslında Ramo’nun kendisidir. Ramo malı çalmış ve Kuşlar çetesinin üzerine atmıştır. İlerleyen bölümlerde Cihangir bey malı çalanın isyan çıkaran Ramo ve Pompacılar çetesi olduğu ortaya çıkacak ve Cihangir ile Ramo arasında büyük bir savaş çıkacaktır.

Cihangir makama mevkiye çok önem verir. Bu nedenle de ancak kendine denk olan insanlar ile görüşür ve onları dikkate alır. İlerleyen bölümlerde Cihangir bey Adana’ya gelecek ve Ramo’nun asıl savaşı Cihangir ve adamları ile olacaktır.

Ramo dizisinde Cihangir karakterine Olgun Şimşek hayat verecektir; çünkü Olgun Şimşek Ramo dizisi kadrosunda yer almasına rağmen ilk bölümde kendisine aktif bir rol yazılmamış ve izleyicisi karşısına çıkmamıştır. Peki Ramo dizisinde Cihangir bey olarak karşımıza çıkacak Olgun Şimşek kimdir?

Daha önce Ramo dizisinde Cihangir karakteri için Burak Tamdoğan düşünülmüş ancak Olgun Şimşek ile çalışılmasına karar verilmiştir.

Burak Tamdoğan Kimdir?

1971 Ankara doğumlu olan Burak Tamdoğan ODTÜ’de Psikoloji eğitimi alırken psikolog değil oyuncu olmaya karar vermiş ve Ankara Üniversitesinde Tiyatro Bölümünü geçerek başarı ile mezun olmuştur. Burak Tamdoğan son olarak Kara Para Aşk dizisinde gösterdiği başarı ile beğeni toplamıştır. Burak Tamdoğan devam eden Elimi Bırakma dizisinde Azmi Yeleknci olarak yer almış ancak senaryoda ki yeri bitince diziden ayrılmıştır.Ramo Cihangir

Ramo dizisi tüm büyüsü ile 14 ocak salı akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Milyonları izleyicisi karşısına kitleyen Ramo dizisi farklı tarzı ile çok beğenildi. Ramo dizisinin ilk bölümünü izleyen izleyici en çok da dizi de İstanbul’lu büyük patron Cinahgir’i merak etti. Peki kimdir bu Cihangir bey?Ramo dizisi Cihangir Kim

Etiketler