Ramo Devam Edecek mi? 2. Yeni Sezonu Çekilecek mi? 2020 2021

14 Ocak 2020 de yayın hayatına başlayan BKM Filmin sevilen Adana  dizisi Ramo’da çekimleri Korona Virüs nedeniyle durmuştu. Çekimlerin yeni sezona kaldığını öğrenen Ramo dizisi oyuncuları ve set ekibi çok sevdikleri Adana’dan ayrılarak İstanbul’a döndüler.

Ramo dizsiiin yayınlanan 11. bölümünün 1. sezon finali kabul edildiği Ramo dizisinin 2. sezon çekimlerinin ise ağustos ayı başında başlayacağı açıklandı. Ramo dizisi başrol oyuncusu İlker Aksum verdiği röportajda ağustos sonuna doğru 2. sezon ile yayında olacağız dese de Ramo’nun yeni bölümlerinin Eylüle kalacağı kesinleşti. Ramo dizisinin 2. sezonunda Boz karakteri ile Görkem Sevindik diziden ayrılırken Ramo dizisi kadrosuna yeni oyuncular dahil olacak ayrıca çekimlerde bir süre sonra İstanbul’a alınacak.

Ramo dizisinde bir çok oyuncu için de ayrılık zamanı geldi. Ramo dizisinin hikayesi İstanbul’a uyarlanınca bir çok oyuncu ile de yollar ayrılmak zorunda kaldı; ayrıca Ramo dizisi senaristi Yılmaz Şahin ve yönetmeni Yağız Alp Akaydın da diziden ayrıldı.

 

Ramo Yeni Sezon açıklaması

Ramo dizisinin aradan sonra tekrar sete çıkamaması sonrası sosyal medyada bir çok hesapta Ramo dizisi ile ilgili spekülasyonlar başlatıldı. Bir çok hesap Ramo dizisinin bu sezon final yapacağı ve 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olamayacağını yazdı ancak bize gelen kesin bilgilerine göre Show TV her bölümünün 5 milyondan fazla izleyici tarafından ilgi ile izlendiği Ramo dizisinin 2. sezonu ile devam etmesini istiyor.

Ramo dizisinin her bir bölümünün maliyeti 1.1. milyonun üstünde. Bu nedenle de ciddi maliyetli bir dizi. Özellikle oyuncu ücretleri ve aksiyon sahneleri Ramo dizisinin bölüm başı ücretini arttırıyor; ancak Show Tv yetkilileri Ramo dizisinin reytingleri ile bu maliyeti karşılandığını hatta dizinin kanala kar bile ettirdiğini söylüyorlar. Dizi tutturmanın zor olduğu bu dönem de Show TV hazır tutmuş dizisinden de vazgeçmek istemiyor. Bu nedenle çok önemli bir zorluk yaşanmazsa Ramo dizisi 2. sezonu ile kesin olarak devam edecek.

Ramo Sete Çıkamıyor

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın yaptığı Ramo dizisi 11. bölüm çekimleri tamamlandıktan sonra bir daha sete çıkmama kararı almıştı. Ülkemizde Korona Virüs Tedbirlerinin artması ve özellikle 20 yaş altına gelen sokağa çıkma yasağı sonrası Ramo dizisi sete çıkamamıştı.

Ramo Sezon Finali mi Yoksa Final mi Yapacak?

Bir çok izleyici Ramo dizisinin sezon sonunda final mi yoksa sezon finali mi yapacağını soruyor. Show Tv ve Bkm Film Ramo dizisinin 2. sezonu için anlaştı. Bu durumda kesin olarak Ramo dizisi yeni sezonda devam edecek.

Ramo’nun 11. bölümü ile 2019 2020 sezonunu kapattığı kesinleşti. Zira Ramo dizisinin haziranda değil ağustosta sete çıkacağı bilgisi de kesin. Gerekçe olarak da Korona Virüs’ün etkisinin haziran sonuna kadar süreceğini bu nedenle de sokağa çıkma ve benzeri gibi önlemlerin haziran ayı boyuncada devam edeceğini söylüyor. ZatenRamo dizisi mayıs ayının ilk iki haftası da sete çıkamayınca sonrasında zaten bayram ve yaz tatili derken diziler sete çıkamadı.

Show TV Ramo dizisinden ilk fırsatta yeni bölüm bekliyor zira rakip dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz rakipsiz yayınlandığı haftalarda 10 barajının üzerinde reytingler alarak reyting pastasında ki aslan payını daha da büyütüyor; ancak Ramo dizisi oyuncuları için paradan daha önemli bir şey var o da sağlık.

Ramo’nun 2. Sezonu Çekilecek mi?

Eğer dizinin erkek başrol oyuncusu Murat Yıldırım ile ilgili bir sorun olmazsa BKM Film Ramo dizisinin devam etmesini istiyor. Bu durumda çok önemli bir sorun yaşanmazsa Ramo dizisi 2. sezonu ile de salı akşamları Show TV ekranlarında olacaktır. Ramo Yeni Sezon da Devam Edecek mi

Ramo 2020 2021 Yeni Sezonu Ne Zaman Başlar?

Bizler Ramo dizisinin mayıs ayında sete çıkacağını ve 15 veya 16. bölümü ile sezon finali yaptıktan sonra 17. bölümü ile 2020 2021 yeni sezonunda devam edeceğini düşünüyorum. Ramo’nun 2. sezona başlama tarihi ise tahmini olarak 8 eylül 2020 salı akşamı olacağı yönünde kulis bilgisi var ancak oyuncu İlker Aksum’da ağustos sonu yayında olacağız şeklinde bir açıklama yaptı.

Cemre Baysel ve Deniz Gürzumar Canlı Yayın Yaptı

Ramo dizisinde Bücür ve Fatoş karakterine hayat veren Cemre Baysel ve Deniz Gürzumar İnstagramda canlı yayın yaparak Ramo dizisini özleyen izleyicilerin birazda olsa hasretini gidermeye çalıştı.

ramo instagramda devam ediyor