Savaşçı 3. Yeni Sezon Neden Başlamadı? Savaşçı Neden Yayınlanmıyor?

Savaşçı 2019’da Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisi 2019’a ise 27 ocak 2019 pazar akşamı başlayacak. Bilindiği üzere diziler 3 hafta ara vermeye karar vermiş ve 2019 da 3 hafta tatile çıkmıştı. 

Savaşçı 3. Yeni Sezon başlama tarihi belli oldu. Savaşçı 3. Yeni Sezona 7 ekim pazar akşamı başlayacak. Savaşçı dizisi için Fox Tv 7 Ekim Pazar akşamını uygun gördü. Savaşçı dizisinde çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Gerçekten çok özel bölümler geliyor ve beklediğimize değecek.

Bahsettiğimiz gibi arkadaşlar Savaşçı dizisinin yeni sezon tanıtımı yayınlandı; sette çalışmalar yavaşta olsa planlandığı gibi devam ediyor. Muhtemelen Savaşçı 3. sezonu ile 30 eylül pazar akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. 

Savaşçı dizisinde çıkan ekonomik kriz ile ilgili bir çok spekülasyon ortaya atlıyor. Sosyal medya da ve bir çok haber sitesinde Limon Film’in battığı bittiği yönünde haberler var ancak bu haberler kesinlikle gerçeği yansıtmıyor. Limon Film Koca Koca Yalanlar; Savaşçı, Avlu dizilerini çekmeye devam ediyor.

Peki sosyal medyaya yansıyan haberler neden kaynaklanıyor? Dizi çekmek oldukça maliyetli bir iş; son dönemde dizilerin maliyetleri Dolar ve  Euro karşısında çok arttı; tam tersine kanallar ise daha az maliyetli diziler bekliyor ve devam eden dizilerine de daha az bütçe çıkarıyor. Tabi ki bu durumda yapım firmaları arada kalıyor ve maddi olarak sıkıntıya giriyor.

Son dönem de yine medyada çıkan haberlerde Limon Film’in en sevilen ve en maliyetli dizilerinden Savaşçı’da kriz çıktığı çekimlerin durduğu yönünde bilgiler var. Bu bilgiler işten çıkarılan veya gerçekten bir kaç ay parasını alamayan bir teknik personel tarafından yayılıyor olabilir; hiç bir firma bu tür haberleri engelleyemez; ancak Limon Film’in de işçinin emekçinin parasını geç ödediği buna karşı çıkan teknik ediple de yollarını ayırdığını geçen  sezon görmüştük. 

Şuanda Limon Film ile yaptığımız resmi görüşmelerde çekimlerin devam ettiğini bir bölümün 13 eylül itibari ile hazır olduğunu diğer bölümlerin çekimlerinin de devam ettiğini öğrendik; ancak Limon Film de Savaşçı’nın ne zaman yayına gireceğini bilmiyor zira o Fox Tv kanalının vereceği bir karar; medyada çıkan Savaşçı ve Kadın dizileri Ekim’e kaldı haberleri doğru olabilir ancak bunda Limon Film’in bir dahiliyesi yok. Tahmniere göre SAvaşçı dizisinin ilk iki bölümü 23 eylül pazara yetiştirilir; eğer kanalda özellikle geç yayınlamak istemezse 30 eylül pazar akşamı Savaşçı  dizisi 3. sezona başlayacaktır.

Savaşçı 3. sezon Tanıtım Fragmanı Türk Dünyayı Aydınlatan Güneştir

Savaşçı 3. Yeni Sezon Neden Başlamadı? Savaşçı Neden Yayınlanmıyor? (2 Yorum)

  1. savaşçı ve söz dizileri neden yayınlanmıyor? izleyiciyi adam yerine koyup bir açıklama yapsalar bari.. bu kadar rahatlık, terbiyesizlik olmaz.. ayıp.