Savaşçı 97. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Başlama Tarihi

Savaşçı 97. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı 97. bölümü ile 2020 2021 yeni sezonuna 13 eylül 2020 de başlayacak. Savaşçı dizisi oyuncuları 4 eylül de sete çıktı ve ilk çekimler Ankara’da gerçekleştirildi. Savaşçı dizisi geçen sezondan 3 bölüm stok çekmişti.

Savaşçı 77. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisi 76. Bölümü ile 26 mayıs pazar akşamı 2018 2019 sezonuna noktayı koydu. Savaşçı 77. Bölüm ile 2019 2020  yeni sezonunda izleyicisi karşısında olacak. Savaşçı dizisinin 16 Eylül 2019 tarihinde yeni sezona başlamasını bekliyoruz; dizinin yapımcısı Limon Film’in maddi sorunları olduğu için yeni sezon başlama tarihi net değildir gecikme olması ihtimali yüksektir. Eğer Savaşçı dizisi oyuncularına sezon başında ödeme yapılamazsa Savaşçı dizisinin yeni sezonu ekim 2019’u bulabilir.

Güncelleme 18 ocak: Savaşçı dizisi 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Savaşçı dizisinin 60. bölümünün 27 ocak pazar akşamı yayında olacağı ve Karabağ meselesinin işleneceği görülüyor. blank

Limon Film’in sevilen dizisi Savaşçı’ya yıl başı arası verildi. Bilindiği üzere Türkiye’de son yıllarda artık her sezon dizilere bir hafta yıl başı arası veriliyordu ancak bu sezon dizilere bir hafta değil üç hafta tatil verildi. Savaşçı dizisi de bu üç haftalık tatili kullanacak ve yeni bölümü muhtemelen 27 ocak pazar akşamı ekranlarda olacak.

Savaşçı dizisi tatile diğer dizilerden bir bölüm önde girdi. Aslında Savaşçı dizisinin 30 aralık pazar akşamı yayınlanmasının önünde herhangi bir engel yoktu; reklam anlaşmaları 2019’da yenilenecekti; ancak Savaşçı dizisi bir asker dizisi olduğu için bölüm çekimleri yetiştirilemedi ve bir hafta önce yıl başı tatiline girdi.

Türkiye’de kış ayları özellikle Anadolu da oldukça çetin geçiyor. Özellikle dış çekimi çok fazla olan dizilerde de zaman zaman kar molası ve soğuk hava molası da veriliyor. Özellikle Eskişehir ve Ankara’da yağan kar ve eksilere düşen hava sıcaklıkları nedeniyle Savaşçı dizisinin yeni bölümü yetiştirilemedi.

Savaşçı dizisi bir hafta önce yıl başı arasına girse de çok şey kaybetmeyecek. Savaşçı dizisi diğer dizilerden bir hafta önce yeni yılda yayına girecek. Savaşçı dizisi 60. bölümü ile 27 aralık pazar akşamı yayında olacak. blank

Savaşçı 60. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı 60. Bölüm yayın tarihi şuanda kesinleşmedi. Savaşçı set ekibi şuanda tatilde ve ocak ayında yeniden çekimler için bir araya gelinecek. Savaşçı dizisi set ekibi bu üç haftalık arada stok bölüm çekip yeniden ara vermek zorunda kalmadan sezonu bitirmeye çalışacak. Yani Savaşçı dizisi oyuncularına çok fazla yılbaşı tatili yok .

Savaşçı 60. Bölüm 20 ocak pazar veye 27 ocak pazar akşamı yayında olacak. Savaşçı dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını biraz da firmaların vereceği teklifler belirleyecek. Eğer kanallar ve reklam veren firmalar arasında anlaşmalar tamamlanamaz ise Savaşçı 60. Bölüm 27 ocak pazara kalabilir. Fox Tv pazar akşamı en yüksek rakamı isteyen kanal zira Savaşçı dizisi pazar akşamları en yüksek reytingi alan dizi.

Savaşçı 60. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 97. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Başlama Tarihi (3 Yorum)