Savaşçı Ayça Kimdir? Seçil Buket Akıncı Kimdir? Kaç Yaşında?

Seçil Buket Akıncı Savaşçı Dizisinden Ayrıldı Yerine Feyza Sevil Güngör ile Anlaşıldı

Daha önce sizlere Savaşçı dizisinde Tüm General Ahmet Kutalmış’ın kızı olacak Ayça karakterine Seçil Buket Akıncı’nın hayat vereceğini duyurmuştuk; ancak Savaşçı dizisinden gelen set bilgilerine göre Seçil Buket Akıncı ile yapılan anlaşma Limon film tarafından iptal edilmiş.

Seçil Buket Akıncı Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Savaşçı Yeni Ayça Kim? Savaşçı Ayça Neden Değişti?

Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Filmden Seçil Buket Akıncı’nın Savaşçı dizisinden neden ayrıldığı yönünde bir açıklama gelmedi; ancak ulaştığımız bilgilere göre Kendisine her bölüm rolü olacağı söylenmiş; ancak beş bölüm rol yazılmamıştır. Bu nedenle de  Seçil Buket Akıncı sözleşmeyi imzalamayıp diziden ayrılmıştır.

Feyza Sevil Güngör Savaşçı Yeni Ayça

Savaşçı dizisi 5. sezona kadrosuna yeni dahil ettiği  oyuncular ile girmeye hazırlanıyor. Savaşçı dizisinin yeni sezonunda kadrosuna Bahadır Buyruk Astsubay Çavuş İlhan, Gökçen Gökçebağ Markus, Eylül Toros Ayten hemşire Serkan Kuru Ali Ogeday Girişken Demir Zerrin Sümer Akkız karakterleri ile dahil oldu. Diğer taraftan Belma Mamati ve Onur Büyükdurak da Savaşçı’nın yeni sezonunda kadroya dahil edilen yeni isimlerden biri. Seçil Buket Akıncı Kimdir

Limon Film tüm bu oyuncuların yanında bir de Seçil Buket Akıncı’yı Savaşçı dizisinde Tüm General Ahmet Kutalmış’ın kızı olarak kadroya dahil etti. Bakalım Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın kızı ile hangi asker aşk yaşayacak. 

Savaşçı Ayça Kimdir?

Savaşçı dizisinde Ayça güzeller güzeli bir kızdır. Aklı başında genç bir kız olan Ayça’nın kalbi boştur; ancak başına babasının mesleği yüzünden bir çok olay gelmiştir. Son olayda ise Ahmet Kutalmış Paşa’nın kızını kurtaracak olan ise Kılıç timi olacak.

Ayça karakteri ile Savaşçı dizisinde yakışıklılığı ile dikkat çeken Batur karakteri bence aşk yaşayacak ama bunu Savaşçı dizisi senaryosunu görmeden söylememiz zor. Seçil Buket Akıncı savaşçı dizisi ayça 1

Seçil Buket Akıncı Kimdir?

17 Ağustos 1988 İstanbul doğumlu olan Seçil Buket Akıncı 31 yaşındadır ve Trakya Üniversitesi mezunudur. Emrah Yıldız menajerliğin oyuncusu olan Seçil Buket Akıncı son olarak Hür Köle filminde Esma karakteri ile yer almıştır. Seçil Buket Akıncı Kardeş Payı dizisinde Feyza’nın arkadaşı Falcı Aysel olarak izleyicisi karşısına çıkmış ve çok beğenilmiştir. Seçil Buket Akıncı 169 cm uzunluğunda ve 54 kg’dır. 3 sezon Stv’nni Büyük Buluşma dizisinde rol almış ve ciddi bir oyunculuk deneyimi kazanmıştır. Seçil Buket Akıncı’nın yer aldığı diziler arasında Şefkat Tepe ve Doktorlar gibi önemli dizilerde vardır.

Seçil Buket Akıncı  son dönemde Bir Litre Gözyaşı dizisinde Selma Rüzgarın Kalbi dizisinde Hande ve Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde İlke karakterlerine yer vermiştir. Seçil Buket Akıncı resimleri

Savaşçı dizisine yeni gelen ve Savaşçı dizisinden ayrılan oyuncu listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Tahminlerimize göre Seçil Buket Akıncı beklenen oyunculuk performansını gösteremedi ve yönetmen veya yapımcının istediği ile Seçil Buket Akıncı diziden ayrıldı.

Savaşçı Ayça Kimdir? Seçil Buket Akıncı Kimdir? Kaç Yaşında? (1 Yorum)

  1. Seçil Buket Akıncı’yı ne yönetmen ne yapımcı işten çıkardı. Bilmeden tahmin yürüterek bir oyuncuyu karalayarak haber yapılmaz. Kendisine her bölüm rolü olacağı söylendiği halde beş bölüm rol yazmadıkları için sözleşmeyi imzalamayıp diziden ayrılmıştır.