Savaşçı Hangi Kanal da Yayınlanacak? Savaşçı Kanal Değiştiriyor

Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Uzun bir süre ara veren Savaşçı dizisi sen Çal Kapımı dizisi yerine 10 Nisan 2021 cumartesi akşamı yayın hayatına başlayacak.

Limon Filmin Savaşçı dizisi için kasım ayı içinde sete çıkmayı planlarken Savaşçı dizisini 5 sezondur ekranlara getiren Fox TV ile de yollar ayrıldı. Öğretmen dizisinin final yapmasının ardından bir çok izleyici Fox Tv ekranlarında Savaşçı’nın başlamasını bekliyordu ancak beklenen olmadı; Öğretmen dizisinden sonra Fox Tv ekranlarında Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde yer alacağı Kefaret dizisi yayına girecek.

2020 2021 sezonunda Fox TV’nin en büyük sorunu gereğinden fazla yapımcı ile yeni diziler için sözleşme imzalamasıdır. Fox TV yeni sezona mart ayından 4 dizi siparişi verdi; ancak araya pandeminin girmesi ile Fox TV’nin final yapacağını tahmin ettiği diziler final yapamadı; bunun üzerine bir de Baraj ve Sen Çal Kapımı dizileri beklenen üzerinde başarı gösterip ocak ayına kadar sözleşme yenilenince Fox TV’nin yeni sipariş ettiği diziler elinde kaldı. Fox TV yönetimi ancak Savaşçı dizisinden vaz geçerek bu dizi fazlalığı sorununu çözebildi.

Savaşçı Hangi Kanal da Yayınlanacak?

Savaşçı dizisinin pazar akşamı yayın hayatına devam etme şansı yok. Pazar akşamları tüm kanalların başarılı dizileri var. Show Tv Arıza’yı yayınlarken Atv maria ile Mustafa’yı ekranlara getiriyor. Kanal D de ise 2 sezondur Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 var. Trt 1 ise Tövbeler Olsun.

Bu Durumda Savaşçı Sadece Kanal Değil Aynı Zamanda da Gün Değiştirecek

Savaşçı dizisi bize gelen bilgilere göre bundan sonra Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Daha önce Bir Annenin Günahı dizisini de Fox TV’ye satan ancak aynı sebepler ile diziyi Kanal D’ye taşıyan yapımcı Limon Film benzer şekilde pazar akşamlarının 5 sezondur lideri olan Savaşçı dizisini Kanal D’ye taşıyacak. Tabi ki şuanda Savaşçı’nın yeni kanalı kesin değil ancak kulislerde Kanal D olmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Savaşçı Kanal Değiştirecek mi?

Savaşçı dizisinin kanal değiştirmesine kesin gözü ile bakılıyor; çünkü Fox TV’ye Savaşçı dizisine sadece pazar akşamı değil ocak ayına kadar hiç bir günde yer yok. Fox TV’nin 7 gün dizisi var ve tüm dizilerin ocak 2021’e kadar Fox Tv ile sözleşmesi var. Limon Film ise Savaşçı dizisini ocak 2021’e kadar bekletmek istemiyor. Yapımcı Fox TV’nin keyfini beklemek yerine kendi işine odaklanmak istiyor.

Savaşçı Dizisinden Berk Oktay Ayrıldı

Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Filmin içinde bulunduğu maddi sıkıntılar nedeniyle Berk Oktay Savaşçı dizisinde ayrıldı. Her ne kadar başta Savaşçı dizisi ile sözleşme imzalasa da sonradan parasını alamayan Berk Oktay sözleşmeyi fesih etti. Limon Film ise Savaşçı dizisinin başta Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli gibi  diğer başrol oyuncularını elinde tutmayı başarınca yeni bir erkek başrol oyuncusu alarak diziye devam etme kararı aldı.

Ufuk Bayraktar Savaşçı’nın Yeni Başrolü mü?

Sosyal medyada dolaşan ve kesin olmayan bilgilere göre daha önce Dağ 2 filminde Murat Serezli ile beraber yer alan Ufuk Bayraktar artık Savaşçı dizisinin yeni başrol oyuncusu olmuş.

 

Savaşçı Hangi Kanal da Yayınlanacak? Savaşçı Kanal Değiştiriyor (1 Yorum)

  1. Savaşçı dizisini severek hayranı bir seyircisiyiz oğlumla sabırsızlıkla bekliyoruz tekrar ekranlara gelmesini özellikle oğlum fanatık bir seyircisi engelli çok seviyor lütfen tekrar ekranlarda görmek istiyoruz berk oktayın ayrılmasına da çok üzüldük dizide yüzbaşı kaan bozukla yörük haydarla görmek isteriz dizide favorimizleydi oğlum için lütfen savaşçı geri gelsin istiyoruz teşekkürler saygılar iyi bir izleyici olarak