Savaşçı Kürşat Öldü mü? Çağrı Şensoy Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Savaşçı dizisinde bir ayrılık daha yaşanacak. Son bir aydır hiç bir askerimizi şehit vermediğimiz Fox Tv’nin sevilen dizisi Savaşçı’da ne yazık ki bu hafta şehidimiz var. Savaşçı dizisinde Kılıç Timine en son katılan teğmen olan Kürşat teğmen ne yazık ki Savaşçı dizisi sezon finali öncesinde şehit olarak diziden ayrılıyor.

Savaşçı Kürşat Öldü mü?

Bilindiği üzere Savaşçı dizisinde Teğmen Çiğdem ile aşk yaşayan Kafkasların çocuğu Kürşat şehit olacak. Savaşçı dizisinde operasyon için yıla çıkan tim teröristlerin saldıracağı tepeye geliyor. Tepe de konuşlu karakolun erzağına zehir karıştıran terörist unsurlar ile çatışan Kılıç timi ne yazık ki çatışma sırasında ilk kurşunla vurulan Kürşat Teğmeni hastahaneye yetiştiremiyor ve Kürşat teğmen karakolda şehit düşüyor.

Kürşat Teğmenin şehit olması en çok sevdiği adamı vatan için şehit veren Teğmen Çiğdem’i üzse de tüm Kılıç timi büyük bir üzüntü yaşıyor ancak tüm bunlara neden olan yeni kadın terörist Leyla’ya hemen operasyon başlatılıyor. Kürşat Teğmen’in kanını yerde bırakmamak için yapılan operasyonda Leyla’nın canını alabilecek mi tim hep birlikte 3 haziran pazar akşamı yayınlanacak Savaşçı 47. bölümde izleyeceğiz.

Çağrı Şensoy Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Çağrı Şensoy başarılı bir oyuncuydu; özellikle dizide operasyonda çatışma öncesi kafasına vurup silah sıkması ile çok sevilmişti. Asi ve durdurulamaz asiliği ile dikkat çeken Kürşat Teğmenin ne yazık ki Savaşçı dizisinde rolü bitti.

Asker dizilerinde şehit vermek izleyicinin diziye dikkatini çeker ve reytinglerin artmasına neden olur. Bu nedenle de asker dizilerinde ara sıra böyle ayrılıklar olur ve tez zamanda da şehit olanın yeri dolar; zaten Savaşçı dizisinde Murat Teğmenin yerine Kürşat teğmen gelmişti. Bundan sonra da başka teğmenler gelir ama izleyicinin içinde ki yara çıkmaz.

Biz Kürşat Teğmeni çok sevmiştik Çağrı Şensoy’un bir çırpıda senaryodan çıkarılması hepimizi çok üzdü. Keşke bir yolu olsa da Çağrı Şensoy tekrar senaryoda kendine yer bulsa. Çağrı Şensoy’a bundan sonra ki hayatında başarılar diliyoruz.

Savaşçı’da Kürşat ve Çiğdem aşkı bitti

Savaşçı dizisinde en güzel aşk bence Kürşat ve Çiğdem aşkıydı çok saf ve temizdi. İkisi de mutlu olmayı hak etmişti ama önce Çiğdem yaralandı ve anne olmak için gerekli rahmini kaybetti sonrada bu vatan millet için Kürşat canını kaybetti.
blank

Çağrı Şensoy Kimdir?

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çağrı Şensoy 32 yaşındadır. İstanbul’da doğup büyüyen Çağrı Şensoy İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur.  Son olarak Kavak Yelleri, Mazi Kalbimde Yaradır dizilerinde yer almıştır. Son olarak ise Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Savaşçı dizilerinde yer almıştır.

Savaşçı 47. Bölüm 3 Haziran Fragmanı

Savaşçı Kürşat Öldü mü? Çağrı Şensoy Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? (3 Yorum)

  1. ☀️SAVAŞCI☀️DİZİSİ İNDİKİ DÖVRÜMÜZ ÜCÜN ÖNEMLİ DİZİLERDEN BİRİDİ SAVAŞLAR İLLER BOYU ÖLKELERİMİZDE DAVAM EDİP VE SONU UĞURLA BİTİP 1922 Çİ İL 9 EYLÜL İZMİR ŞEHERİ̇ DÜŞMENLERDEN AZAD EDİLİP 96 İL TAMAMLANDI İZMİR AZAD OLDU KAŞKİ BÜTÜN ÖLKELER DÜŞMENLERDEN AZAD OLA BÜTÜN TORPAKLAR AZAD OLA İZMİRİN AZAD OLMASINDA VE BÜTÜN DÖYÜŞLERDE ŞEHİD OLAN ŞEHİDLERİMİZE ALLAH REHMET ETSİN KEBİRERİ HURLA DOLSUN