Savaşçı Kutalmış Paşa Öldü mü? Serhat Nalbantoğlu Savaşçı’dan Ayrıldı mı?

Savaşçı Kutalmış Paşa Ölecek mi

Savaşçı dizisinin 2 şubat 2020 pazar akşamı ekranlara gelecek 91. bölümünde bir kez daha Kutalmış Paşa’nın hayatı tehlikeye girecek. Bilindiği üzere Savaşçı dizisinin 91. bölümünde Sara hastaneden kaçar. Sara’nın peşinde ise sadece Teğmen Ülgen vardır. Sara Teğmen Ülgen amansız şekilde Sara’yı takip edecek ve zor da olsa onu etkisiz hale getirmeyi başaracaktır.

Diğer taraftan kızı ile dağ evine giden Kutalmış Paşa ise Markus’un hain planını ile karşı karşıya kalır. Markus Kutalmış Paşa ve kızına dağ evinde saldırır. Kutalmış Paşanın haatının tehlikede olduğunu anlayan albay Kopuz ise hemen destek olarak Kılıç timini Kutalmış Paşanın yanına gönderir. Çıkan çatışma da ise Kutalmış Paşa vurulur. Peki uzun menzilli bir silah ile vurulan Kutalmış Paşa ölecek mi?

Savaşçı 92. Bölümde Ölecek Kişi Markus Olacak

Savaşçı dizisinin 9 şubat 2020 de yayınlanacak bölümünde Markus’un öleceği kesin olarak biliniyor; ancak Kutalmış Paşa’ya hayat veren Serhat Nalbantoğlu Savaşçı’dan ayrılacağı yönünde bir bilgi yok. Tek bilgi Savaşçı dizisinde Markus karakteribe hayat veren Gökçen Gökçebağ’ın ayrılacağı yönünde ancak Markus ölmeden birilerini de aramızdan alabilir.

Benim tahminime göre Savaşçı 91. bölümde Markus bizden birini şehit edecek ki Kılıç timi ve Albay Kopuz çok sinirlenip bir sonra ki bölümde Markus’u öldürecek. Bu durumda tahminimce ya Seyfi ölecek ya da Kutalmış paşa; bekleyip göreceğiz.

Savaşçı Kutalmış Paşa Ölecek mi?

Güncelleme 25 Kasım 2018 Savaşçı dizisinin 25 kasım pazar akşamı yayınlanan 55. bölümünde görüldüğü üzere Kutalmış paşa saldırıdan yaralı olarak kurtuldu. Kutalmış Paşa’yı Çiğdem teğmen kurtardı.

Savaşçı dizisi 18 kasım pazar akşamı 54. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Savaşçı dizisinin 54. bölümünde Ulusal Türk Birliğinin kurucusu Ahmet Kutalmış Paşa’ya Karon ve adamları tarafından büyük bir suikast düzenlendi. Karon’un kızı son anda Çiğdem Teğmen’e bu suikasti haber verse de Çiğdem teğmen Kutalmış Paşanın koruma subaylarına ulaşamadı ve Kutalmış paşa ve iki emir subayı pusuya düştü. Peki Savaşçı dizisinde Kutalmış Paşa şehit mi düşecek?

Savaşçı dizisinde daha önce de Kutalmış Paşa’ya bir suikast düzenlenmişti; bu suikast ise tamamen kendisinin planıydı; özellikle Kaan Yüzbaşının devlet düşmanı bir asker olduğunu göstermek için yapılan bu plan başarılı olmuş ve Kaan önce Kutalmış’ı vurmuş sonra da kaçmıştı; bir çok izleyici Kutalmış Paşa öldü mü sorusunu sormuştu ama biz Savaşçı dizisinde en azından bu sezon Serhat Nalbantoğlu’nun devam edeceğini belirtmiştik; zira Serhat Nalbantoğlu 3. sezonda da Savaşçı dizisi kadrosunda yer alacaktı; ayrıca zaten Kutalmış Paşayı Kaan yüzbaşı şehit etseydi bir daha ne ülkeye ne de orduya dönemezdi.

Savaşçı Kutalmış Paşa Şehit Olacak mı?

Şimdi gelelim Kutalmış paşanın 18 kasım 2018 de düştüğü pusuya. General Ahmet Kutalmış bu pusu da yaralanacak; nasıl yaralanmasın önünde ve arkasında silahlı teröristler var ve paşayı koruyacak sadece iki hafif silahlı askeri var. Bildiğimiz tek konu Serhat Nalbantoğlu’nun Savaşçı dizisinden ayrılmayacak.

Savaşçı dizisinden son dönemde oldukça fazla ayrılık yaşandı; özellikle Serdar ve Yıldız karakterlerinin ayrılmış olması Savaşçı izleyicisini oldukça üzdü; bu ayrılıkların üstüne bir de Kutalmış paşanın ayrılığı eklenir mi bilinmez ama Limon Filmin ekonomik sıkıntılardan dolayı Savaşçı dizisi oyuncu kadrosunda daralmaya gittiğini görüyoruz.

Serhat Nalbantoğlu Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Serhat Nalbantoğlu Savaşçı dizisinden ayrılmaz ve Kutalmış Paşa’da ölmez ve şehit olmaz; ancak Savaşçı  dizisinin 54. bölümünde onun vurulduğunu ve yaralandığını gördük; Kutalmış Paşa Savaşçı dizisi için önemli bir karakter ve Kılıç timi için olmazsa olmaz bir komutan; Savaşçı dizisinden Serhat Nalbantoğlu ayrılmayacak ve Kutalmış Paşa bu saldırıdan yaralı şekilde kurtarılacak; zaten Karon ve Kutalmış Paşa’nın geçmişe dönük bir intikamları vardı; Kutalmış paşa bu intikamını alacak.

Savaşçı Kutalmış Paşa Öldü mü? Serhat Nalbantoğlu Savaşçı’dan Ayrıldı mı? (2 Yorum)

  1. ☀️SAVAŞCI☀️DİZİSİ BİR SAVAŞÇI DÜŞMEN ÜZERİNE GETMELİ VETENİN MİLLETİN YOLUN IŞIKLANDIMALI☀️SAVAŞÇILAR☀️BAYRAĞIMIZIN REMZİDİ BAYRAK YÜKSEKDE DALĞALANMASI SAVAŞÇILARA BAĞLI SAVAŞÇI DİZİSİNDEKİ MÜSELMAN HALKLARIN BAYRAKLARIN YÜKSEK TUTULMASI BU☀️BAYRAKLARI☀️DÜŞMEN ÜZERİNE APARMAK❤️❤️MÜSELMANLARIN❤️❤️BİRLİKİN GÖSTERİR MÜSELMANLARIN KORKMAZ OLDUĞUN GÖSTERİR SAVAŞÇI DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR❤️❤️❤️ŞEHİDLERİMİZ❤️❤️❤️BİZLERİN KELPİNDE YAŞAYAÇAK

  2. kutalmış paşa dizinin en iyi oyuncusu. sanatçı çok başarılı bir performansla karakteri canlandırıyor. diziden ayrılırsa reytingler düşebilir. özetle yörük haydarsız ve kutalmış paşasız bu dizi izlenmez !