Savaşçı Selçuk Öldü mü? Şehit Oldu mu? Doğan Bayraktar Savaşçı’dan Ayrıldı mı?

Savaşçı Dizisinde Albay Kopuz Selçuk’u Seçecek

Bilindiği üzere Savaşçı dizisinde Merlin geldi ve işler karıştı. Merlin Azez üstünün boşaltılması karşılığında elinde bulunan iki Türk askerinden sadece birinin canını bağışlayacağını açıkladı. Merlin’in elinde bulunan Çekiç Ali ve Selçuk Yenilmez şehit olabilmek için çok yarıştı. İkisi de beni seçmeyin dedi ama Albay Kopuz annesi babası ve onu bekleyen bir nişanlısı olduğu için Selçuk’u seçmek zorunda kalacak ancak Merlin’e ben Çekiç’i seçtim Çekiç kurtulsun Selçuk şehit olsun diyecek; çünkü bu zamana kadar teröristleri iyi tanıyan Albay Kopuz Merlin’in daha büyük etki yaratması için seçtiğini değil de diğerini şehit edeceğinden emindir. Bu durumda Selçuk Albay’ın tercihi ile hayata bağlandı; ancak bu Ali Çekiç’in şehit olacağı anlamına gelmez. Merlin Çekiç’i öldürünce eline bir şey geçemeyeceğinin farkında Ali’yi şehit etmiş gibi yapacak ancak şehit etmeyip saklayacak. Çekiç’te Merlin’in elinden kendi çabaları ile kurtulacak. Merlin’in elinde ise Selçuk kalacak. Merlin sözünü tutmayacak.

SAvaşçı dizisinde Selçuk’u da kurtaran Kılıç timi olacak.

Savaşçı Selçuk Ölecek mi

Savaşçı Selçuk Şehit Olacak mı?

Savaşçı Selçuk Şehit mi olacak? 2 Nisan 2018

Savaşçı dizisinde 10 şubat pazar akşamı ekranlara gelecek 62. bölümde Selçuk’un başı yine büyük dertte. Suriye’de örülen yeni çorapların üstesinden gelmek için Suriye’ye operasyona giden Kılıç timinde Selçuk Astsubay teröristler tarafından rehin alınacak gibi.

Savaşçı dizisinde 2 nisan da yayınlanan 38. bölümde de yine Selçuk Astsubay Çeto denen teröristin eline düşmüştü. Çeto tam Selçuk Astsubayın boğazını kesecekken Kılıç timi Selçuk’u kurtarmıştı. Şimdi is işler biraz daha karışık.

Savaşçı dizisinin 10 şubat pazar akşamı yayınlanacak 38. bölümde Selçuk Astsubay yine Sniper silahını alır ve ekibi uzaktan korumaya çalışır; ancak bu sefer çevre araştırmasını iyi yapan terör unsurları elinde makinalı tüfek olmayan Selçuk’u yakalar. Kılıç timi ise ancak Selçuk’tan haber alamadığında Selçuk’un teröristlerin eline düştüğünü fark eder.  Savaşçı Selçuk Şehit mi olacak

Savaşçı dizisinde Doğan Bayraktar’un hayat verdiği Selçuk karakteri şehit olmayacak; buna eminiz zira şuanda Doğan Bayraktar ile ilgili bir ayrılık haberi gelmedi. Bu tip ayrılıklar öncesi genelde medyanın haberi oluyor. Savaşçı dizisi 3 şubat akşamı Survivor’a reytinglerde geçildi bu nedenle reytingleri arttıracak bu tip aksiyonlara ihtiyaç var.

Savaşçı dizisine Doğan Bayraktar ile partner olması için yeni bir kadın oyuncu dahil oldu. Daha doğrusu Selçuk’un nişanlısı olarak yeni bir kadın oyuncu Savaşçı dizisine dahil olacak. Bu nedenle de Doğan Bayraktar’ın bu aralar Savaşçı dizisinden ayrılması gibi bir durum söz konusu değil gibi.

Savaşçı 62. Bölüm Fragmanı

Savaşçı dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Savaşçı  dizisi bir asker dizisi olduğu için diziden ayrılan çok olacaktır; bunu anlayışla karşılamamız lazım. Zira her gün ülkemizde şehit gelirken Savaşçı  dizisinde hiç şehit olmaması zaten ütopik olurdu. Savaşçı dizisinde Kılıç timine yeni askerler gelirken bir taraftan da şehit olanlarda olacak.

Savaşçı dizisinin 1 nisan pazar akşamı ekranlara gelen 38. bölümünde ne yazık ki Astsubay Üst Çavuş Selçuk Yenilmez Çeto denen pisliğin elinde düştü. Savaşçı Selçuk Öldü mü

Savaşçı dizisinde Kılıç timi jandarma ile birlikte önemli bir sınır dışı harekat için göreve gitmişti. Kuzgun’un teröristleri sınırlarımız dışında yeni bir kamp kurmaya çalışırken Kılıç timi onlara engel olmaya gitti; ama Çeto ve adamları Kılıç timine pusu kurdu. Çıkan çatışma da Sulçuk Astsubey Çeto’nun eline düştü.

Çeto bu sefer kedi olalı bir balık tuttu ama ben Çeto’nun bir Kılıç Timi askerinin boğazını kesebilecek kadar korkusuz olduğunu düşünmüyorum. Bence Çeto kendi canını korumak için Selçuk’u şehit etmeyecek. Çeto Selçuk’ı karargaha götürecek ve bir anlaşma da kullanmak isteyecek.

Doğan Bayraktar Savaşçı’dan Ayrıldı mı?

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Doğan Bayraktar’ın Savaşçı dizisinden ayrıldığı yönünde bir açıklama şuana kadar gelmedi. Ankara ve Kırıkkale bölgesinde yapılan Savaşçı dizisi çekimlerinde böyle bir ayrılık olsaydı bize tüyo gelirdi diye tahmin ediyorum. Benim tahminim Doğan Bayraktar Savaşçı’dan ayrılmayacak. Kılıç timi bir askerini daha şehit vermeyecek. Savaşçı Selçuk şehit mi oldu