Survivor 2018 Takımlar Neden Dağıldı? Survivor 2018 Takımlar Neden Değişti?

Survivor 2018 Takımlarlar dağıldı. Survivor 2018 All Star takımı kesin olarak Gönüllüler’e karşı kazandı. Acun Ilıcalı çok önemli bir risk aldı ve takımları dağıtmaya karar verdi. Survivor 2018’de ilk defa Acun Ilıcalı takımları dengelemek için bir çok yeni gönüllü ismi adaya davet etmesine rağmen All Star takımını yenecek bir takım kuramadı. Acul Ilıcalı takımları denk hale getirebilmek için All Star ve Gönüllüler konseptini bitirdi.

Artık All Star takımı 6 ya 5 şekilde iki takıma ayrılacak. Gönüllüler ise 4’e 5 olarak bu yeni oluşan iki takıma dağılacak. All Star takımı bu dağılmayı hiç hoş karşılamadı zira Acun Ilıcalı’nın aldığı bu karar All Star açısından rahat giden bir Survivor’u reyting uğruna bozdu. All Star takımında kimlerin hangi takıma gideceğini Acun Ilıcalı belirleyecek. Bu durumda All Star takımı bir birleriyle birleşme partisi öncesinde karşı kaşıya gelmiş olacak. Survivor 2018 1 Nisan Konsey Değişiklikleri

Normalde Survivor konsptinde takımlar dağıldıktan sonra yarışmacılar bir birleri ile karşı karşıya gelecekti; ancak bu mayıs ayında olacakken Acun Survivor 2018’in All Star ve Gönüllüler konseptini değiştirdi ve nisan ayında takımları karıştırma ve takımları bir birleri ile yarıştırma kararı aldı.

Acun Ilıcalı Survivor 2018 konseptini yanlış seçtiklerini de üzülerek açıkladı. Özellikle yenilmez bir All Star takımı kurduklarını ve Gönüllülere bu takımı yene bilir misiniz? dediklerini söyledi.  Bu durumun imkansız olduğunu yaşayarak gördük ve bu konseptten vaz geçtik dedi.

Survivor 2018 Takımlar Neden Dağıldı? Survivor 2018 Takımlar Neden Değişti? (1 Yorum)

  1. Esin cikmasin ve lutfen cabuk ciksin sizden arzumuz bu kimseyi mahcup etmeyin helede sizi bu kadar seven varken lutfen burdaha dusunun???