Savaşçı Yeni Gelen Oyuncular 2020 Savaşçı’dan Ayrılan Oyuncular

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’nın oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil olacak. Son olarak Gaye Turgut Evin’in dahil olduğu Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna Öykü Çelik’te dahil olacak. Öykü Çelik Savaşçı dizisinde aynı Teğmen Çiğdem Ülger gibi kadın bir Türk Silahlı kuvvetleri subayına hayat verecek. Diğer taraftan Savaşçı dizisinde de ayrılıklar sürmeye devam ediyor. Son olarak Savaşçı dizisinden Teğmen Murat Gündoğdu karakterine hayat verecen Alican Albayrak ayrılmıştı.

Gaye Turgut Evin’den sonra da Engin Benli Kuzgun karakteri ile diziye dahil olurken Çeto karkateri ile de Tevfik Erman Kutlu Savaşçı kadrosuna girmişti. İşte Savaşçı yeni gelen oyuncular

Savaşçı 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Furkan Ak (Alper Subaşı)

Alper Subaşı Bektaş Subaşı’nın kardeşidir.

Yener Gürsoy (Çakal)

2 Haziran 1974 doğumlu olan Yener Gürsoy 47 yaşının içindedir. Son olarak Bir Litre Gözyaşı Mirza karakterine hayat vermiştir. Savaşçı dizisinde ise Çakal karakteri ile yer alacaktır.

Selim Erdoğan (Şiyar)

Selim Erdoğan Savaşçı dizisinde Şiyar karakteri ile kendine yer bulacaktır. 1 Nisan 1972 İstanbul doğumlu olan Selim Erdoğan 39 yaşındadır. Son olarak Ramo dizisine dahil olan usta oyuncu daha önce de İçerde dizisinde de yer almıştır.blank

Emre Fakıoğlu (Artin)

Savaşçı dizisinde Artin karakteri ile yer alacak olan Emre Fakıoğlu daha önce Arka dizisinde de Halis karakteri ile yer almıştır. blank

Orhan Gediz (Türkmen)

Thats Managment’in oyuncusu olan Orhan Gediz daha önce de Özgür karakteri ile Kimse bilmez dizisinde yer almıştı. Şimdi de Savaşçı dizisinde Türkmen bir gence hayat verecektir. blank

Beyza Eren (Türkmen)

Daha önce Hercai dizisinde de yer alan Beyza Eren bir Türkmen kızı olarak Savaşçı dizisinde de yer alacak. blank

Güneş Zavrak

Güneş Zavrak 24 Aralık 1988 de  Eskişehir dünyaya gelmiştir ve 33 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi mezunu olan Güneş Zavrak daha önce de Elimi Bırakma, Ezel ve Pis Yedili dizilerinde yer almıştır. Güneş Zavrak’ın ilk başrol deneyimi ise Gün On 4 dizisi  yaşamıştır.

blank

Cem Kurtoğlu – Mösyö 

Savaşçı dizisinde Mösyö Kılıç timinin yeni düşmanıdır. Güçlü bir terörist başı olan Mösyö Amerikan ajanları ile iş birliği yapmaktadır.

blank

Tamer Karadağlı (Göktürk Albay)

Tamer Karadağlı Göktürk Albay olarak Savaşçı dizisine dahil olacak. Savaşçı dizisinde bir çok karakter diziden ayrılacak; yeni gelen karakterler ise eskisini aratmayacak. Bir çok izleyicinin Haluk karakteri ile tanıdığı Tamer Karadağlı ilk kez bir askeri dizi de yer alacak. Çocuklar Duymasın dizisi ile çok sevilen Tamar Karadağlı son röportajında Çocuklar Duymasından başka her dizi de yer alırım demişti. Savaşçı dizisi ile gerçekten çok iyi bir giriş yaptı yeniden sektöre. 24 Mayıs 1967 de dünyaya gelen usta oyuncu aslen Karslı. Oyunculuk eğitimini ise Bilkent’de aldı.

Savaşçı’nın yeni albaya Göktürk Albay korkusuz bir komutandır. 

blank

Ediz Hun (Gündüz Göktürk)

Yeşilçam’ın usta isimlerinden biri olan Ediz Hun 1940 İstanbul doğumludur ve 81 yaşının içindedir. Almanya da Diş Hekimliği eğitimi alan Ediz Hun sayısız Yeşilçam filminde ve dizisinde yer almıştır. Ediz Hun son dönemde Arif v 2016 filminde yer almıştır.

Gündüz Göktürk Göktürk Albay’ın babasıdır. 

blank

Ekin Mert Daymaz (Görkem İlbeyli)

Ekin Mert Daymaz Savaşçı dizisinin yeni başrol oyuncusu oldu. 2 Aralık 1990 Hollanda Arnhem doğumlu olan Ekin Mert Daymaz aslen Sivaslıdır. Kariyerine model olarak başlamıştır. Savaşçı dizisinde yer aldığı sırada 31 yaşında olan yakışıklı oyuncu yakışıklılığını Best Model of Turkey derecesi ile de ispat etmiştir. Not Defteri dizisi ile oyunculuğa hızlı bir giriş yapan Ekin Mert Daymaz Hayat Sevince Güzel ve Çilek Kokusu dizileri ile kendini ispat etmiştir. Daha sonra Ağlama Anne Kırlangıç Fırtınası gibi diziler ile başarısızlık yaşayan Ekin Mert Daymaz son dönemde Payitaht Abdulhamid ve Gençliğim Eyvah dizilerinde başarıyı yakalamıştır. Ekin Mert Daymaz 1.87 metre boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Ekin Mert Daymaz Melisa Döngel ve Simay Barlas ile aşk yaşamıştır ve bekardır.

Yüzbaşı Görken İlbeyli Kılıç timinin yeni komutanlarından biridir. Korkusuz ve cesur bir asker olan Görkem İlbeyli ateşli silahlarda uzmandır. 

blank

Sevcan Yaşar (Teğmen Selcen Efe)

Sevcan Yaşar 31 yaşındadır ve aslen İzmirlidir. Manken ve oyuncu olarak piyasa da yer alan Sevcan Yaşar Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunudur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro eğitimi almıştır. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan Sevcan Yaşar Bahtiyar Ölmez ve Erkenci Kuş gibi dizilerde yer almıştır.

Teğmen Selcen Efe özel birliklerde görevli korkusuz bir Türk askeridir. Selcen ve Görkem Savaşçı dizisinde aşk yaşayacaktır. 

blank

Anıl Tetik (Savaş Astsubay)

Anıl Tetik 1 Temmuz 1991 doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim alan Anıl Tetik aslen motor sporları ile yakından ilgilenmektedir. Survivor yarışması ile tanınan daha sonra da oyunculuk eğitimleri alan Anıl Tetik son dönemde Alemin Kralı, Kızlarım İçin ve Hayat Bazen Tatlıdır ve Tek Yürek gibi dizilerde önemli karakterlere hayat vermiştir. blank

Sevcan Yaşar

Son dönemde sevgilisi Sermiyan Midyat’tan gördüğü şiddet ile gündeme gelen Sevcan Yaşar Savaşçı dizisi kadrosuna dahil oldu. 1990 da İzmir de dünyaya gelen Sevcan Yaşar 31 yaşındadır. Ege Üniversitesi Biyoloji  eğitimi alab Sevcan Yaşar 2011 Miss Model of Turkey birincisidir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan Sevcan Yaşar oyunculuğa Kayıp Şehir dizisi ile başlamıştır. Daha sonra Böyle Bitmesin ve Aramızda Kalsın dizilerinde yer alan Sevdan Yaşar son dönemde Erkenci Kuş ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde yer almıştır. Bahtiyar Ölmez dizisi Sevcan Yaşar’ın yer aldığı önemli dizilerdendir. blank

Erkan Meriç (Bektaş Subaşı)

Bektaş Subaşı karakteri ile Erkan Meriç Berk Oktay’ın yerine Savaşçı dizisinin erkek başrol oyuncusu oldu. blank

Savaşçı 6. Sezon Ayrılan Oyuncular

Sertan Erkaçan (Savaşçı Batur) Fazıl Batur Gökbudak

Son olarak Koca Koca Yalanlar dizisinde Alp karakteri ile yer almış ve çok sevilmiştir. Seven Ne Yapmaz dizisi rol aldığı önemli dizilerdendir. Sertan Erkaçan 1 Nisan 1987 de İstanbul’da doğmuştur ve Müjdat Gezen Kültür ve Sanat merkezi Tiyatro eğitimi almıştır.  Kaçak Gelinler ve Acil Aşk Aranıyor dizileri ile tiyatrodan dizilere geçen Sertan Erkaçan bir anda ünü yakalamıştır. Komik hareketleri ile Türk izleyicisine kendisini sevdiren Sertan Erkaçan Koca Koca Yalanlar dizisinin de en dikkat çeken ismi olacaktır ve izleyiciyi kırık geçirecektir.

Yüzbaşı Kaan ve Haydar Bozuk’u kurtarmaya çalışan bir üsteğmendir. Becerikli bir askerdir ve Kılıç timine girecektir. 6. sezonda diziden ayrılacak. 

blank

Gaye Turgut Evin(Teğmen Çiğdem ÜLGER)

Kadın bir teğmendir. İletişim uzmanıdır. 6. sezonda diziden ayrıldı. 
blank

Ogeday Girişken (Astsubay Demir Döğer)

Ogeday Girişken Survivor 2017 birincisidir. İlk dizi deneyimini Bir Litre Gözyaşı dizisinde hayat vereceği Teoman karakteri ile yaşamış ancak beklediği çıkışı yakalayamamıştır. Oyunculuk eğitimleri alan Ogeday Girişken Savaşçı dizisinin 5. sezonunda iyi bir askere hayat verecek ve oyunculukta bir kez daha şansını deneyecektir. Ogeday Girişken 1992 doğumludur ve daha 27 yaşındadır.

blank

Kılıç timinin yeni askeri Astsubay Çavuş Demir Döğer 25 yaşında ve Aydın doğumlu. Çok heyecanlı gözünü budaktan sakınmayan bir asker. 6. sezonda diziden ayrıldı. blank

Bahadır Buyruk (Astsubay Çavuş İlhan Yazır)

Bahadır Buyruk 1991 yılında Elazığ da dünyaya geldi. 28 yaşındaki genç yetenek Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakultesi Tiyatro Bolumu Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. 205 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Devlet Tiyatrosunda Yakaranlar adlı oyunda rol almıştır. Bahadır Buyruk son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Nöbet dizisi kadrosunda yer almış ve Necmi karakteri ile dikkat çekmiştir.blank

25 yaşında olan Astsubay Demir Döğer aslen Çorumlu. Akıllı ve güçlü bir askerdi 6. sezonda diziden ayrıldı. blank

Berk Oktay (Kaan Bozok)

Kaan Bozok şehit oldu ve Berk Oktay Savaşçı’dan ayrıldı. blank

Zerrin Sümer (Akkız)

Zerrin Sümer Savaşçı dizisinden ayrıldı ve Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Akkız Haydar Bozkurt’un annesidir. 

blank

Savaşçı 5. Sezon Diziden Ayrılan Oyuncular

Gökçen Gökçebağ (Markus)

Gökçen Gökçebağ son olarak 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinde rol almış ve yeteneği ile dikkat çekmiştir. Gökçen Gökçebağ Celal İle Ceren dizisinde hayat verdiği Kubilay karakteri ile ismini duyurmuştur.blank

Markus Savaşçı dizisinin yeni kötü adamı olarak ekranlarda yer alacak ve 9 şubat 2020 de ekranlara gelecek 92. bölümde Markus öldürülecek ve ekranlara veda edecek.

blank

Feyza Sevil Güngör (Yeni Ayça)

Daha önce Savaşçı dizisinde Tüm General Ahmet Kutalmış’ın kızı Ayça olarak dizinin kadrosuna Seçil Buket Akıncı dahil olmuştu; ancak yaşanan kriz sonrası Seçil Buket Akıncı ile yollar ayrıldı ve artık Savaşçı dizisinde Tüm General Ahmet Kutalmış’ın kızı Ayça karakterine Feyza Sevil Güngör hayat verecek.   Feyza Sevil Güngör İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunudur ve profesyonel anlamda oyunculuk dersleri almıştır. Feyza Sevil Güngör’ün ilk dizisi Savaşçı dizisi olacaktır.

Ayça General Kutalmış’ın kızıdır. Ayça aynı zamanda İlyas’ın da sevgilisidir. blank

Müjde Uzman (Pilot Funda Turaç)

Pilot Üsteğmen Funda Turaç Savaşçı dizisinin 4. sezonunda kadroya Berk Oktay’ın partneri olarak girmişti. Müjde Uzman Savaşçı dizisinde Pilot Üsteğmen Funda Turaç olarak girmişti; Funda ile Kaan arasında bir aşk da başlamıştı; ancak senaryo gereği Müjde Uzman Savaşçı dizisinden ayrılmak zorunda kaldı. Pilot Üsteğmen Funda Turaç SAvaşçı dizsiinin 1 aralık 2019 pazar akşamı ekranlara gelecek 85. bölümünde diziden ayrılacak. blank

Savaşçı 5. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Taner Şahin (Gökhan Üsteğmen)

Taner Şahin daha önce Diriliş Ertuğrul da Kargın karakteri yer almıştır. Şimdi de Savaşçı dizisine Gökhan Üsteğmen olarak Kılıç Timine girmiştir.blank

Şahverdi Ali Eren (Seyfi)

Seyfi zeki bir istihbarat elemanıdır. Yıllarca PKK’ya hizmet etse de Kopuz Paşa tarafından rehabilite edilerek orduya katılması sağlanmıştır. blank

Onur Büyükdurak (Sancar Kerimov)

Onur Büyükdurak 1987 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümü mezunudur daha sonra da Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır. Onur Büyükdurak son olarak Kany dizisinde yer alan çok fazla tanınmayan yakışıklı ve deneyimi bir oyuncudur. İlk olarak 2011 de Arka Sıradakiler dizisinde Burak olarak yer almıştır.Onur Büyükdurak 2019’dan itibaren Savaşçı dizisinde Sancar karakterine hayat vermektedir. Sancar Kerimov şimdi de Turan timi komutanı olacak. blank

Anıl Altınöz (Merlin)

Anıl Altınöz denilince akıllara Doksanlar dizisinde Rockçı Atilla karakteri gelmektedir. 9 Ekim 1980 İzmir doğumlu olan Anıl Altınöz Tuba Taçan Ajans’ın oyuncusudur. Son olarak Özcan Deniz’in İkinci Şans filmine oynamıştır.blank

 

Serkan Kuru (Astsubay Ali Çekiç)

Serkan Kuru 1978 yılında İznik’de dünyaya gelmiştir ve şuanda yakışıklı oyuncu 41 yaşının içindedir. Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Serkan Kuru oyuncu arkadaşı Gökcan Gökmen ile evlidir. Serkan Kuru bir çok dizi de yer alsa da özellikle n Bahtiyar Ölmez dizisinde hayat verdiği Fuat ve Meleklerin Aşkı dizisinde hayat verdiği Teoman Acar karakterleri ile çok sevilmiş ve çok tanınmıştır.  Serkan Kuru STV’nni Beşinci Boyut dizisi ile tanınmıştır. blank

38 yaşında olan Ali Çekiç Kılıç timinin yeni başçavuşu olacak ve Kılıç timine sonradan dahil olacak. Hiç evlenmeyen Ali Çavuş korkusuz ve dik başlı bir asker.

blank

 

 Seçil Buket Akıncı (Ayça)

Seçil Buket Akıncı 1988 İstanbul doğumludur ve 31 yaşındadır. Kalbim Ege’de Kaldı dizisi ile ismini duyuran Seçil Buket Akıncı Kardeş Payı ve Arka Sokaklar gibi dizilerde de ismini duyurmuştur.

Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın kızıdır Ayçablank

blank

Belma Mamati

son olarak Kimse Bilmez dizisinde rol alan Belma Mamati ve Onur Büyükdurak dahil oldu. Belma Mamati 1969 Samsun doğumludur ve 51 yaşının içindedir. Terazi burcu olan Belma Mamati 2 kızı ve 1 oğlu vardır. Bir çok dizi de yer alan deneyimli oyuncu son dönemde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizlerde rol almıştır. Çok tanınan bir isim değildir zira dizilerinde çok iyi bir rolde hiç oynamamıştır. blank

Zerrin Sümer (Akkız)

Zerrin Sümer 1945 İzmir doğumludur ve 74 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuarında tiyatro eğitimi almıştır ve Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Son dönemde 3 sezon yer aldığı O Hayat Benim dizisinde Ganimet karakterine hayat vermiştir. 2019 da ise Şansımı Seveyim isimli sinema filminde Meryem karakterine hayat vermiştir. Dizi oyuncusu olarak en çok yükseliş yaptığı dizisi ise Güzel Köylü dizisi olmuş dizi de hayat verdiği Sultan ana karakteri ile çok sevilmiştir.

Haydar Bozkurt’un annesidir Akkız

blank

Eylül Toros (Ayten hemşire)

Eylül Toros çok bilinen bir oyuncu değildir. İlk dizi deneyimini Savaşöı dizisi ile yaşayacak ve Savaşçı dizsiinde Ayten Hemşire karakterine hayat verecektir. Eylül Toros çok genç ve yeni bir oyuncudur tahmini 20’li yaşlardadır.blank

Evren Erler(Savaşçı Melik)

Evren Erler son olarak yer aldığı Kalbimde ki Deniz dizisi ile tanınmıştır. Dizi de hayat verdiği Şizan karakteri ile çok sevilmiştir. 2018 de Servet dizisinde yer alsa da dizi tutmamıştır. 4 sezon Diriliş Ertuğtuş dizisinde Kocabaş karakterine hayat vermiştir. 1976 doğumlu olan Evren Erler 43 yaşındadır.

 Melik modern bir görünüme sahiptir ve hain örgütün kanlı eylemlerini hayata geçirmekle görevli önemli bir teröristtir. Örgütün beyni Elsa ile aşk yaşayan Melik bölgede etkin bir şeyhin de oğludur.blank

Müjde Uzman(Pilot Üsteğmen Funda Turaç)

Müjde Uzman 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 35 yaşındadır. Müjde Uzman son dönemde Kiralık Aşk dizisinde Seda ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakterlerine hayat vererek Türkiye’nin gündemine düşmüştür. Müjde Uzman her ne kadar bu iki dizi ile tanınsa da daha önce Muhteşem Yüzyıl ve Fatih gibi dizilerde de yer almıştır. Müjde Uzman dizi oyuncusu ve modeldir.blank

Funda başarılı bir Türk Hava Kuvvetleri pilotudur; bir operasyon sırasında Kılıç timini ateşten alır ve Kaan Bozok’a ilk görüşte aşık olur. 

blank

Esma Soysal (Başak Astsubay)

Esma Soysal daha 22 yaşında olan aslen Tokat’lı güzel bir kızdır. Daha önce Adını Sen Koy’da yer almıştır.

blank

Başak Asteğmen özel kuvvetler komutanlığında görevli güzel bir astsubaydır.blank

 

Azerin

Azerin  Azerbaycan’lı ünlü sanatçıdır. Savaşı dizisine bir bölüm konuk olarak girecek. Azerin bir bölümde şarkı söyleyecek ve ekibi eğlendirecek gibiblank

 

Elvin Ahmedov (Savaşçı Mehmet Emin Vahabzade)

2012 yapımı Tiger filminde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. 2017 de ise Ataocağı filminde yer almıştır. blank

Kamran Dadaşzade (Albay Cevher Hacıbeyov)

Savaşçı dizisine Azeri bir Albay olarak dahil olacaktır.

Murat Han(Savaşçı Karon)

Murat Han deneyimli bir tiyatro ve dizi oyuncusudur. 1975’de dünyaya gelen Murat Han 34 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi mezunudur. amerika’da oyunculuk dersleri almıştır. İlk olarak 2006 yapımı Mutluluk filminde oynamak için Türkiye’ye gelir. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde erkek başrol olarak yer alınca gerçek manada tanınan sevilen bir isim olmuştur. Son olarak 2014 yapımı Hatasız Kul Olmaz dizisinde yer almıştır.blank

Savaşçı dizisinde Karon ülkenin başına bela olmayı başaran azılı bir terörist unsur ve elebaşı olarak karşımıza çıkacak gibi. Duyduğumuza göre yurt dışında eğitim almış bir katlidir. blank

Kenan MM  (Savaşçı Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade)

Azerbaycan askeri olarak dizimize dahil olacak. blank

Reyhan Nur Çalıkoğlu (Savaşçı Ayten Hemşire) (Makbule)

Reyhan Nur Çalıkoğlu 1989 mart doğumludur ve İstanbul’da doğup büyümüştür. 30 yaşında olan gğzel oyuncu Reyhan Nur Çalıkoğlu İstanbul Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı mezunudur. Reyhan Nur Çalıkoğlu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almış ve bir edebiyatçı değil sanatçı olmaya karar vermiştir zira güzelliği ve yeteneği bunu gerektirmektedir. Reyhan Nur Çalıkoğlu Şevkat Yerimdar filminde Merve karakterine hayat vermiş ve 2016 yapımı Katre filmin de yer bulmuştur. Aktif olarak tiyatroya devam etmektedir.  blank

Makbule Kırlangıç paşanın hemşiresidir. Doğan Bayındır  Makbule hemşireye aşık olacaktır. blank

Lesli Karavil(Leyla)

Lesli Karavil Adı Mutluluk dizisinde de yer almıştır. Çok deneyimli ve yurt dışında eğitim almış bir oyuncudur. Uzun yıllar İspanya’da yaşamış ve bir çok İspanyol dizisinde yer almıştır. blank

Leyla muhtemelen Amerikalı’lar adına çalışan Türk asılıllı bir teröristtir. Savaşçı dizisinin 3. sezonunda Karon ile ortak çalışmalar yürütecek ve Kaan Bozuk’un başına bela olacaktır. blank

Savaşçı Dizisine 2018 2019 yeni sezonunda Yeni Gelen Oyuncu ve Karakterler

Öykü ÇELİK( Üstçavuş Yeter Alayunt)

25 yaşında çelik gibi düzenli tertipli bir asker. Çiftçi bir ailenin geleneksel yönetemlerle yetiştirilmiş kızı

Öykü Çelik Savaşçı  dizisine son dahil olan oyuncu oldu. Daha önce Hayat Sevince Güzel Poyraz Karayel ve Yeşil Deniz dizilerinde rol alan Öykü ÇELİK Savaşçı dizisinde kadın bir teğmene hayat verecek. 
blank

Uğur Kurul(Oğuz)

Oğuz Kılıç timine yeni katılacak bir subay olacaktır. Şuanda hali hazırda Jandarma’da görev yapmaktadırblank

Emre’nin Annesi köyden geldi bir müddet dizimizde olacak ve bekarlarımıza kız bulmaya çalışacakblank

Engin Benli(Kuzgun)

Kuzgun Temo’nun yerine gelen azılı teröristtir. Pia’nın eski sevgilisidir; ancak Pia’nın Albay İbrahim Kopuz’a olan aşkı ile daha da çıldıracak ve Kılıç timi ile uğraşacak
blank

 Charles Carrol (Kortes)

Kortes Amerikan büyük elçisidir. Kuzgun’a Türkiye’yi karıştırma görevini vermiştir. Kuzgun’u bu görev için yıllarca özel olarak eğitimiştir.blank

Sarp Levendoğlu(Haydar Yörük)

Yörük Haydar kademe ilerleme cezası almış deli bir yüzbaşıdır. Kademe cezası aldığı için yükselememektedir ve Kaan Bozuk’un altında çalışır.blank

Eda

Eda Kaan Bozuk’un eski arkadaşlarından biri. Yılışık ve güzel bir tip.

blank

Savaşçı dizisinden Ayrılan Oyuncular

Ali İL(Murat Kopuz)

Kasım 1981 doğumlu olan Ali İL 1.78 boyunda ve 74 kg’dır. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Ali İl ilk olarak Küçük Kadınlar dizisi ile sektöre adım atmıştır. Son olarak ise Sevda Erginci ile Ver Elini Aşk dizisinde baş rolde yer almıştır. Limon filmin kadrolu oyuncusudur adeta. Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Sadrettin karakteri  ile tanınmıştır.blank

İbrahim Kopuz’un kardeşidir. Bir baltaya sap olamamış bir gençtir. Farkında olmadan Terörist Elsa ve Melik ile iş birliği yapar; Kopuz Albay kardeşini Murat’ı yola sokacaktır.blank

Onur Özaydın(Kubilay)

Kubilay ve Birsen evlenip Almanya’ya taşınacak ve Savaşçı dizisi oyuncu kadrosundan ayrılmış olacak. blank

Sanem YELES (Birsen)

Sanem Yeles ağustos 1988 doğumludur ve 30 yaşındadır. Sanem Yeles son olarak Kanal D’nin Kızlarım İçin dizisinde Selva karakterine hayat vermiştir.blank

Selver Bozok’un yeğeni. Yurt dışından geliyor. Kubilay Birsen’e aşık olacak. blank

Uğur Biçer(Şehit Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş)

Emre Durmuş ve Bayram Bayat sezon finali olan 76. bölümde Savaşçı dizisinde şehit olacak ve bu oyuncular diziden ayrılacak.blank

Burç Kümbetlioğlu( Şehit Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat)

Şuanda kesin olmasa da Bayram Bayat’ın eşi Hatice Bayat yani Yeliz Akkaya’da Savaşçı’dan ayrılacak.blank

Deniz Çom(Savaşçı Elsa)

Deniz Çom İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Şuanda sahnede olan Bayrak isimli oyunda yer almaktadır. Yasemin Ozbudun menajerliğin oyuncusudur.

uluslararası çalışan bir istihbarat ajanı olan Elsa sinsi ve akıllı bir kadındır. Elsa terör örgütün beyni rolünde olacak.
blank

Doruk Şengezer (Savaşçı Lazar)

Doruk Şengezer 1983 doğumludur ve 35 yaşındadır. Nefes :Vatan Sağolsun filminde de yer almıştır.  Sakarya Fırat dizisinde hayat verdiği Murat Göktürk karakteri ile tanınmış ve çok sevilmiştir.

Savaşçı dizisinde Lazar azılı ve becerikli bir teröristtir. Azılı katil Karon’un tetikçilerinden biridir. Lazer Karon’ın yardımcısıdır ve her türlü işini o yapar. Lazar Kaan Bozok’un ordudan ayrıldığını düşünecek ve ona parası ile tetikçilik yapmayı teklif edecekblank

Yıldız Çağrı Atiksoy (Aslı Özkaynak) Ölerek Ayrıldı

Aslı ve Kaan evlilik öncesi ayrılık yaşadı. Kaan sevdiği kadını bir saldırıda toprağa verdi.blank

Çağrı ŞENSOY (Kürşat)^Ölerek Ayrıldı

Savaşçı dizisinde Çağrı Şensoy Kürşat karakterine hayat vermekteydi; Kürşat bir operasyon sırasında açılan ilk kurşuna vuruldu ve şehit oldu.

blank

Tevfik Erman Kutlu(Çeto)  Ölerek Ayrıldı

Çeto Kuzgun’un bir numaralı adamıdır. Suriye be Kuzey Irak uzmanıdır. Her tarafta tanıdığı adamlar vardır. İyi bir nişancıdır ancak öfke kontrol sorunları vardırblank

Sema Şimşek(Roza) Ölerek Ayrıldı

Roza Kuzgun’a aşık olan bir kadındır. Kuzgun ise Pia’ya aşıktır. Kuzgun’u elde etmek için yapacamayacağı hainlik yoktur. Gözü pek bir kadın teröristtir. blank

 Esra – Ölerek Ayrıldı

Terörist iş birlikçi Seyfi’ni kızı olarak dizimize dahil olacak çocuk oyuncu. Bu kız Kaan ve Aslı’nın yanında kalacak. blank

Alma Terzic(Pia) – Ölerek Ayrıldı

Pia Alay Kopuz’un sevgilisi iken eski erkek arkadaşı Kuzgun’un gelmesi ile kendisini Albay Kopuz için feda eden son anda dönmüş bir ajandır.

blank

Burak Sarımola(Temo)

Temo çok can almış ama sonunda kendi kılıcı ile öldürülmüş bir terörist başıdır.

blank

Hakan Dinçkol(Turan Hüseyinoğlu)

Turan Hüseyim Oğlu hain bir suikast ile Temo tarafından şehit edilmiştir; hemde nişanlısının yanında

blank

Alican Albayrak (Teğmen Murat)

Teğmen Murat Temo’nun aldığı şehit askerdir. Temo tarafından uzun namlulu silah ile kalleşçe şehit edilmiştir.

blank

Savaşçı Yeni Gelen Oyuncular 2020 Savaşçı’dan Ayrılan Oyuncular (9 Yorum)

  1. Yazıyı hazırlayan diziyi pek iyi seyretmiyor herhalde. Eda, Leyla’dan (Lesli Karavil) farklı bir karakter değildi. Kaan Bozok’u kendini eski arkadaşı Eda olarak tanıtmış ama Aslı’nın çalıştığı fakültede şüphe çekerek deşifre olmuştu

  2. pilot kızı çıkarın lütfen hiç güzel değil ve rolünü güzel oynuyamıyor aslıyı neden çıkardınız bari güzel ve sempetik birini bulsaydınız çok soğuk bir karakter bu kız

  3. vallaha ben kagan bozok onu kimseye degismem onu çook seviyorum tabiki kilic timinide seviyorum ama bozok kadar degil onun yeri ayri benim icin &kagan bozok&

  4. ben bu sayfayı çok begendim ama çigdemle ilgili daha çok bilgi yazmasını isterdim çünkü onu çok seviyorum