Sefirin Kızı Elvan Kimdir? Hivda Zizan Alp Kimdir?

Sefirin Kızı dizisi ilk bölümü ile 16 aralık da Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Çekimleri Muğla’da devam eden Sefirin Kızı dizisinde 20’den fazla profesyonel oyuncu yer alacak. Tabi çekimler İstanbul dışında olunca dizi için profesyonel oyuncuyu İstanbul’dan getirmek oldukça maliyetli oluyor. Bunun yerine Sefirin Kızı dizisinde O3 Medya ve NGM Medya bölgenin profesyonel oyuncularını deneme çekimlerine aldı. Böylece bir çok izleyicinin daha önce çok fazla ekranlarda görmediği yüz de Sefirin Kızı gibi çok önemli bir dizinin kadrosunda ekranlarda yer alacak. O3 Medya ve NGM Medya’nın ortaklığında çekilen Sefirin Kızı dizisinde Doğukan Polat’ın hayat vereceği Yahya’ın eşi Elvan’a Hivda Zizan Alp hayat verecek. Peki Hivda Zizan Alp  kimdir?Sefirin Kızı Elvan

Hivda Zizan Alp Kimdir?

Hivda Zizan Alp 1993 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. Haliç Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Hivda Zizan Alp’in hayali çocukluktan beri oyuncu olmaktır. Hivda Zizan Alp bu hayali üzerine eğitimler almış ve başarılı bir tiyatro oyuncusu olmayı başarmıştır. Şimdi hedefinde dizilerin sevilen başrol oyuncularında biri olabilmek vardır. Hivda Zizan Alp son olarak Yeşil Deniz ve Fi dizileri kadrosunda yer almış ve oyunculuk yetenekleri ile kendini yapımcılara gösterse de hala izleyicinin gönlünde taht kurmayı başaramamıştır. Müziğe de yeteneği ve ilgisi olan Hivda Zizan Alp Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Keman eğitimi de almış ve başarı ile mezun olmuştur.^Hivda Zizan Alp Fi dizisinde Ada karakteri ile büyük çıkış yakalasa da dizi televizyonda tutmayınca etkisi kısıtlı kalmıştır. Hivda Zizan Alp Yeşil Deniz dizisinde de 12 bölüm Arife olarak yer almıştır.

Hivda Zizan Alp Kaç Yaşında? Boyu Kaç Kilosu Kaç?

9 Kasım 1993 yılında İstanbul’da doğan Hivda Zizan Alp 26 yaşının içindedir ve 1.63 cm boyunda 49 kg ağırlığındadır. hivan zizan Alp resimleri

Sefirin Kızı Elvan Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Elvan karakteri Sancar’ın erkek kardeşi Yahya’nın eşidir. Köyden gelin olarak gelen Elvan bir anda kendini zenginliğin içinde bulmuştur. Bu nedenle biraz sonradan görmedir. Kocası Yahya çok fazla para ile makam ile alakası olan biri değildir bu durum Elvan’ı çok sinirlendirir; çünkü Efeoğlu ailesinin mallarının kendilerine de kalmasını ister.

çok neşeli bir kız olan Elvan biraz da patavatsız bir tip. Ne zaman ne konuşacağını bilmez ama kaynanası Halise’yi çok seviyor. Aslında Yahya’ya aşık olmadan kaynanasına aşık olmuş ve Yahya’nın karısı değil Halise Efe’nin gelini olmak istemiş. Halisefe ona Gökgörmedik Elvan diyor. Her şeye rapmen Elvan kaynanası Halisefe’yi çok seviyor. sefirin kızı elvanSefirin Kızı dizisinde Elvan karakterinin detayları daha belli olmadı ancak biz Sefirin Kızı dizisinde Elvan karakteri için muhtemelen Nare’nin yakın arkadaşı olur diye tahmin ediyoruz.

Sefirin Kızı Elvan Kimdir? Hivda Zizan Alp Kimdir? (1 Yorum)

  1. Hıvda. hanım bu nasıl bir oyunculuk ,bizi ekrana kitliyorsu nuz.Yemin ederim sizi izlemek için seyrediyorum diziyi şimdiye kadar nerelerdeydiniz ?Mükemmel ötesi bir performans. diğer oyuncularında ,haksızlık etmem, hele eltiniz ,sanki dünyaya bu rolü oynamak için gelmiş ,yakut gözleriyle oynuyor adeta. hepinizi kutluyorum .inşallah diziyi uzatmak için ,saçmalıklarla bıktırmazlar..