Sefirin Kızı Melek Ölecek mi? Beren Gençalp Diziden Ayrılacak mı?

Sefirin Kızı dizisinin 12 ekim pazartesi ekranlar gelecne 23. bölümünde beklenmedik bir olay yaşandı ve Nare ile Sancar’ın kızı Kavruk’un  düğününde vuruldu. Sefirin Kızı dizisinde tam Sancar ile Nare’nin arası düzelecek derken yaşanan bu talihsiz olay izleyiciyi de üzdü. Peki gerçekten de Melek ölecek mi?

Sefirin Kızı Melek Ölecek mi?

Sefirin Kızı dizisi setinde sizler için dahil olduk ve dizi de Beren Gençalp’ın hayat verdiği Melek karakterinin diziye devam ettiğini gördük bu da Sefirin Kızı dizisinde Melek’in ölmeyeceği anlamına gelir; ancak Melek zaten zayıf olan vücuduna aldığı kurşun ile ağır bir yara alacak bu yara ne yazık ki Melek’i uzun süre ölüm ile kalım arasında mücadele etmesine neden olacaktır.

Dizi de Melek’e gelen kurşun onun kalbini durduracaktır; ancak Melek’in duran kalbi ambulansta tekrar atmaya başlayacaktır. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Melek için doktorlar çok yaşamaz diye düşünse de Melek hayata tutunacaktır. Sefirin Kizi Melek Olecek mi resimleri

Melek’siz yaşayamayacağını düşünen Sancar Melek’i hep yanında tutmak için Nare’nin kızını alıp gitmesine engel olmaya çlaışırken asıl olayın kazanmak  değil kaybetmemek olduğunu anlayacak ve Melek’in ölmemesi için Allah’a dua ederek bir adak adayacak.

Sancar adak adarken bir daha Nare’ye sahip olmaya çalışmayacağını ve eğer gitmek isterse Nare’yi durdurmayacağına dair söz verir. Melek yaşadıktan sonra bakalım Sancar Nare’nin kızını alıp yurt dışına gitmesine izin verecek mi? Hep birlikte göreceğiz. Bakalım Nare kızını babasından uzaklaştırmak isteyecek mi bunu da bilmiyoruz ancak Nare’nin bir yere gitmediğini de Sefirin Kızı setinden sizlere bilgi olarak aktarabiliriz.

Beren Gençalp Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılacak mı?

Beren Gençalp kesin olarak Sefirin Kızı dizisinden ayrılmayacak; oyuncunun sezon sonuna kadar O3 Medya ile sözleşmesi var. Zaten Melek öldüğünde hem Sancar için hem de Nare için dünyanın sonu gelecek ve kıyamet kopacaktır; bu da dizinin tüm seyir zevkinin kaybolmasına yol açacaktır. Tam dizi de reytingler artmış ve izleyici diziye ısınmışken böyle bir ayrılık izleyicinin de izleme zevkini kıracaktır.

Sefirin Kızı dizisinde Melek iyileşecek ama Melek ne yazık ki iyileştiğinde hayal ettiği mutlu aileye kavuşamayacak; çünkü Sancar Melek’in başına gelenlerden asli olarak sorumlu tutulacak ve Nare bir kez daha Sancar’a karşı öfke ile dolacak.

Sefirin Kızı Melek Ölüyor