Sefirin Kızı Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Sefirin  Kızı dizisi bir pazartesi klasiği olmaya aday dizilerden biri. Daha ikinci bölümünde reytinglerini neredeyse %100 arttıran Sefirin Kızı dizisi sosyal medyada adeta herkesin dilinde. Çukur dizisinin 3 sezondur devam eden kesintisiz reyting liderliğini elinden alabilecek tek dizi olan Sefirin Kızı dizisi bu hızla giderse bizim tahminlerimize göre 4. veya 5. bölümü ile Çukur dizisini de geride bırakacak ve pazartesi dizilerinde zirvenin yeni sahibi olacak.

Başrollerini Engin Akyürek Neslihan Atagül Beren Gençalp ve Uraz Kaygılaroğlu gibi ünlü isimlerin paylaştığı Sefirin Kızı dizisi izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. O3 Medya ve NGM Medya’nın yapımcılığını Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini ve Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem ikilisinin senaristliğini üstlendiği Sefirin Kızı dizisinin gösterdiği bu başarı dizinin Muğla’da devam eden setinde de büyük bir sevinçle karşılandı. Oyuncular ve set ekibi alınan başarılı sonuçlar ile adeta mutluluktan havada uçarak çekimleri gerçekleştiriyor.

Sefirin Kızı dizisi yapımcısı O3 Medya da dizisinin bu başarısını daim kılabilmek için harekete geçti ve dizinin kadrosunu daha da güçlendirerek yüksek reytinglerin kalıcısı olmasını planlıyor. Sefirin Kızı dizisi kadrosu senaryoya göre yeni sürpriz oyuncular ile güçlenecek.

Sefirin Kızı dizisi kadrosuna son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer alan Furkan Aksoy dahil edilecek. Furkan Aksoy Sen Anlat Karadeniz  dizisinde Yangaz Fatih karakteri ile çok sevilmiş ve dizinin en çok sevilen karakterlerinden biri olmayı başarmıştı. Furkan Aksoy Sen Anlat Karadeniz dizisinde senaristler Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ve yönetmen Emre Kabakuşak’a kendini çok sevdirmiş olacak ki hem senaryo ekibi  hemde yönetmen Sefirin Kızı dizisinde Furkan Aksoy ile çalışmayı çok istedi. Senaristler Sefirin Kızı dizisinde Furkan Aksyoy’a çok sürpriz bir karakter yazdı.

Sefirin Kızı Yeni Gelen Oyuncular

Gözde Çığacı

Son olarak Yüzleşme ve Bir Aile Hikayesi dizilerinde yer alan Gözde Çığacı Ateş Böceği dizisinde hayat verdiği Gül karkteri ile sevilmiştir. 27 kasım 1991 İzmir doğumlu olan genç oyuncu 1.72 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Kocaeli Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu olan gözde Çığacı Tutku Demir ile aşk yaşamaktadır.

Bülent Şakrak (Kahraman Boz)

Bülent Şakrak 26 Ağustos 1977 İstanbul doğumludur ve 43 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bülent Şakrak son olarak Hangimiz Sevmedik dizisinde yer alıştır.

Kahraman Boz Sancar’ın batmak üzere dediği ve almak için harekete geçtiği şirketi alan güçlü bir iş adamı olarak Sefirin Kızı dizisinde yer alacak. Muğla’nın zengin ağalarından biri olan Kahraman Boz Sancar ve Gediz’in başına bela olacak. blank

Melis Birkan -Baş Komiser Canan-

Melis Birkan daha önce de Söz dizisine Linda karakteri ile dahil olmuştu. 15 Temmuz 1982’de Ankara’da doğumlu olan Melis Birkan 38 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi devlet konservatuvar mezunu olan Melis Birkan Issız Adam filmi ile tanınmış ve sevilmiştir. Daha sonra Köprü dizisinde ve Leyla ile Mecnun dizisinde yer alan Melis Birkan 2016 da ise 46 Yok Olan dizisinde yer almıştı.

Baş Komiser Canan Sefirin Kızı dizisinde konuk oyuncu olacak ve Gediz ile Sancar’ın hırsızlık davasını yakından inceleyecek. 

blank

Aras Aydın -Komiser Turgut-

Aras Aydın da 2019 da Canevim dizisinde Ömer karakteri ile başrolde yer almıştı 2020 de ise Sefirin Kızı dizisinde Komiser Turgut olarak yer alacak. Aras Aydın; 2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumludur ve 31 yaşının içindedir. d. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olan Aras Aydın meslek hayatına model olarak başlamış daha sonra müzik ile ilgilienmiş en sonunda ise kendini oyunculukta bulmuş ve ilk olarak Öğretmen Kemal filminde daha sonra  Şefkat Tepe dizisinde yer alarak oldukça beğenilmiştir. Aras Aydın’ı ünlü yapan diziler ise Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk dizileri olmuştur. Aras Aydın 2018 ve 2019 da  Altınsoylar, Masum Değiliz gibi dizilerde yer alsa da iki dizisi de tutmamıştır.

Komşser Turgut da Sefirin Kızı dizisinde Komiser Canan’a yardım edecek ve Gediz ile Sancar’ı suçlu bulacakblank

Furkan Aksoy – Loki – Lokman-

16 Nisan 1994 de Adıyaman’da hayata gözlerini açan Furkan Aksoy Koç burcudur. 26 yaşının içinde olan ve Kültür Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan yakışıklı oyuncu Furkan Aksoy çok ekran deneyimi olan bir oyuncu değil ama yer aldığı iki dizi ile kendini sevdirmiştir. İlk olarak Sevda Kuşun Kanadında dizisi seçmelerine katılan Furkan Aksoy dizide çok arka planda olan bir karaktere hayat vermiş ama yine de yönetmen Emre Kabakuşak’ın dikkatini çekmeyi başarmıştır. Emre Kabakuşak’ın teklifi ile Sen Anlat Karadeniz dizisinde Yangaz Fatih olarak karşımıza çıkan Furkan Aksoy milyonların tanıdığı bir isim haline gelmiştir. Furkan Aksoy’u Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra bir filmde veya dizi de başrolde bekliyorduk ancak Sefirin Kızı dizisinde ki rolünü çok sevince bir kez daha Emre Kabakuşak ile çalışmaya karar vermiştir.

Lokman namı diğer Loki Menekşe’ye aşık bir gençtir. Sancar’ın Menekşe ile evlendiğinde Lokman bir kavgadan dolayı hapse girmiştir bu nedenle de durumdan habersizdir. Lokman Sancar’ın zeytinliklerinde çalışan ama sürekli Sancar’ın kovduğu geveze ama gözü karar bir gençtir. Menekşe’ye deliler gibi aşıktır. 

blank

Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Sefirin Kızı dizisi senaryosu çok hızlı akan bir senaryo. Sefirin Kızı dizisinde ilerleyen haftalarda bir kaç oyuncu senaryoda ki rolü bittiği için diziden ayrılacak. Şuanda Sefirin Kızı dizisinden ayrılan herhangi bir oyuncu yok. Sefirin Kızı dizisinden ayrılan oyuncular olduğunda sayfamıza eklenecektir.