Sefirin Kızı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Son Gelişmeler

Sefirin Kızı 20. Bölüm Çekimleri Başladı

Bilindiği üzere Sefirin Kızı ekibi yaz aylarında aldığı düşük reytingler nedeniyle 19. bölüm olarak planladığı sezon finalini 17. bölümde yapmak zorunda kalmıştı. Sefirin Kızı dizisinde yeni sezona zaten 2 bölüm stoklu girilmişti; ancak set ekibi 27 temmuz 2020 de yeniden sete çıktı ve pandemi dönemi için daha fazla stok yapılmasına karar verildi. Yapılan Korona Virüs testinden tüm ekibin geçmesi sonrası set 24 temmuz cuma günü Muğla’da başladı. İşte Sefirin Kızı yeni sezon setinden ilk görüntülerseferin kızı 2. sezon set resimleri

Sefirin Kızı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sefirin Kızı dizisinin yeni sezonu 7 Eylül Pazartesi 20.00’de Star TV’de başlayacak. Sefirin Kızı dizisinin 2. sezonun 7 eylül 2020 pazartesi günü Star Tv ekranlarında olacağı kesinleşti.

Sefirin Kızı Pandemiden Sonra Yeniden Sette

Sefirin Kızı dizisi için 2. sezon hazırlıkları başladı. İlk sezon 15 bölüm ekranlara geldikten sonra 30 martta yayınlanan bölümü ile ara veren Sefirin Kızı dizisi 1 haziranda tekrar sete çıkarak 19. bölüme kadar çekimler yapılacak ve Sefirin Kızı dizisi 22 haziran 2020 pazartesi günü 17. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek  Sefirin Kızı dizisi yeni sezona 18. bölümü ile hızlı bir başlangıç yapacak.

sefirin kızı 20. bölüm yeni sezo

Seferin Kızı Tanıtım Fragmanı

Sefirin Kızı aldığı yüksek reytingler ile Star TV’nin gözde dizilerinden biri olmuştu. Özellikle de Çukur ve Yasak Elma gibi dizileri geride bırakan dizi senaryosu ve oyuncu kadrosu ile de izleyiciden tam not almıştı. Star Tv 2020 2021 sezonu için planlama yaparken Sefirin Kızı dizisini yeni sezonda da pazartesi gününe yazdı. Star TV ile yeni sezon için sözleşme imzalayan O3 ve NGM Medya Sefirin Kızı dizisi başrol oyuncuları Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, ve Uraz Kaygılaroğlu ile dizinin 2. sezonu için sözleşmeler imzalandı.

Sefirin Kızı Ağustos 2020’de Yeni Sezon İçin Çekimlere Başlayacak

Sefirin Kızı dizisinin çekimleri için tahmini sete çıkma zamanı ağustos 2020 olarak düşünülüyor. Ne yazık ki Korona Virüs 2020 2021 sezonunda tamamen etkisini kaybetmeyecek; özellikle havaların soğuması ile Korona Virüs de etkisini arttıracak bu nedenle de yaz aylarında virüs etkisini kaybetmişken Sefirin Kızı dizisinin çekimlerinin de stoklanması gerekmektedir.

Sefirin Kızı Yeni Sezonda Neler Olacak?

Menekşe’nin bebeği Sefirin Kızı’nın yeni sezonunda tüm dengeleri alt üst eden bir faktör olacak. Menekşe hamileliğini kullanarak Sancar’ı sürekli yanından isterken bebeğine güvenerek yeni oyunlar çevirecek. Nare ise Sancar’a deliler gibi aşık olduğu halde doğacak bebeği babasız bırakmamak için Sancar’dan uzak kalmak isteyecek. Sancar ise ne deliler gibi aşık olduğu Nare’sinden uzak kalabilecek nede doğacak bebeğinden tabi bu sürecin gidişatını değiştirecek faktörlerde olacak Sefirin Kızı dizisinin yeni sezonunda. Bu faktörlerden biri Loki olacak. sefirin kızı 2. sezon resimleri

Dizinin yeni sezonunda artık konakta olan Loki hamile bile olsa Menekşe’den vazgeçmek istemeyecek. Lokman gizliden gizliye Menekşe ile görüşecek ve ona dokunmak isteyecek. Menekşe kendisine dokunmayan Sancar’ın intikamını Loki’ye kendini teslim ederek mi alacak? Peki Lokman ve Menekşe arasında yaşananlar Sancar tarafından ne zaman öğrenilecek?

Diğer taraftan Sancar’ın kafasının karışık olduğunu bilen Nare’de bazı planlar yapacak. Nare Sancar’ın Menekşe’ye dönmesi ve çocuğunu babasız bırakmaması için Sancar’ın kendisinden ümidini kesmesini sağlamaya çalışacak. Peki Nare’ye aşık olan ama bunu gururuna yediremeyen Gediz bu işin neresinde olacak?

Sefirin Kızı Yeni Sezon ne zaman başlayacak eylül 2020 de

Bir çok izleyici Sefirin Kızı dizisinin mayıs ayında tekrar sete çıkmasını bekliyordu ancak Sefirin Kızı dizisi yapımcısı O3 ve NGM Medya mayıs ayınında korona virüsün etkisinin azaltacağını ve ülkenin haziran ayında normale döneceğini düşünüyor. Eğer haziran da yeterli reklam geliri ve izleyici olursa haziran ayında devam edecek.

Eğer haziran ayında reklam gelirleri yükselirse ve izleyici ekran karşısında olursa Sefirin Kızı haziran sonuna kadar devam edecek; bunlar olmazsa Sefirin Kızı’nın çekilen bölümleri yeni sezona kalacak.