Masum 40. Bölüm Özeti 1 Mayıs Kinjal Hamile

Masum dizisinde Gopi’nin eli havai fişekten dolayı yanmış ve Ahem tarafından tedavi edilmişti. Bu sahne ilk kez yaşanmıştı. Gopi bütün acısını unutmuş Ahem’e kilitlenmişti. Mehta aiesi yemek yerken Gopi herkese hizmet ediyor. Elini ve acısını gizlemeye çalışan Gopi Ahem’in dikkatini çekiyor. Masum 1 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 40. Bölüm Özeti

Gopi yemekten sonra masayı silerken Ahem üst katta Mani’ye Gopi’nin yemek yeyip yemediğini sorar. Mani henüz yemediğini söylerken Ahem ondan Gopi’nin yemeğine dikkat etmesini ister. Ahem Gopi’yi önemsemeye başlamıştır. Ertesi sabah Koki kahvaltı için geç kalan Gopi’yi azarlarken Gopi’nin yaralı elini görür. Gopi nasıl yandığını anlattığında herkes şok olur.

Koki bunu neden bize söylemedin diye kızar ve hemen haldi uygulamasını ister. Kinjal odasında doktor tarafından verilen raporu inceliyor. Bu sırada eve pandit gelmiş evlilik tarihini belirliyor. Evlilik için önümüzdeki hafta ya da gelecek ayı işaret ediyor. Koki önümüzdeki haftaya kadar yetişemeyeceklerini söylerken Hetal bunu Kinjal’e de sormalıyız diyerek odasına giderler. Kinjal raporu gizlemeye çalışırken Koki Kinjal’den tüm takılarını vermesini ister. Bu sırada rapor da takılarla birlikte Koki’nin eline geçmiştir.

Koki odasına giderken Kinjal de raporu aramaya başlar. Koki takıları yerleştirirken rapor yere düşer. Koki raporu okurken şok olur. Hetal ve Gopi Knjal’in odasına gelirler ve doktorun ne söylediğini sorarlar. Kinjal gıda zehirlenmesi olduğunu söyler. Hetal Gopi’den meyve suyu hazırlamasını ister. Koki hala şoku üzerinden atabilmiş değil. Gopi elinde meyve suyu ile gelirken Koki bunu kim için götürüyorsun diye sorar. Gopi Kinjal’in gıda zehirlenmesi geçirdiği için diye cevaplar. Koki’den endişelenmemesini ve yakında düzeleceğini söyler. Koki ne istersen onu yap yeter ki beni yalnız bırak diyerek Gopi’yi şaşırtır. 1 66

Gopi Kinjal’e meyve suyunu getirdiğinde Kinjal bağırır ve meyve suyunu bırakıp hemen çıkmasını ister. Kinjal raporun takılarla birlikte gittiğini düşünerek endişelenir. Hetal Koki’ye gider ve Kinjal’in sağlığı için endişelenmemesini ve onunla ilgileneceğini söyler. Ancak Koki dertlerimle ben ilgilenirim diye bağırır. Kinjal raporu aramaya devam ederken Koki elinde raporla gelir ve ne aradığını sorar. Elindeki raporu gösterir ve bu senin hamilelik raporun diye onu tokatlar.

Bunu neden yaptın, şerefimizi nasıl mahvedersin, kimden hamilesin diye bağırırken Kinjal’in telefonu çalar. Koki telefonu bakmak isterken Gopi gelir. Koki çok sert bir şekilde onu azarlarken Gopi komşulara tatlı göndereceklerini ve listeyi kontrol etmesini ister. Koki öfkesine hakim olur ve Gopi ile birlikte dışarı çıkar. Listeyi Hetal ile birlikte hazırlamasını ister. 2 66

Gopi listeyle birlikte Hetal’e giderken Ahem ile çarpılır ve liste yere düşer. Ahem ve Gopi aynı anda yere eğilirken göz kilidi var. Ahem listeyi alır ve Gopi’ye verir. Ahem’in gözü Gopi’nin elindeki yaradadır. Ahem bir süre daha ona bakar ve hiç bir şey söylemeden ayrılır.

Koki sabaha kadar Kinjal’i düşünerek uyuyamaz. Sabah ilk işi Gopi’yi görmek olur. Ondan nişandan önce Kinjal birisiyle buluştu mu diye sorar. Gopi Eleş ile buluştuğunu söyler. Hetal Koki’ye neden bu kadar telaşlı olduğunu sorar. Raşi de lafa karışınca Koki sinirlenir ve Raşi’ye patlar. Raşi odasına gider ve annesini arayarak Koki’nin çok endişeli olduğunu söyler. Urmila yaptığımız şeyler onu endişelendirdi diye kendinden bilir. Eleş Modi evini arar. Telefonu açan Gopi Kinjal’in gıda zehirlenmesi geçirdiği için iyi olmadığını söyler. Eleş ona teşekkür edip telefonu kapatır. 3 66

Eleş sürpriz yaparak Modi evine gelir. Koki memnun kalmamıştır. Eleş Kinjal’İn odasına çıkar ve çok yakında eş olacaklarını söyler. Bu sırada elini Kinjal’İn omzuna koyar. Koki içeri girdiğinde elini indirir. Eleş ayrıldıktan sonra Koki Kinjal’e bunların hepsi aramızda kalacak der. Bu sırada Koki birsinin dinlediğini fark ederek şok olur. Masum 1 Mayıs Özeti  sona erdi.

Masum 40. Bölüm Fragmanı

Masum 40. Bölüm Özeti 1 Mayıs Kinjal Hamile (1 Yorum)