Sefirin Kızı Zehra Kimdir? Cemre Öktem Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Zehra karakteri ile dikkat çekmek ve kendini göstermek isteyen Cemre Öktem Muğla’da devam eden Sefirin Kızı çekimlerinde en çok merak edilen oyunculardan biri oldu. Kalabalık oyuncu kadrosu ile Muğla’ya kış aylarına renk katan Sefirin Kızı oyuncuları ve yerli halk tarafından büyük merak ve ilgi ile takip ediliyor. Bir doğa harikası Ula, Datça, Bodrum, Marmaris ve Köyceğiz de devam eden çekimlerde seti takip eden izleyicinin tanımadığı isimlerin başında Zehra karakteri geliyor. Zehra karakteri dizi de Sancar’ın kız kardeşi olarak yer alacak.

Sancar kız kardeşi olan Zehra  aynı zamanda köyün delisi veya meczubu  Kavruk Ömer’in de en temiz duygular ile aşık olduğu kız olacak. Tabi Kavruk Ömer’e herkes deli dese de aslında o herkesten akıllıdır ve kıca köyde sevgiye değer sadece Cemre’yi görmüştür. Peki kimdir dizi de Zehra karakteri ile yer alan Cemre Öktem?

Cemre Öktem Kimdir?

Cemre Öktem Aşk ve Mavi dizisinde Gülsüm karakteri ile kendisi az da olsa göstermeyi başarmış  Sem’s ajansın oyuncusudur.  Cemre Öktem İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Koyu bir Fenerbahçe’li olan Cemre Öktem hayali olan Fenerbahçe Lisesinden de mezun olmuştur. Cemre Öktem’in bir sonra ki hayali ise oyuncu olmaktır bunun için de Bahçeşehir Üniversitesi reklamcılık bölümüne başlamıştır; ancak bölüm çokta oyunculuk ile ilgili olmayınca bir ajansa kaydolarak dizilerin seçmelerine katılmıştır. İlk seçmeler Göreme’de çekilen Aşk ve Mavi dizisi için olmuş ve kabul edilerek dizi de Gülsüm karakteri için uygun görülmüştür.

Cemre Öktem daha sonra Sefirin Kızı dizisi seçmelerine de katılmış ve yardımcı başrol olarak olan Zehra karakteri için de seçilmiştir. Umarız Cemre Öktem’i gelecek yıllarda başka dizilerde daha önemli rollerde hatta başrollerde de izleyebiliriz.

Sefirin Kızı Zehra Kimdir?

Zehra 20’li yaşların başında güzeller güzeli bir kızdır. Halise’nin tek kızı olan Zehra annesinin ve abilerinin göz bebeğidir. Tam bir sevgi böceği olan Zehra zeki ve neşelidir; ancak Zehra’nın bir ayağı sakattır ve topallamaktadır.  Zehra sakatlığına rağmen,Efeoğlu Konağı’nın mutluluk kaynağıdır. Zehra her şeye rağmen farklı tarzı ile dikkat çeken hayat dolu bıcır bıcır bir kızdır.

Sefirin Kızı dizisinde Zehra karakteri ile ilgili daha fazla detay geldiğinde sayfamıza ekleyeceğiz. Sefirin Kızı dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Sefirin Kızı Oyuncu

ancak aklı fikri zengin olmaktadır. Zengin olma fikri bir gün Zehra’nın başına büyük dert açacaktır. Aşık olan ancak bu sblankorumluluğu kaldıramayan Zehra için öğrenilecek çok şey vardır.