Sen Anlat Karadeniz 14 Mart Özeti Nefes Ölecek mi? Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Fragmanı

Güncelleme: Trabzon’dan set fotoğrafı geldi. Sen Anlat Karadeniz’in 8. bölümünde Nazar’ın elini Yangaz Murat havaya kaldıracak ve Nefes’in hayatını kurtaracak. Bu sırada Tahir ve Nefes yere düşüyor daha doğrusu Tahir Nefesi aşağı çekiyor.Sen Anlat Karadeniz 14 Mart set fotoğrafları

Sen Anlat Karadeniz 14 Mart Özeti

Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm’de Nefes vurulacak gibi olacak ancak biri gelecek ve silahı havaya kaldırarak Nefes’in vurulmasına engel olacak. Bence Tahir Nefes’e zarar gelmemesi için Nefes’i yayla evine götürüp orada tutacak. Dağdelenlerin Nefes’e zarar vermesinden korkan Tahir böyle bir karar almış olabilir. Tahir bazı sıkıntılardan dolayı Mercan ile tekrar yüzük takmak zorunda kalacak bu durumda da Nefes ile görüşemeyecek.Tahir en son Nefes’e kapının arkasından açılılacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde duyumlarımıza göre Tahir’in Zühre denen bir eski sevdalısı çıkıp gelecekmiş. Tabi ki bu bir duyum ama ne kadar doğru olur bilmem. Diğer taraftan Tahir de Nefes’te vurulmayacak. Yoksa az önce kal diyen oğlan şimdi neden gitsin ki? Nefes ve Tahir’in başına büyük işler gelecek; bu kesin. Tahir rüyasında bile Nefes’i yalnız bırakıp gitmez.

Fragmanda dikkat edilecek tek konu Nefes’in kolunda ki alçının çıkması. Alçı çıkmış ve Nefes’in montu ile saçları değişmiş. Bir kaç farklı yorum olsa da Mustafa Kaleli’nin son anda Nazar’ın elini havaya kaldıracağı ve kimseye bir şey olmayacağı da bol bol dillendiriliyor. Sen Anlat Karadeniz zühre kimdir

Sen Anlat Karadeniz 7 Mart’ta Neler Oldu?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 14 mart çarşamba akşamı 20:30’da yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Sen Anlat Karadeniz’in 7. bölümünden hatırlayacağınız üzere Mercan bileklerini keserek intihar etmiş ve yanına Nefes’i istemişti. Nefes bir erkek için Allah’ın verdiği cana kıymaya değer mi deyince ortalık karışmış ve Tahir Nefes’i alıp dışarı çıkarmıştı; zira Nefes’in de psikolojisi çok bozuk olduğu için Mercan’a faydadan çok zarar getirecekti. Sen Anlat Karadeniz 8. bölüm fotoğrafları

Nefes’i alıp dışarı çıkaran Tahir Gözübüyükler’in nefretini tekrar üzerine çekmişti. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir’in canını korumak için Vedat Sayar’dan itiraf sözü alan Mustafa Kaleli belki Tahir’e Vedat Sayar’ın zarar vermesini engellemişti ama bir deli Vedat değildi ki. Gözüböyükler’in Nazar da zır deliydi.

Nazar hemen kapar eline silahı ve çıkar Tahir’in arkasına. Nazar ablasını kıllandığı ve hayallerini yıktığı gerekçesi ile Tahir’i düşman bellemişti. Nazar’ın amacı asla Nefes’i vurmak değildi ama kurşun adres sormayacaktı. Nazar’ın silah çektiğini gören  Nefes sevdiği adam için kendisini kurşunların önüne atacaktı. Benim tahminlerime göre Sen Anlat Karadeniz dizisinde vurulan isim Nefes olacak.

Tahir daha önce Nefes için canını defalarca kurşunların önüne atmıştı. Şimdi sıra Nefes’teydi. Nefes korkmamıştı ama arkasında bir oğlu vardı. Ay Işığında Uluyan Kurt yalnız kalacaktı kimsesiz kalacaktı; ancak Tahir’in oğlunu da kendini de bırakmayacağından emin olan Nefes Huzurluydu; ancak korkmayın Sen Anlat Karadeniz  dizisinde Nefes karakterine bir şey olmaz.

Sen Anlat Karadeniz 14 Mart resimleri

Sen Anlat Karadeniz 14 Mart Tüyoları

Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili bugün kulislerde konuşulan önemli bir konuda dizinin hikayesinin gerçek olduğuydu. Alıntı yapılan gerçek hikayede ise deli olan başrolün İstanbul’dan bir yamuklusu geliyordu. Eğer bu hikaye anlatıldığı gibi ise Tahir’in yakın zamanda İstanbul’dan bir eski sevgilisi gelecek. Bu durumda Tahir Nefes ve Mercan arasında paylaşılamamışken bir de eski sevgili meselesi çıkarsa ne olur bilmem.

Mercan’ın intihar teşebbüsünde bulunması çok sıkıntı çıkaracak Kaleli ailesine maddi olarak. Vedat Sayar ile ortaklığı kabul edecek Cemil Kaleli’leri bitirmek için elinden geleni yapacak. Bu durumda kredi de almaması için ortak çalışacak Dağdeviren ve Sayarlar Kalelilerin emdiği sütü burnundan getirecek. Bakalım Tahir bu durumda nasıl bir çözüm bulacak.

Sen Anlat Karadeniz 14 Mart Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 14 Mart Özeti Nefes Ölecek mi? Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Fragmanı (10 Yorum)

 1. ya bu zuhre kimis nerden cikti ben zuhre diye bir sey ciksa artik diziyi izlemem cok sacma olur ya:-(

 2. Şu Nazara acayip gıcık oldum? Delikanlı kızım ayaklarında iyiyi kötüyü ayırt edemiyor?
  Dizideki en sevdiğim karakterde Asiye?Tam profesyonel gelin?Bayılıyorum Asiye’ye,Insanlarla olan iletişimine?
  Nedense ara sıra NefTah sahneleri bana biraz yapmacık geliyor. Belkide ikisini de gülerken görmeye alışık olmadığım için yapmacık geliyordur:/ bilemiyorum.
  Reytingde hafif düşüş var ama hala bir numaradaki yerini hiç bir diziye kaptırmıyor Sen anlat Karadeniz.
  Inşallah hep böyle devam eder?

 3. sen anlat karadeniz diziyi hepimiz chok sevyoruz sabirsizlikla son bolumine bekliyorus

 4. Oyy ne bölümdü be tahir le nefes güzellikler ya .tahir ne güzel dövdi yine vedat denilen o yvşği elüne sağlık tahirr.vedat iti kalabalığı görünce nasılda yvşadı kibarlaştı flan yangaz fatihte kovarkn kısacası tittir git dedi iyi dedi uşak daa. Nazara gıcık olduğumu dha önce söyledimde yinede söylemeden edemicem acayip gıcık kız ya muratta nesini seviyo nazar’ın dicemde diyemiyorum sevda bu akada konuyo fışkiyede, işte sevdaluk işte .bşa blâ. Haftayaki bölümü nasipse görürüz. Bnce kimse vurulmaz gbime geliyor sıyıracak boşa patlıycak silah. Son anda yre düşerler diye düşünüyorum bkalım yni fragman güzel de üzücü işte ya. Neftah.

  • Hee bide nefes geçmişte nler yaşamış öyle ya ,çok üzücü çokkk bide yiğit üzülmesin korkmasın diye kelimelerin anlamlarını flan değiştirmiş napsın kız ya .