Sen Anlat Karadeniz Berrak Kimdir? (İlayda ÇEVİK)

İlayda ÇEVİK Sen Anlat Karadeniz’e Berrak karakteri ile dahil oldu. Berrak isimli bir kız kocasından şiddet gördüğü için medreseye Osman Hoca’nın yanına gelir. Berrak Medreseye gelen Osman Hoca’nın daha önce kocasından şiddet gören bir kıza sahip çıktığını ve onu kocasına vermediğini öğrenince onun yanına çıkar gelir.

Nefes ise bir an önce Tahir’den Berrak’ı da kurtarmak için yardım ister. Tahir ise Berrak’ın kocasına haddini bildirmek için harekete geçer. İlayda Çevik’in hayat verdiği Berrak Yangaz Fatih’in de dikkatini çeker zira çok güzel bir kızdır. Fatih’de abisi Tahir gibi evli ve şiddet gören bir kıza aşık olacaktır.

Nefes ve Berrak ise kader arkadaşı olacaktır. Berrak’ın gerçek yüzü ise farklıdır. Berrak aslında Nefes’in yanına Vedat Sayar tarafından yerleştirilmiş bir ajandır.

Sen Anlat Karadeniz Berrak Vedat Sayar’ın Ajanıdır

Vicdansız bir kadın olan Berrak Nefes’in her hareketini takip edip bilgi vermektedir. Vedat Sayar Nefes’in vicdanlı olduğunu bildiği için Berrak’ı yanına alacağından emindir. sen anlat karadeniz berrak kimdir resimleri 1