Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti 23 Mart Cengiz Sıla’yı Kovar

Beni Bırakma 55. Bölüm ile 23 mart cuma günü 15:00’da Atv’de olacak. Her geçen gün reytinglerini yükseltmeyi başaran Beni Bırakma dizisinin 55. bölümünde kovulan Sıla yapa yalnızdır. İşte Beni Bırakma 55. Bölüm özeti

Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti

Zeynep’in eline önemli bir koz geçmiştir. Esin’in Vedat’a yazdığı itiraf mektubunu eline geçiren Zeynep Vedat’a gerçekleri açıklamak için harekete geçer. Esin ise Zeynep’in elinde ki mektubun Vedat’a yazdığı kendi itiraf mektubu olduğunu fark eder ve Zeynep’ten mektubu almaya çalışır. Zeynep ise gerçekleri Esin’e kaptırmamaya ve gerçekleri herkese açıklamaya kararlıdır.

Beni Bırakma 55. Bölüm resimleri 1

Bora, Esin’in fotoğraflarını Cansu’dan almaya çalışır ve fotoğrafların yedeğini almadığı için kendine kızar. Tam Bora Cansu’yu bulur ve Esin’in fotoğraflarını ondan almaya çalışırken Emre gelir ve  yakalanır. Emre fotoğrafları gördüğünde artık Zeynep’in masum olduğunu öğrenmeye çok yaklaşacaktır

Meltem’in hain planı sonunda başarılı olmuştur Cengiz 10 yıldır devam eden Meltem ve Tarık ilişkisinin arasına kara kedi gibi giren Sıla’yı açık açık tehdit eder ve bir daha seni Tarık’ın yanında görmeyeceğim der. Cengiz Sıla’yı hem evden hem de Tarık’ın hayatından kovar. Sıla da dayanamayarak evi terk eder. Meltem ise Sıla’yla olan savaşını kazandığını düşünürken Tarık’ın sürpriz bir gerçeğe ulaşması Meltem’in oyununu boşa çıkartacaktır. Meltem’in Sıla konusunda oynadığı oyunlar bir bir ortaya çıkarken yakında Cengiz ve oğlu Tarık arasında da büyük bir kavganın fitili ateşlenecektir.

Beni Bırakma 23 mart resimleri

Şirketini ve ailesini korumak isteyen Cengiz aşkının peşinden koşan Tarık’ı durdurmak isteyecektir. Peki Tarık şirketin geleceği için Sıla’dan vaz geçecek midir? Sıla ise yaşadıklarından sonra bir daha Sayar ailesinin ve Tarık’ın hayatına girmemeye kararlıdır. Peki Sıla ne yapacaktır. Uğrunu Meltem ve Tarık’ı karşısına alan Mehmet Sıla’yı korumak için nasıl bir plan yapacaktır?

Peki Sıla ne zaman aşkı ve sevdası için savaşmayı öğrenecektir? Mehmet bile karşılıksız aşkı için savaşırken Sıla canından çok sevdiği Tarık’ın kendisine olan aşkını bile bile ondan vaz mı geçecektir.

Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti 23 Mart Cengiz Sıla’yı Kovar (2 Yorum)

  1. Emre Cansuyls daha çok yakışıyor. Cansuyu daha çoj gösterin, içimiz açılsın

  2. Zaten korkaktı meltem paçoz unun lafıyla kaçtı..Sıla bide cengiz de bu işe karışıp kızı tehdit ettiyse yandın Tarık bu Sıla bu salaklıkla seni boşar sende uğraştığınla kalırsın yazık sana ???korkak insanlara sinir oluyorum ya… Seviyosan mücadele edeceksin ilk zorda kaçmayacaksın.. Ama seviyosan tabi ??