Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti 26 Mart Mehmet’in Planı

Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti

Bora Zeynep’i Emre’ye bırakmamaya kararlıdır; ancak EmreDe artık  Bora’nın karanlık yüzünün farkındadır. Emre Zeynep’e Bora’nın ne kadar karanlık bir adam olduğunu göstermek için harekete geçer. Emre Bora’nın peşini bırakmayacaktır.

Zeynep ise masumiyetini kanıtlamak için elinden geleni yapmaya hazırdır. Merak ve azimleri Emre ve Zeynep’i birbirlerinden habersiz sürpriz bir gerçeğe götürür. Sonunda Zeynep’in masum olduğunu herkes görecektir.

Sıla Cengiz’in ve Meltem’in kendisine yaptıklarına daha fazla dayanamaz ve Tarık’a olan aşkını kalbine gömüp buralardan gitmeye karar verir. Tarık ise babası Cengiz’in Sıla’ya para teklif ettiğini öğrenir. Tarık babası Cengiz’e çok öfkelidir; ancak önce Sıla’nın gidişini önlemek zorundadır. Beni Bırakma 56. Bölüm fotoğrafları

Beni Bırakma’da Bu Hafta ve Gelecek Hafta

Beni Bırakma dizisinde gelecek hata muhtemelen Mehmet’in haftası olacak. Sayar ailesinden büyük bir vurgun yiyen Sıla’nın Ankara’da Mehmet’ten başka gideceği yer yoktur. Mehmet ise Sıla’ya olan aşkını kimseden saklamamaktadır. Mehmet Sıla’yı Meltem ve Tarık’tan korumak için adeta adım adım takip etmektedir. Tarık Sıla’nın başına gelenleri öğrendiğinde peki Sıla’yı bulabilecek midir?

Cengiz ise Sıla’yı hem kendi aile ve maddi gelecekleri için hemde oğlunun geleceği için çok tehlikeli görmektedir. Sıla geldikten sonra Tarık’ın iş hayatında bir çok saçma hareketleri olduğunu gören Cengiz asla Sıla’ya hoş görülü olmayacaktır. Seher hala ise Sıla’ya haksızlık yapıldığını asıl Meltem’in asla Tarık’a  uygun bir eş olmadığını düşünmektedir. Seher hala Cengiz’in gerçekleri görmesi için elinden geleni yapacaktır.

Beni Bırakma 56. Bölüm resimleri 1

Diğer taraftan Tarık’ta Meltem’in oynadığı oyunları ortaya çıkaracak çok önemli bir delili ortaya çıkaracak ve Meltem’in kendisi ile evlenebilmek için ne kadar gözünü kararttığını ve ne kadar tehlikeli olduğunu fark edecektir.

Zeynep Esin’in Vedat’a yazdığı itiraf mektubunu ele geçirmiştir. Zeynep ve Emre ise artık gerçeklere ulaşmanın ve Zeynep’in eskort bir kız olmadığını ispatlamış olmanın rahatlığında olacaktır gelecek haftada. Bu namus meselesinin önümüzde ki hafta da uzatılmayacağını umuyorum. Özellikle Cansu ve Bora arasında başlayan büyük düşmanlığın tam tersine büyük bir ortaklığa dönüşmesi ise artık an meselesidir. Bora Zeynep’i isterken Cansu’da Emre’yi istemektedir. Bora sadece Zeynep’i değil tüm Sayarları ele geçirmeyi ve geçmişin intikamını almayı hayal etmekte ve planlamaktadır. Beni Bırakma 56. Bölüm resimleri 2

Cengiz Sıla’dan ne kadar nefret ediyorsa; Zeynep’e de o kadar aşıktır; zira Zeynep başarılı bir doktordur ve oğluna layıktır; ancak Sıla basit bir köylü kızıdır 10 yıllık bir aşkın arasına girmiş bir yılandır; ancak Tarık babasına asıl yılanın Meltem olduğunu ispat edebilecek midir?

Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti 26 Mart Mehmet’in Planı (3 Yorum)

  1. Boşver Tarık ya ne ispat etcen ki kim için uğraşıyorsun ilk zorda sen den vazgeçen biri için mi uğraşıyon değmez sal gitsin Allahın eziği… Meltem e söz vermiş miş de bilmem neymiş salak söz verdin uzak durdun sanki Meltem durdu???hah bi manyak Mehmet imiz eksikti şimdi tamamlandık… Sıla ne zaman açacak gözünü Meltem in ne mal olduğunu ne zaman anlıycak diycem ki zaten biliyo ve bile bile vazgeçti tarıktan artık Cengiz de girdiyse bu işe sıla tamamen bırakır Tarık ı korkak şey??… Bu ne birine arzu karışıyo birine cengiz valla bıktım ya…