Sen Anlat Karadeniz Vedat öldü mü? Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrıldı mı?

Atv’nin ve Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de şok bir fragman daha çıktı. Sen anlat Karadeniz’in 3 nisan salı akşamı ekranlara gelecek 14. bölümünde Tahir Vedat Sayar’ın oyunlarına dayanamamış ve Vedat’ı gemiye çıkarmış ayaklarından da sarkıtmıştı.

Sen Anlat Karadeniz’in 11. bölüm 2. fragmanında ise Tahir Kaleli’nin Vedat’ın kafasına silah dayadığı sonra bir silah sesi geldiği sonrasında da Tahir Kaleli’nin Vedat’ı öldürdüğü için polis tarafından tutuklandığı görülüyor.

Sen Anlat Karadeniz fragmanları veya diğer dizi fragmanları hiç bir zaman gerçeği tam olarak yansıtmaz. Yani fragmanda öldüğünü gördüğünüz bir isim gerçekte ölmeyebilir. Fragman yanıltıcı olabilir. Hatta bırakın fragmanları dizilerde öldü gösterilen insanlar bir anda geri dönebiliyor. Siz cenaze namazını bile kılıyorsunuz ama bir bakmışsınız yeni bölümde o da var. Örnek Arka Sokaklar’da Hüsnü; Söz dizisinde Eylem. Sen Anlat Karadeniz Tahir katil oldu mu

Sen Anlat Karadeniz dizisi senaryosu Türkiye’de gelmiş geçmiş en akıcı ve akıl dolu senaryolardan biri. Sen Anlat Karadeniz’de Tahir karakteri de en deli karakter olarak görünse de aslında en akıllısı da o. Daha önceki bölümlerde yaptığı planların hep başarıya ulaştığını gördük.

Tahir deli uşaktır ama katil olacak kadar değil. Tahir Nefes’i seviyor. Vedat’ı öldürdüğünde Nefes’ine kavuşamayacağını çok iyi bilir. Aslında Vedat’ın ipi Tahir’in elinde. Tahir de biliyor Vedat’ın itirafını polise verince her şeyin biteceğini. Ama Mustafa Kaleli söz verdi bu nedenle de Tahir o itirafı kullanamaz. Bunun yerine Tahir Vedat’tan yenibir itiraf almak için kaçırdı Vedat Sayar’ı.Sen Anlat Karadeniz Vedat öldü mü

Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrıldı mı?

Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrıldığı yönünde herhangi bir bilgi elimize gelmedi. Sen Anlat Karadeniz dizisi Sürmene de binlerce takipçinin önünde çekilen bir dizi. Eğer Tahir karakteri hapse girse ve sete Ulaş Tuna Astepe gelmeseydi haberimiz olurdu. Korkmayın Tahir hapse girmez; Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz’den ayrılmaz.

Umarım Tahir’in yeni planını Nefes veya Mustafa Kaleli bozmaz. Benim ki de soru mu tabi ki Tahir’in planı bozulacak. Plan bozulmazsa Vedat hapse girer dizi de biter. Vedat Sayar’ın amacı Nefes’e Berrak’ın eli ile bağımlılık yapıcı ilaçlar vermek ve psikolojisini bozmak; sonrasında da oğlu Yiğit’i almak. Vedat zaten Yiğit’i kanunun alınca Nefes’i de Tahir’den koparacaktır. Sonra da ilacı kesecek ve her şey düzelecek.

Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz Vedat öldü mü? Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrıldı mı? (3 Yorum)

  1. Bende gçen hafta sen anlat Karadeniz dizisinin özetini flan çıkarmadınız sandım o kadar baktım göremedim şimdi gördüm dha neyse, bu arada dizi şuan çok iyi gidiyor Tahir ya endeli Tahir .