Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılan Oyuncular

Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. sezona hazırlanırken hikaye sürekli değişiyor ve yenileniyor. E tabi hikayeye göre de oyuncular değişiyor. Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezonunda bir çok isim ile yollar ayrılırken Sen Anlat Karadeniz kadrosuna da bir çok yeni isim gelecek.

Sen Anlat Karadeniz dizisi Türkiye’nin açı ara en çok izlenen dizisi bunun yanında yine Sen Anlat Karadeniz dizisi kadrosu en geniş yerel yapımlardan da biri. Bu kadar büyük bir dizi de tabi ki ayrılan oyuncular da olacak yeni gelenlerde.

Sen Anlat Karadeniz Ayrılan Oyuncular

Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat)

Vedat karakterine hayat veren başarılı oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu Sen Anlat Karadeniz’in 2. Sezonun 3. Bölümünden sonra Sen Anlat Karadenizde olmayacak.

Gözde Kansu(Eyşan)

Eyşan intihar etti ve Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’den ayıldı.  Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’den Neden Ayrıldı? İşte Üzücü Nedeni Neden Ayrıldı

Faruk ACAR(Necip)

Necip aslıda başta Necip karakteri ile sadece Vedat Sayar’ın yakın korumasıydı ancak sonradan Necip’in atlından çok farklı bir hikaye çıkmış.  Berrak Necip’in öz kızı çıktı. Berrak ile birlikte Necip’e Vedat’ın ne kadar zarar verdiği yani Vedat’ın çevresinde ki herkesi yaktığı da görüldü. Vedat küçük kızı Ceylan’ı da Necip’in yanına vermiş ve Ceyan’a Berrak ve Necip’in karısı bakmış.

Vedat Necip’in kendisine ihanet içinde olduğunu öğrendi. Mustafa Kaleli’nin Necip hamlesi Necip’in canına mal oldu. Necip Vedat Sayar tarafından öldürüldü suçu ise Mustafa Kaleli üzerine atıldı. Necip’in cenazesi Mustafa KALELİ’nin arabasından çıktı. 

Gözde Kansu(Eyşan)

Eyşan Vedat Sayar’ın kuzeni dert ortağı ve hayat arkadaşıydı. Hal böyle olunca Vedat ve Eyşan da kardeş gibiydi. Eyşan zamanında kötü bir evilik yapmış bu dönemde kendisine Vedat sahip çıkmış ve Vedat’ın her türlü bisliklerinin üzerine örtmüş. Eyşan aslında ölmedi bir yere de gitmedi. Eyşan bir anda senaryodan çıkarıldı. Durduğumuza göre Gözde Kansu ağır bir  rahatsızlık geçirdiği için Eyşan karakterine istemese de sağlık sorunları nedeniyle veda etmek zorunda kalmış. Bu tabi bir durum ama Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz tanıtımından da çıkarılmış.

Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılan oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir. Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni katılan oyuncular için iste tıklayınız. Oyuncu Kadrosu

 

Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılan Oyuncular (11 Yorum)

  1. Vedat diziden çıksa ve onun yerine başka kötü kişi gelse , bu saçmadır. Dizi hind diziye benzer.

  2. Vedatın yerine başka rolu ile kötü pislik gelse, senaryo abartmış olur ve dizi meraksız olur. Ben diziye bakmam asla.

  3. Vedat ölse ve başka kötü aqrabası gelse, ben bu sen anlat qaradenize bakmam. Kötö ve meraksız dizi olur

  4. Vedat ölse ve onun yerine başka kötü kişi gelse dizi abartmış ve kötü , menasız, reytinq düşer!

  5. Lütfen Vedat rolu devam etsin. O ölmesin Mehmet Nuroğlu çıkarsa onun yerine başka kişi aynı rola girsin