Sev Beni Ne Zaman Başlayacak? Sev Beni Ne Zaman Bitecek?

Sev Beni 12 eylül çarşamba gününden itibaren her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında olacak. Sev Beni dizisi harika bir gençlik dizisi olarak izleyicisi büyüleyecek. 

Kore dizilerini bir bir koleksiyonuna katmaya devam eden Kanal 7 son olarak Weightlifting Fairy Kimbok Joo isimli Kore dizisinin de yayın haklarını satın aldığını açıkladı ve Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Aşka Yolculuk (Moon Lovers), Feda (Secret Love)  ve Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) dizilerinden sonra beşinci Kore dizisi Sev Beni (Weightlifting Fairy Kimbok Joo)’yi de yayınlamaya karar verdi.

Aslında Kanal 7 Kore dizilerinin düşük maliyetlerini nedeniyle tercih etse de Sev Beni dizisi daha Kore’de de yeni bir dizi olduğu için Kanal 7’ye diğer dizilerden daha maliyetli olmuş olabilir. Sev Beni dizisi 16 bölümden oluşan ve her bölümü 60 dakika olan bir dizi.  Sev Beni dizisinin ilk bölümü Kore de 16 Kasım 2016’de yayınlanmış ve 01 kasım 2017 de final yaparak ekranlara veda etmişti. Kore de bir sene yayınlanan Sev Beni dizisi Tükiye’de sadece 16 gün yayınlanacak. Hal böyle olunca Türkiye’de dizi sektörünün ne kadar doyumsuz olduğu da bir kere daha gün yüzüne çıkmış olacak.

Sev Beni dizisi Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak en son dizilerden biri olacak. Zira Kanal 7 önce Feda ve Sil Baştan dizilerini yayınlayacak. Eğer yetişirse Kanal 7 bu Kore dizilerinin tamamını yaz aylarında yayınlamak istiyor; tabi bu dizilerin çevirisi seslendirmesi derken bu uzun bir süreç olduğu da ortada.

Sev Beni Ne Zaman Başlayacak?

Sev Beni 12 eylül çarşamba günü 19:00 da Kanal 7 ekranlarında olacak

Sev Beni Ne Zaman Bitecek?

Sev Beni dizisi 27 eylül perşembe günü 19:00 da final yaparak ekranlara veda edecek. 

Sev Beni dizisi son yayınlanacak dizi olacak zira Kanal 7’nin sitesinde en altta yer alan dizi o. Bu durumda Sev Beni dizisi eylül ayı başında ekranlara gelecek ve eylül sonunda ekranlara veda edecektir. Zaten toplamda 16 bölüm

Sev Beni 1. Bölüm Fragmanı 12 Eylül

Sev Beni Tanıtım Fragmanı 12 Eylül

Daha önce haziran ayında Ah Kalbim’in biteceğini yerine yeni bir Hint dizisinin yayınlanacağını açıklamıştır. Yeni Hint dizisi Sev Yeter isimli dizi oldu. Zaten Kanal 7 her gün üç yeni dizi yayınlıyor sezonda ikisi Hint dizisi 1 tanesi de Elif dizisi. Eğer Kore dizileri yazın yayınlanırsa program sıkışmaz yok eylüle kalırsa Kanal 7’nin 1 saatlik boşluğu yok Prime Time’da. Yani bu diziler yaz aylarında yayınlanıp bitecek.

Kanal 7 Sil Baştan dizisi bittikten sonra 16 temmuz pazartesi günü Aşka Yolculuk ismi dizi ile ekranlarda olacak ve Aşka Yolculuk (Moon Lovers) dizisi  4 ağustos cumartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. 5 Ağustos 2018’de Feda dizisi yayınlanacak. Feda dizisi 11 eylül 2018 de final yapacak ve böylece Sev Beni dizisi 12 eylül cuma günü başlamış olacak. 

Sev Beni Ne Zaman Başlayacak? Sev Beni Ne Zaman Bitecek? (19 Yorum)

 1. Doğru konuşsana ya ayy kıyamam sen aleynayı dinliyosun tipSİZsiniz şarkıda benden sana : TİPSİZ KUYU ha ha ha ha

 2. hahahahahahahahahahahahahahahahahahha guliyem bare parmak bebek anonim bana laf sokyo ben senin kadr terbiyesizlesmiycm bundan emin ola bilirsin cicim hadi aleyna dipsiz kuyum şarkisini soylyo kaçrmk istemiyorum misafir çocugu

 3. anonim eminimki senin gibilerini çok harcadim ? biliyorum bu yorumu goruceksin simdi senin gibileri odalarina kapanip anne baba ben ders çalisiyorum diyorsum anne baba çocugunun ne halt ettiğini bilmiyo yani safım nokta

 4. bu simge varya herkeze satasiyo gelde bana satas ben erkek oldugum icin en agır lafları atarim avratta bağ

 5. Bencede harika bir dizi konusu öbür kore dizilerinden çok farklı Nam Joo Hyuk çok yakışıklı yaaaaaaaaaaaaaa !!!

 6. Anonim; Sev beni Pazartesi, Salı ve çarşamba saat; 23:15 veya 23:10’da yayınlanıyor. Tabi, Kanal 7’nin işi beli olmuyor. Ve yayınlandıktan hemen ertesi gün, yani sabah saat; 08:00’da o bölümün tekrarı yayınlanıyor. Tabi Kanal 7 o zamana kadar yeni bir değişiklik yapmazsa…

 7. İsimsiz ben yayın akışına kanarak sabah 08:00’da uyandım sırf bu dizi için ama yoktu, resmen hayal kırıklığına uğradım. Bizimle oynuyorlar sanki! Şimdi’de 23:15’i bekliyorum, umarım kursağımızda bırakmazlar!

 8. Neden insanları kandırıyorsunuz yayın akışında sabah özet olarak 08:00 de diyorsunuz açtım yooook neden madem yayın akışıni düzgün yapamiyacaksiniz yazmayın bizde beklemeyelim

 9. Ayşe Sev Beni malesef artık Pazartesi, Salı ve Çarşamba saat; 23:10’da başlayacak. Tekrarı sabah saat; 08:00’da verilecek. Evet, çooooooooook sinir bozucu! CİDDEN!

 10. Sev beni yayın alışındaydı ama kaldırmışlar bu akşam vardi ama az önce baktım listede yok neden değiştirildi liste ?

 11. Duplajı qerçekten kötü olmuş altyazılı olarak izlemiştim orjinali daha iyi yinede sevdiğim bir dizi izleyeceğim..

 12. Evet çünkü; 16 bölümlük bir dizi Korede haftada iki bölüm yayınlanıyordu bu yüzden kısa. Kore dizileri genelde 20 bölümlük olur bazen 50 bölümlük vardı ama sanırım şu sıralar yok galiba yada ben görmüyorum ve 10- 15- 25dk’lik mini diziler’de olur. Hatta 2 bölümlük dizilerde var. 😀

 13. bu diziyi 4 gozle bekliyordum sonunda charshanba bashliyicagi ichin chok mutluyum herkes IzLeMeLi bukadar…
  Nam Joo Hyuk \*o*/
  keshke “The Bride Of Habaek” de yayinlansaydi.