Survivor 2018 16 Haziran İletişimi Kim Kazandı? Survivor 2018 100. Bölüm Fragmanı Adem Nefes Alamıyor

Survivor 2018 100. bölümde oyuncular Türkiye Forması giydi. 2024 Avrupa şampiyonasının Türkiye’de oynanmasına destek vermek için milli forma giydi yarışmacılar. Milli forma ile oynan oyunda erkeklerde Sembolü Anıl Berk Baki kazandı. 

Güncelleme:

Survivor 2018 16 Haziran akşamı oynanan iletişim oyununu Erkeklerde tahmin edildiği gibi Hilmi Cem kazanmıştır. Hilmi Cem ve Anıl finale kalmış ancak kazanan kıl payı Hilmi Cem olmuştur. Erkeklerde Hilmi Cem finalde Anıl ile yarıştığı için Murat’ı seçmek yerine Anıl’ı seçti ve Anıl’a hakkını verdi. 

Kadınlarda ise Nagihan adeta rakipsiz şekilde devam etmektedir ve bir kez daha Nagihan kazanmıştır. Nagihan ise Hakan’ın çocuğu olacağı için bir kez daha Hakan’ı seçti

Survivor 2018 16 Haziran İletişim

Survivor 2018 artık dalya demeye hazırlanıyor. Türkiye’nin açık ara en çok izlenen ve takip edilen programı olan Survivor 2018 15 Haziran cumartesi akşamı 100. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Survivor 2018 de 16 haziran cumartesi akşamı yine bir iletişim oyunu oynanacak.

Bilindiği üzere Survivor 2018 99. bölümde 15 haziran cuma akşamı yani bayramın ilk akşamı Arda Türkmen ödül oyunu oynanmıştı. Arda Türkmen’in hazırladığı yemek ile bayram yemeğine oturan isimler ise Hakan, Nagihan ve Sema ile Adem oldu. Oynan oyunda çok çekişme olsa da erkeklerde Adem ve kadınlarda ise yine Nagihan oyunları kazanarak ödüle arkadaşlarını götüren isimler oldu. Diğer taraftan Acun Ilıcalı’nın Hakan Hatipoğlu’nu özellikle övdüğü bölümler dikkat çekti ve Acun desteğe başladı yorumlarına sebep oldu.

Diğer taraftan Survivor 2018 99. bölümde bir de Kıbrıs finali için sembol oyunları oynanmış ve sembolü kazanan erkeklerde Anıl Berk Baki olurken kadınlarda ise bir kez daha Nagihan kazandı

Survivor 2018 16 Haziran

Survivor 2018 de iletişim oyunları her zaman önemli olmuştur ama bu sefer ki iletişim gerçekten çok önemli zira iki takımda ailelerinden gelecek bir görüntüye çok muhtaç. Özellikle Ünlüler takımında Adem Gönülüler’e karşı tek kaldı ve gücünü son haddine kadar kullanmaya devam ediyor.

Survivor 2018 100. bölüm Adem Nefes Alamıyor

Adem de tabi ki bir insan Survivor 2018 100. bölümde Adem nedendir bilinmez ama oyun sonrası nefessiz kalıyor. Adem’in rahat nefes alıp veremediğini gören arkadaşları hemen başına koşuyor ve Adem’in nefes almasına yardımcı olmak istiyor ancak Adem her türlü müdahaleye rağmen rahat nefes alıp vermiyor ve baygınlık geçiriyor.

Tabi ki Survivor 2018 100. bölüm de Adem’e hemen yerinde profesyonel isimlerce tıbbi müdahale yapılıyor ve Adem’in nefes yolu açılıyor ancak bu durum Adem’in ne kadar kendini zorladığının da en önemli göstergesi. Adem hem Sema’yı tüm severlerini çok korkuttu. Adem’e geçmiş olsun diliyoruz; umarım bir daha böyle kötü bir an bir daha yaşamaz.

Survivor 2018 16 Haziran İletişimi Kim kazanacak?

Survivor 2018 16 Haziran akşamı iletişim oyunu havuzlu bir oyun olduğu için ben erkeklerde Hakan ve Hilmi Cem’in çok başarılı olacağımı düşünüyorum. Kadınlarda ise zaten Damla Can sakat olduğu için Sema ve Nagihan var. Son zamanlarda ise Sema’nın performansı açık şekilde düşükken Nagihan açık şekilde erkek yarışmacılara bile meydan okuyacak kadar güçte ve formda.

Survivor 2018 100. Bölüm Fragmanı