Sev Yeter 118. Bölüm Özeti 28 Kasım Fragmanı Bhalla Subbu’dan Özür Diliyor

Sev Yeter dizisinde Subbu intikamını Bhalla ailesinden almak için Simmi yi seçmişti. Tıpkı kendi karısı Lakşmi gibi Simmi nin de çocuğuyla birlikte atlamasını sağlamak için onu otelin çatısına çıkarmış ancak Raman ve İşita nın dikkati sayesinde Simmi kurtulmuştu. Subbu bunu neden yaptığını anlatınca Bhalla derin bir üzüntü duymuş, İşita da Subbu dan özür dilemeleri gerektiğini söylemişti. Sev Yeter 28 Kasım Çarşamba Özeti başlıyor.

İşita, Bhalla yıalarak Subbu nun evine gittiğinde Subbu ölen karısının videosunu izlemektedir. Onların geldiğini görünce videoyu durdurur. Evime nasıl gelirsiniz diye Bhalla nın üzerine yürür. Bağrışmaları duyan Sujata aynı şekilde İşita ya kızar. Buraya gelmemeliydiniz der. Subbu sinirle kumandayı fırlatınca video kaldığı yerden devam eder. Lakşmi Subbu ya yüzün her zaman gülsün ve öfkeni kontrol et diyerek nasihatta bulunuyordur. Subbu, onunla geçirdiği güzel anları yaşarken daha fazla dayanmayarak bayılır. Adi, Vini ile arkadaşlığı pekiştirmeye başlamıştır. Onlar ara ara telefonla görüşüyorlar.

Raman da gelir ve Subbu yu uyandırmaya çalışır. Subbu kendine gelince Lakşmi nin haklı olduğunu, öfkesini kontro etmeyi bilmesi gerektiğini söyler. Bhalla ve İşita dan özür diler. Sujata, nasıl olur da kızımın ölmesine sebeb olan birisinden özür dilersin diye tepki gösterirken İşita, sen kadın haklarından sorumlu bir derneğin başkanı olarak daha fazla hoşgörülü olmalısın deyince Subbu onların haklı olduğunu söyler. Raman, İşita ve Bhalla eve gelince tüm aile onları karşılar. TV den Subbu nun Raman hakkında söylediği sözler ailenin moralini iyice yükseltir. Raman’ın iş yerinden bir yönetici Subbu nun bütün şikayetlerinden vazgeçtiğini söyler. Son olarak Subbu onların yanına gelir ve Simmi den özür diler. 

Raman Simmi ile olaylar hakkında konuşur ve ona destek verir. Ertesi gün İşita hastaneye gittiğinde Abhi nin hemşirelerle tartıştığını görüyor. Abhi daha önce hastanede çalışan birisini aradığını söylüyor. Hemşire öyle bir kişinin kayıtlarda olmadığını belki de başka bir isimle çalıştığını söylüyor. İşita Abhi ye yardım edeceğini söylüyor ve ayrılıyor. Abhi cep telefonundaki Sarika nın resmine bakıyor ve nerdesin Sarika diyor. Ona büyük acı veren kişiyi de bulacağını söylüyor. Bu sırada Romi de Sarika yı düşünerek ağlamaktadır. Bayan Bhalla Sarika yı bulacağına dair söz veriyor. 

Adi ve Vini arkadaşlarıyla gece partisi hakkında konuşuyorlar. Vini partileri çok sevdiğini söylerken Adi artistlik yaparak partiye geleceğini söylüyor ancak daha sonra Raman’ın buna asla izin vermeyeceğini düşünerek korkuyor. Mihika ofisten gelirken bir polis görüyor ve Abhi aklına geliyor. Onu görmek için karakola gidiyor. Abhi ise bir adamın kızını bulamadığı için nasıl çaresiz olduğunu dinliyor. Sevenlerin koybolmasının çok zor olduğunu söylüyor. Abhi bir kişiyle telefonda konuşurken Mikika sırtını tutuyor. Abhi arkasına dönerken telefonu yere düşüyor ve Mihika yı azarlıyor. Mihika buraya dondurma yemeye gelmiştim ancak görüyorum ki Abhi başka şeylerle meşgul diyor. Dondurmayı da bırakan Mihika gidiyor.

İşita nın hastanede verdiği kandan dolayı geç saatte eve telefon geliyor. Kan sonuçlarında bir sorun olduğu söyleniyor. İşita ve Raman endişeleniyor. Raman uyuduktan bir müddet sonra İşita diyerek kalkıyor. İşita Raman’a sarılıyor. İşita nın hastalığı ne acaba. Sev Yeter 118. Bölüm Özeti devam ediyor. 

Sev Yeter 118. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 118. Bölüm Özeti 28 Kasım Fragmanı Bhalla Subbu’dan Özür Diliyor (4 Yorum)

  1. Acaba hangi bölümde ruhi adi büyüyecek başarıyla devam ediyor çok güzel bir dizi izliyorum Sev yeter