İmparatoriçe Ki Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

İmparatoriçe Ki dizisi efsane bir Kore dizisi olarak 5 kasım pazartesi günü 17:00’de izleyicisi karşısına çıkacak. İmparatoriçe Ki dizisi toplamda 51 bölüm olarak ekranlarda olacak. Hafta içi her gün yayınlanacak bu dizi ne yazık ki hafta sonları ekranlarda olmayacak. Bu durumda eğer İmparatoriçe Ki dizisi Türkiye’de reyting canavarı yüzünden erken yayından kalmaz ve tüm bölümleri ile ekranlarda olabilirse 14 Ocak 2019’da ekranlara veda edecek.

İmparatoriçe Ki Nasıl Bitecek Finalinde Neler olacak?

İmparatoriçe Ki dizisinin finalinde Yom-Byongsu ve Jo-cham kendi ülkelerine ihanet eden kan emici olarak yakalanırlar. Muhalif Yom-Byongsu tüm suçlamalara rağmen suçunu kabul etmeyi reddeder. Koryo halkı kontrolden çıkar ve Yom-Byongsu ve Jo-cham’de taş atar. Köylülür onu öldürün diye bağırdı. İmparatoriçe Ki, Jo-cham ve Yom Byongsu’nun ölü bedenlerine baktığında bir gözyaşı döktü. İmparatoriçe KiYom Byongsu iyi bir koca ve bir baba olurdu düye düşündü. ülkesinden uzaklaşma duygusunu iyi bilen İmparatoriçe Ki hediye olarak gönderile Korya kadınlarını geri gönderdi.

Birkaç yıl sonra, Kral Yardımcısı olarak görev yapan Empress Ki, Koryo Kralı’nın kötü muameleden suçlu olan kardeşlerini öldürdüğünü öğrenince şaşırdı. Komutan Park, Koryo Kralı’nın tahtını İmparatoriçe’nin desteğiyle aldığını unutmuş gibi görünüyordu. mparatoriçe Ki nasıl bitecek

Yuan’ın açlık ve isyan ile beslendiğini bilen İmparatoriçe Ki yine Shenyang Kralı’nın liderliğindeki Koryo’ya saldırdı.Bir elçinin savaş cephesinden acil bir mesajı vardı.Komutan Parkı Şansölye Taltal’in savaşta öldürdüğünü ve İmparatorların ve İmparatoriçenin isyancıların savunmaları yüzünden sarayı terk etmeleri gerektiğini söyledi. Sungnyang, odasında bulunan İmparatoru ziyaret etmeye gitti.

Hastalıklı Ta-hwan’a baktı ve ona Sungnyang isyancıları sorduğunda ona yalan söyledi ve Taltal’in zafer kazanmasından sonra artık endişelenmemesi gereltiğini söyledi. Ta-hwan öksürüyordu ama a isyanı durdurabildikleri için mutluydu.

Sungnyang, Ta-hwan’ın yüzüne dokundu ve onunla birlikte kuzey bölgelerini görmek isteyip istemediğini sordu. Yuan huzursuz olduğundan, Sungnyang ona oraya gitmeyi çok seveceğini söyledi.  Ta-hwan Sungnyang’ın yüzünü sevgiyle okşadı ve ona gitmek istediği her yere gideceğini söyledi ve ona seni seviyorum dedi.mparatoriçe Ki final

İmparatoriçe Ki Ne Zaman Bitecek?

İmparatoriçe Ki dizisi çok özel bir durum olmazsa 14 ocak 2019 pazartesi günü 51. bölümü ile ekranlara veda edecek.

İmparatoriçe Ki Devam Edecek mi?

İmparatoriçe Ki dizisi yaklaşık 2 ay boyunca devam edecek ve müthiş bir final bölümü ile 14 ocak pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Muhtemelen Trt 1 İmparatoriçe Ki dizisinden sonra başka bir efsane Kore dizisi ile izleyicisini buluşturacaktır.

İmparatoriçe Ki 52. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

İmparatoriçe Ki 52. Bölüm çekilmedi. Orijinal versiyonu olan Empress Ki dizisi 51 bölüm olarak senaryolaştırıldı ve çekildi. Empress Ki dizisi başrol oyuncularının diğer dizilerini izleyebilirsiniz.

İmparatoriçe Ki dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterler listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

 

İmparatoriçe Ki Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? (3 Yorum)