Sev Yeter 17 Mayıs Özeti 236. Bölüm Fragmanı Aliya Karan İle Evlenecek Mi?

Sev Yeter dizisinde İşita herkesin içini soğutacak bir hareketle Raman’a tokat atmıştı. Raman sonunda bunu da yaptın diyerek İşita yı utandırmıştı. Ertesi sabah kahvaltıya Raman’ın inmesiyle Adi canım bir şey istemiyor diye kalkmış aynı şekilde Raman da ofise gideceğini söyleyerek çıkmıştı. İşita hiç olmadığı kadar üzgündür.

Sev Yeter 17 Mayıs Özeti

Bay Bhalla İşita nın bu haline üzülüyor ve onunla konuşmak istediğini söylüyor. İşita ya daha önce hazırladığı bir çubuğu veriyor ve ondan kırmasını istiyor. İşita kolayca kırarken Bhalla bir deste çubuk veriyor ve bunları kırmasını istiyor.(Bakınız: Çiftçi ve Oğulları) İşita ne demek istediğini anladım diyor. Bhalla sen ve Raman bu evin gücüsünüz diyor eğer yalnız başınıza olursanız düşmanlar çok kolay zarar verir diyor. 1 97

Raman ile kavga ettiğinde onu idare ederdin ancak bunu terkettin diyor. İşita Raman’ın kendisini çok aşağıladığını, annelik makamına saygısızlık ettiğini söylüyor. Bhalla onun Pihu dan sonra psikolojisinin bozulduğunu ve İşita ya daha fazla ihtiyacı olduğunu söylüyor. Raman’ı bu acıdan çıkarmasını istiyor. Bayan Bhalla ve Amma ilk günlerinde Pihu ile aynı sınıfa düşmek istiyorlar.

Müdür Amma dan 2/C sınıfına gitmesini isterken Bhalla yı da 10. sınıfa gönderiyor. Amma çok sevinirken Bhalla 10. sınıflar kendini yönetebilir ancak 2. sınıfların daha fazla yardımcıya ihtiyaçları olduğunu söyleyerek müdürün onayını alır. Onlar sınıfa gidince arka taraftaki Pihu yu önce göremezler ancak Pihu arkadan görününce çok sevinirler.15 1

Romi bir arkadaşıyla konuşuyor ve onu tebrik ediyor. Nihayet istediğini birini buldun diyor. Romi kızın ismini soruyor. Arkadaşı İşita nın onu tanıdığını söylüyor ve adının Aliya olduğunu söylüyor. Aliya nın Avustralya da yaşadığı için İşita nın onu bildiğini söylüyor. Romi ve Mihika şok olurken Romi İşita ya soracağını söylüyor. Mihika Mani nin bu kadar adileşebileceği aklıma gelmezdi diyor. Adi ile Aliya nın bir araya gelmemesi için o adamı ayarladı diyor.

Romi Şagun’un yanına gidiyor ve bu meselede ona yardımcı olmasını istiyor. Şagun bu meselede yardımcı olamam diyor. Romi bütün egomu bırakıp geldim diyor ve Adi senin de oğlun diyerek tepki gösteriyor. Bu sırada Aliya geliyor ve Romi den olanları öğreniyor. Aliya babam bunu nasıl yapar diyerek onunla konuşacağını söylüyor. Aliya Mani nin ofisine gidiyor ve benim adıma nasıl karar verirsin diye kızıyor ve tokadı yiyor.2 99

Sev Yeter 236. Bölüm Özeti

Mani senin adına karar vermek elbette benim sorumluluğum diyor ve tanışmak için beklemesini istiyor. Aliya ağlayarak çıkıyor. Ardından Adi ye ulaşmaya çalışıyor ancak ulaşamıyor. Ardından Mihika yı arıyor ve Adi yi soruyor. Mihika Adi nin çıktığını söylerken Aliya babasının zorla bir erkeği tanıştırmak istediğinden bahsediyor. Adi ile kaçacağını söylüyor. Mihika olayı böyle çözemeyeceklerini söylüyor ve bir planı olduğunu söylüyor. Aliya da planı onaylıyor.

Mihika ve Romi İşita yı da bilgilendiriyorlar. Sonunda beklenen oluyor ve Aliya yı istemeye geliyorlar. Aliya Karan ve ailesi ile tanışıyor. Aliya Karan ile yalnız görüşüyor ve evlenmeyi düşünmediğini, evlense bile 2 gün sonra serbest kalacağını ve istediği her şeyi yapacağını söylüyor. Karan şok oluyor. Karan ayrılırken Aliya Mihika nın planı işe yaradı diyor. 3 93

Mani Aliya nın yanına geliyor ve Karan senden çok etkilenmiş diyor. Evlilik için pandit ayarlayacağını belirtiyor. Aliya Adi yi arıyor ve şimdi ne yapacağız diye diye soruyor. İkili buluşuyor. Aliya Adi ile kaçacağını söylüyor. Adi bir çözüm yolu bulacaklarını söylüyor. Romi bu işi yine İşita çözer diyor ve ondan Raman ile konuşmasını istiyor.

Mihir Raman’a tavırlarından dolayı tepki gösteriyor. İşita nın yıllarca çocuklarına annelik yaptığını söylüyor. Ondan özür dilemesini istiyor. Raman Mihir’in haklı olduğunu düşünerek eve gidiyor. İşita da kırmızı bir sari giymiş Raman’ı bekliyordur. Raman eve geliyor ve İşita dan özür dileme provası yapıyor. Bu sırada İşita geliyor. 4 90

Raman onun kırmızılar içinde görünce etkileniyor. Onu restorana götürmeyi düşünüyor. İşita ondan önce davranıyor ve restorana gidelim mi diye soruyor. Raman İşita’nın içini okuduğunu düşünüyor. Sev Yeter 236. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 236. bölüm özetini okumak isteyenler için sitemizde yayınlıyor; dinlemek isteyenler için Youtube’de seslendiriyoruz.

Sev Yeter 17 Mayıs Fragmanı

Sev Yeter 17 Mayıs Özeti 236. Bölüm Fragmanı Aliya Karan İle Evlenecek Mi? (6 Yorum)

  1. İŞota. Nekadar.gürültüsünü. bence.seninki.sevgi.deyil.o.ramana.kölelik.Hindistan’da. Başka.erkeksi. yoktan. O.kadar.eziyet. katlanıyorsun.işita.senin.gibi.bir.aptal. kullanıyor.Odile. yazİkinci.evliliğini. sana.çok.üzülüyorumerhaba. işita.hep.senin.yüzünden.işkence.çekti.

    • İshita Raman’ı seviyor bu yüzden bütün bu işkencelere katlanıyor.Bence yaptığı kölelik değil.Raman’ı sevdiği için…

  2. Shaqun her zamankı kimi alçaq bir kadın.Zamanında başka bir erkek için kızını ve oğlunu terk etmişdi.İndi de Pihunun İshita ilə olmasını hazm edə bilmir.O İshitadan intikam almaq için hər pisliyi yapar.

  3. Ramanın İshita’ya mı ihtiyacı varmış? Onun kimseye ihtiyacı yok.Raman 7 yılın intikamını alıyor.Önce Ruhi bahane ediyordu şimdi ise Pihuyu bahane ediyor.
    İshita iyi ki tokat attı hak etmişti.İshita sen o nankör için mi üzülüyorsun? O SENİ SEVMİYOR.NEDEN ONUN PEŞİNDEN KOŞUYORSUN? O PİHUYU ALMAK İÇİN SHAGUNLA BİLE EVLENİR!