İkimizin Yerine 221. Bölüm Özeti 16 Nisan Gauri Jetsar’a Hesap Sormaya Gelir

İkimizin Yerine dizisi 221. bölüm de Gauri Jagat ile evliliklerinden ellerini çekmesi için Jetsar’a gider ve Bairon’dan hesap sorar. İşte İkimizin Yerine 16 Nisan 2019 özeti

İkimizin Yerine 221. Bölüm Özeti

Gauri otobüste ve Bairon, Sumitra, Şivani, Kunda ve Bade Papa’nın ona söylediği şeyleri düşünür. Şiyam, bir yardım videosu izleyerek Varun’un bacaklarına masaj yapar. Anandi Puja yapmak ister. Sugna Anandi’yi arar ve ona Varun’un gelişimini anlatır. Anandi, Sugna’ya hastanedeki yeni ortopedistten bahseder.

Köylülerden biri, çocuklarının büyücü kadın yüzünden hasta olduğunu söyler. Diğerleri de de cadı ve kara büyü fikrini destekler. İnsanlar hasta bir çocuğu çevreler ve bunun cadının işi olduğunu, ona karşı bir şeyler yapılması gerektiğini söyler. Anandi çocuğu görür ve onu hastaneye götürürler. Büyücü kadın çalılardan bakar.

Köylüler Anandi ‘den büyücü hakkında bir şeyler yapmasını ister yoksa köyü mahvedecek derler. Anandi, bayanı delil olmadan suçlayamayız, çocuk birçok şeyden hasta olabilir der. Köylüler, cadıdan şüphe ettiren olayları anlatır. Anandi, köydeki korkuyu yok etmek için cadı ile buluşacağını söyler.kimizin Yerine 16 nisan resimleri

Köy halkı karşı çıkar ve cadının kovulması gerekiyor derler. Lal, doktorla Varun’la ilgili konuşur, sonra Varun’un röntgeni yapılır. Bir ihtiyar adam bazı dosyaları düşürür. Asha, ona yardım etmeye giderken Abhişek ile çarpışır.

Asha, ukala birisi olduğunu düşünerek ona bağırır. Abhişek Asha‘nın topalladığını görür. Lal gelir ve Abhişek‘i Şiyam ve ailesiyle tanıştırır. Asha, Abhişek’in yeni ortopedik doktor olduğunu öğrenince şok olur. Abhişek, Varun’u inceler ve kesinlikle iyileşeceğini söyler. Varun‘un egzersizlerine yardım etmek için her gün evlerine gelmeyi önerir.

İkimizin Yerine 221. bölüm özetinde Şiyam Sugna ve Varun ilaç almaya gider. Asha ve Abhişek yalnız kalır. Abhi ve Asha birbirlerinden özür diler. Abhi, Asha’nın ayağını inceler ve bir bandaj bağlar. Asha giderken Abhi’ye iyi bir adam olduğunu söyler. Bu arada, Anandi yeni okulun açılış Puja’sına katılır.  Gauri’nin otobüsünde köylüler otobüsü durdurup açılışı izlerler.

Eski Sarpanç Anandi’yi överek ona Sarpanç Hanım der. Gauri şok olur. Eski Sarpanç tüm başarılarını açıklayarak Anandi’yi över. Köylüler de onu överler. Gauri şok ve üzgün. Sarpanç, dolaylı yoldan Jagat‘ı kötü örnek vererek Anandi’nin başarısını vurgular. Evde, yetişkinler Puja yaparken Gauri Bairon’u çağırır. Herkes şok olur.

İkimizin Yerine 16 Nisan 2019 Özeti Devam Ediyor

Gauri Bairon’dan hesap sormak ister. Bade Papa bana yaptığın her şeyi söyledi der. Kendini bir melek veya Tanrı mı zannediyorsun?  Hayatımı mahvettin ve şimdi de bunu yapıyorsun, sadece bana yaptıklarının bir kısmını parayla ödedin  ve bana çok boçlusun daha sen beni ilk evliliğime de engel oldun der.

Gauri hakaretlerini arttırır ve Bairon ve ailesini yalancı ve geri kafalı olmakla suçlar. Anandi ise dayanamaz ve Gauriye çıkışır. Anandi bu aile sana iyilikten başka ne yaptı deyince Gauri sen köyün sarpançısın git vaazını köye ver der. kimizin Yerine 221. Bölüm resimleri

Sumitra ise Gauri’ye Jagat’ın bizi çok özlediğini bizsiz yapamayacağını anladın asıl bu yüzden geldin buraya. Sen de biliyorsun ki evliliğiniz bu tutumun yüzünden uzun sürmeyecek der. Sumitra ben Jagat’ın annesiyim o sadece yolunu kaybetti ve bir gün eve dönecek ve sen yalnız kalacaksın der

İkimizin Yerine 221. Bölüm 16 nisan özetinin devamı (2. kısmı) için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 16 Nisan Fragmanı