Sev Yeter 236. Bölüm Özeti 17 Mayıs Fragmanı İşita’nın Çilesi Bitmiyor

Sev Yeter dizisinde İşita hem Raman’ın hem de Mani nin istemediği kişi ilan edilmişti. İşita sadece onlarla değil bir de Pihu nun eve gelmesi için mücadele veriyordur. Pihu yu eve getirmek için yeni bir planı vardır. Plana göre Bayan Bhalla ve Amma Pihu nun okuluna gidecek ve yarı zamanlı öğretmenlik için müracaatta bulunacaklardır. Bu şekilde Pihu yu daha fazla görerek onu ikna etmeye çalışacaklardır.

Sev Yeter 236. Bölüm Özeti

Onlar okula gitmek için beklerken Simmi onlara çanta hediye ediyor. Bu şekilde tam bir öğretmene benzediklerini söylüyor. Raman gelince heyecana kapılıyorlar ancak İşita durumu kurtarıyor. İşita onları okula bırakıyor. Adi uyanır ve salona gelir ancak kimsecikler kalmamıştır. Aliya yı aramanın tam zamanı der.

Mani Aliya ya telefonunun çaldığını söyler. Aliya benim telefonum sende der. Şagun gelir ve benim telefonum çalıyor müzik sesini değiştirmiştim diyerek Aliya yı kurtarır. Aliya Adi ile odasında konuşur. Adi onunla buluşmak istediğini söyler ve ona adresi söyler. Şagun onu dinler ve içeri girer. Şagun Adi benim de oğlum der ve Aliya yı destekler. Aliya ya yakınlaşmak ve Raman ve İşita yı mahvetmek istiyordur.

Müdür Amma dan içeri girmesini ister. Ancak Bayan Bhalla da onunla birlikte içeri girer. Müdür siz neden girdiniz der. Bhalla arkadaşımla birlikte geldim ve çok heyecanlıyım bu yüzden sınava arkadaşımla birlikte girmek istiyorum der. Müdür tamam o zaman diyerek onlara sınav sorularını verir. Bhalla Amma ya bakarken müdür herkes kendi kağıdına odaklansın der. 1 95

Sınav sonucunda Amma nın kağıdını beğenen müdür Bhalla nın bir tane bile matematik yapmadığını söyler ve Amma nın öğretmenlik yapmasına karar verir. Bhalla da çocukları çok sevdiğini söyler ve müdürden işe alınmasını rica eder. Amma da onu destekleyince müdür Bhalla’ya yardımcı görevler sunar. Ruhi onları dışarda beklemektedir. Amma işe alındıklarını söyleyince Ruhi çok sevinir.

Aliya ve Adi lokantada yemek yerken Adi ona bir gül veriyor. Kendisini özel hissettirdiği için ona teşekkür ediyor. Bu sırada Raman’ı görüyor ve Aliya dan arkasına bakmamasını istiyor. Aliya şimdi ne yapacağız diye korkuyor. Romi görünüyor. Raman Romi den masayı kontrol etmesini istiyor. Masa Adi nin yanı başındadır. Romi Adi yi görüyor. Adi işaretle idare etmesini istiyor. 2 97

Romi garsonun ayağına çelme takıp Raman’ın üzerine su dökmesini sağlıyor. Romi Raman’ı alıp lavaboya götürürken Adi ve Aliya kaçıyor. Ancak bu seferde Mani ye yakalanıyorlar. Onlar bir yere gizlenirken Mani Bay Signal ile karşılaşıyor. Mani beni neden acilen çağırdınız diye soruyor. Adi ve Aliya kurtuldukları için şükrediyorlar.

 Sev Yeter 17 Mayıs Özeti

Raman da Signal’i bekliyordur. Signal Mani ile birlikte geliyor. Signal ikinizde saygın iş adamlarısınız ve çocuk gibi kavga ediyorsunuz diyor. Bu işi sonlandırmak isteyen biri beni aradı diyor. Raman ve Mani kim diye soruyorlar. İşita geliyor ve ben diyor. İkiniz de kavganızdan dolayı işlerinize zarar veriyorsunuz diyor. Signal buraya Ruhi nin projesini konuşmak için geldim diyor. Romi oturarak işe başlayalım mı diye soruyor.3 92

Signal masaya geçmelerini isterken İşita ya Bhalla dan telefon geliyor. Bhalla bana resim öğrettiğini için teşekkür ederim diyor. Bu sırada garsonlardan biri Adi nin kredi kartını burada unuttuğunu söylüyor. İşita Adi nin annesi olduğunu ve Aliya yı da tanıdığını söyleyip kartı alıyor ve Mani ve Raman onları görmediği için şükrediyor.

Ashok Şagun’u arıyor ve Bay Signal’İn arabulucu olarak MAni ile Raman’ı birleştirmeye gittiğini söylüyor. İşita nın da aynı lokantada olduğunu belirtiyor. Bütün işleri benim üzerime atıyorsun diyor ve lokantaya doğru gidiyor. Signal herşeyi bir kenara bırakarak el sıkışmalarını istiyor. Onlar ayağa kalkıyorlar ve tokalaşmak üzereyken Ashok görünüyor. 4 89

Ashok Adi ve Aliya nın burda olduğunu söylüyor. Onlar inanmıyorlar. Adi ve Aliya dışarda giderken artık bu şekilde kaçamayız diyorlar ve korkmadan gidip her şeyi anlatmak istiyorlar. Mani ve Raman karşılarında çocuklarını el ele görünce şaşırıyorlar. Mani kızını zorla götürürken Raman da oğlunu götürüyor.

Sev Yeter 236. bölüm özetini okumak isteyenler için sitemizde yayınlıyor; dinlemek isteyenler için Youtube’de seslendiriyoruz.

Mani evde kızını yerden yere vururken Şagun Aliya yı savunur gibi yapıp Mani yi destekliyor. Raman da Adi yi önce övüyor ve ardından Adi yi yerin dibine geçiriyor. Adi ve herkes ağlarken Raman odasına gidiyor. Ardından İşita gidiyor. İşita Raman’a oğlunu küçük düşürmesinden dolayı kızıyor. Raman Pihu dan başlayarak her şey için İşita yı suçlayınca tokat yiyor. Sev Yeter 17 Mayıs Özeti devam ediyor. 5 73

Sev Yeter 236. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 236. Bölüm Özeti 17 Mayıs Fragmanı İşita’nın Çilesi Bitmiyor (3 Yorum)

  1. O Raman olduğu sürece İshita’nın çileleri devam eder.Bir de İshita’yı suçluyor.İshita,senin ve ailen için hep fedakarlık yaptı.Peki sen İshita için ne yaptın BAY NANKÖR?

  2. Aptal.işita.o.ramama. neden.geri.döndün.şeytan.ramana.odeyer.bilmez.nankör. adamın.biri.bir.eşya.gibi.kullanıyor.işi.biteseye.rafta.bitenden.sonra.çöpte.o.ramanı. Asla. Afetme.Akıllanmazsın.işita.mikrop.şagun.sen.gibi.mikroplar.aşok. Gibi. Pislikleri.yakışır. yakışır.yakında.pihuyuda.kaybedersin.merak.etme.

  3. Aptal.işitamam. neden.geri.döndün.şeytan.ramana.ödenir. bir.eşya.gibi.kullanıyor.işi.biteseye.rafta.bitenden.sonra.çöpte.o.romanı. Asla. Akıllanmazsın.işita.mikrop.şagun.sen.gibi.mikroplar.aşık. Gibi. Pislikleri.sanki. yakışır.yakında.pihuyuda.kaybedersin.merak.etme.