Sev Yeter 22 Mayıs Özeti 239. Bölüm Fragmanı Aliya Raman’ı Muma Çevirdi

Sev Yeter dizisinde Raman kalktığında İşita yı görüyor ve ona sarılıyor. İşita Aliya yı düşündüğünü söyleyince Raman sinirleniyor. Adi nin bütün isteklerini yerine getiremeyeceğini belirtiyor. İşita ile yine tartışıyor ve elini sıkıca tutarken bırakıyor. İşita pencereden aşağıya savrulurken Raman İşita diye uyanıyor. Meğer rüya görüyormuş garibim.

Sev Yeter 22 Mayıs Özeti

Raman hemen salona gidiyor ve Simmi den İşita yı soruyor. İşita, Aliya ve Ruhi koşudan geliyorlar. Raman haber vermeden giden İşita yı azarlıyor. Aliya konuşmaya çalışınca Raman onu azarlıyor. Raman sinirle odasına gidiyor. İşita Aliya dan kendisini kötü hissetmemesini istiyor. Aliya tamam diyor ve ayrılıyor. İşita aniden bu adama ne oldu diye yanına gidiyor. İşita ona sarılıyor ve endişelerini anladığını söylüyor. Raman da haber vermediğin için endişelendim diyor ve İşita ya sarılıyor.

Bhalla ailesi yemek yiyor. Raman Nelu ya yemek yapmayı unuttun herhalde diyor. Nelu bugün yemekleri Aliya nın yaptığını söylüyor. Raman yine bilindik tavrıyla öfkeli bir şekilde bağırıp çağırmaya başlıyor. Aliya sonunda dayanamıyor ve Raman amca senin yediğin kase Bayan Bhalla ya ait. Ona tuz ve baharatları eksik kattığım için beğenmedin der. Ardından odasına gider. Masada gülüşmeler olur. Herkes Raman’ın rezilliğine gülüyordur aslında.1 5

Ruhi, Aliya nın eşyalarını hazırladığını görünce nereye gidiyorsun diye çıkışıyor. Aliya Raman beni evden kovmadan ben gideceğim diyor. Buraya gelmenin iyi bir fikir olmadığını söylüyor. Raman geliyor ve Ruhi ye Aliya ya söylediğim sözlere kulak asmasın diyor. Üzgün olduğumu ilet diyor. Raman giderken Aliya ve Ruhi gülüyor. Adi Aliya ile buluşmak istiyor.

Ruhi ve Aliya Adi ile buluşuyor. Olanlardan bahsediyorlar. Adi inanmıyorum diyor Raman’ı nasıl yumuşattın diyor. Ruhi Aliya nın babama fırça attığını söylüyor. Adi de Dadi ve Mani ile yaşadıklarını anlatıyor. İkili birbiriyle dalga geçerken Adi Vnadu nun Mani yi pojaya çağırdı ğını söylüyor. Ancak Mani nin gideceğini düşünmediğini belirtiyor.2 5

Sev Yeter 239. Bölüm Özeti

Vandu İşita ya Bala’nın eğitim koçluğundan sonra yeni bir iş daha kurduğunu söyler. İşita onu tebrik ederken Vandu onları ailecek pojaya davet eder. Raman geleceğini söyler. Vandu Aliya Raman’ı kuzuya çevirmiş derken İşita Raman’ın yemek olayından sonra kıpkırmızı olduğunu ve ağzını açamadığını söyler. İki kardeş gülüyorlar.

Aliya evdeki Sharavan ile de ilgilenir. Bu Vandu nun hoşuna gider. Aliya Sharavan dan kalorisi yüksek şeyler yememesini isterken Bala nın annesi gelir ve torunuma karışamazsın diye sert çıkar. Aliya da aynı sertlikte karşılık verirken Raman gelir ve bazı insanlar bu dilden anlar diye Bala’nın annesi ile dalga geçer. Kadın sinirlenir ve evden ayrılır. Raman Sharavan’a Aliya nın haklı olduğunu söyler. 3 5

Pihu evde kendi başına süt kaynatmak ister. Süt taşarken ocağın üzerinden sütü almak ister ve bu sırada süt tenceresi devrilir ve Pihu nun eli yanar. Bu sırada sütü tutmak için kullandığı bez ateş alır. Pihu bağırınca Dadi gelir ve ateşi söndürür. Adi de gelmiş ve Pihu için yanık merhemi getirmiştir. Dadi kendi başına neden böyle bir şey yaptın derken Şagun da geliyor. Pihu bir daha beni yalnız bırakma diyor.

Şagun poja için Pihu ya da elbiseler almıştır. Adi den yanık hakkında İşita ve Raman’a haber vermemesini rica ediyor. Aliya ve Adi poja için hazırlıklarını yaparken Raman ve Mani yi deikna edip aynı pojada biraraya getirmek istiyorlardır. Herkes geleneksel kıyafetlerini giyerek pojaya katılır. Ancak Mani ve Raman birbirlerinden habersiz pojaya katılırlar. 4 5

Ancak bir sorun vardır. Pojayı gerçekleştirecek rahibin işi çıkmıştır. Yerine göndereceği asistan ise bu işleri pek bilmiyordur. Adi ve Aliya poja işini kendilerinin yapacağını söyleyerek başta Dadi olmak üzere herkesi şaşırtırlar. Sev Yeter 239. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 22 Mayıs Fragmanı

Sev Yeter 22 Mayıs Fragmanı

Sev Yeter 22 Mayıs Özeti 239. Bölüm Fragmanı Aliya Raman’ı Muma Çevirdi (1 Yorum)