Yemin 44. Bölüm 45 Bölüm Özeti 25 Nisan 26 Nisan

Yemin 45 bölüm fragmanı

Emir volkan koparacak bir öfkeyle odasındaki her şeyi dağıtır. Reyhan onu sakinleştirmeye çalışır. Emir konuş o zaman diye Reyhan‘a bağırır ve onu duvara yaslar. Emir ofiste miras belgelerini yırtar. Reyhan‘ın fotoğrafına bakıp bunu nasıl bana yaparsın diye kızar. Cemre onu izler ve çok üzülür. Cemre evde ağlayarak Emir‘i arar ve iyi olmadığını söyler. Gelmesini ister. Emir belki bende hiç iyi değilim diyerek reddeder. Cemre öfkeyle odayı dağıtır. Süheyla gelir ve onu teselli eder.

Cemre ağlar. Cemre Reyhan‘ın Emir‘le olan resmini yırtar ve Reyhan olan parçayı mum ile yakar. Reyhan‘a cehennemi bu dünyada yaşatacak oyunlar oynayacağını söyler.

Yemin 26 Nisan fragmanı

Yemin 44 bölüm detaylı özeti

Cemre Reyhan‘ı Zeynep‘in üvey annesiyle tartışırken görür ve bir hainlik düşünür. Üvey anne Zeynepi zorla götürmeye çalışırken Reyhan Zeynepi korur ve onu alıp gider. Kadın Zeyneb‘i tehdit eder. Leyla Kemal‘in ağzından Yonca‘yla ilgili laf almaya çalışır. O sırada telefonu çalar. Taci Leyla‘yı arar ve acilen yüz yüze konuşmalıyız der. Leyla Kemal‘e hasta ziyaretine gideceğini söyleyip gider. Emir ise Reyhan‘ın neden ikinci hattı aldığını düşünüp durur. Reyhan Zeynep‘i yeniden eve sokar. Emir Reyhan‘ı arar ama Reyhan duyamaz. Emir gerilir. Zafer Reyhan‘la ilgili olduğunu anlar. Emir sinirlenir ve ona Reyhan‘ın ikinci hat aldığını söyler.

Cemre üvey anneyi çağırır ve ona Reyhan‘la ilgili işbirliği teklif eder. Beni dinlerseniz çok para kazanırsınız der. Kadın kabul eder. Kemal toplantı ertelenince evden çalışacaktır. Eve Leyla için kargo gelir. Kemal Leyla‘ya yeni bilgisayar almıştır. Zafer Emir‘e Reyhan‘la ilgili anılarını hatırlatır. Sen onu hala önemsiyorsun der. Emir aptal yerine konulmak istemediğini söyler. Zeybep üvey annesinden korkup ağlar. Reyhan onu teselli eder ve seni asla o kadına bırakmam der. Üvey anne Reyhan‘ı arar. Ondan 50 bin tl para ister. Yoksa seni rezil ederim der. Parayı bulmak için akşam 6 ya kadar süre verir. Reyhan çaresizdir. Emir‘i aramayı düşünür ama yüz yüze konuşmaya karar verir. Emir yolda Zafer‘in dediklerini düşünür. Taci Leyla‘ya bazı adanların Kemal‘in girdiği işlerin dosyalarını istediğini yoksa Talaz‘ı öldüreceklerini söyler.

Nigar Reyhan‘ın telefonuna benzer bir telefonu Cavidan‘a verir. Leyla Talaz ile konuşur. Talaz duygu sömürüsüne devam eder. Leyla ikilemdedir. Emir gelir ve Cavidan ona telefonu gösterir. Salonda buldum der. Emir onu yerde gördüğünü hatırlar ve Reyhan‘ın bu der. Cavidan gizli değilmiş diye sinirlenir. Leyla Kemal ile konuşmak ister ama Talaz adamlar bizi mahveder diye izin vermez. Leyla gizlice bilgileri çalmalıdır. Emir Reyhan‘ın sabredeceğim falan dediğini hatırlar. Reyhan gelir ve konuşmak ister. Emir işim var deyip gider. Leyla çaresizdir. Ya Kemal‘e ihanet edecek ya da Talaz‘ı kurtaracak. Üvey anne Reyhan‘ı arayıp hatırlatma yapar. Kemal Leyla‘ya bilgisayarı verir ve şirketin herkese dağıttığını söyler. Reyhan Emir‘i arar ama Emir açmaz. Reyhan Suna‘ya işim var der ve Zeynebi ona emanet edip gider. Suna Zeynep‘le konuşur. Zeynep ona sarılıp ağlar.

Keşke annem ölmeseydi der. Suna onu teselli eder. Leyla Kemal ile konuşur ve bir tatile gideceğini söyler. Kemal 3~4 günlük gidiyor zanneder. Leyla bilgisayarı da iade eder ve çok üzgündür. Kemal nesi olduğunu anlayamaz. Leyla Kemal‘in bilgisayarı ona aldığını biliyordur. Zafer Emir‘i görmeye gelir ve Emir evde yoktur. Zafer Suna ile laflayıp gider. Emir sahilde Zafer‘in dediklerini, Reyhan‘ın havuzda boğulmasını hatırlar. Leyla odada Kemal‘e ihanet edemeyeceğini düşünür. Talaz‘ı arar ama ulaşamaz. Tefeci Sefer‘i arayıp yarına kadar parasını ister. Sefer getirmeye söz verir. Reyhan parkta üvey annenin adamıyla buluşur ve parayı ona verir. Cemre resimlerini çeker. Taci Leyla‘ya gelir ve Talaz‘ı götürdüklerini söyler. Dosyayı götürmezsen ve polise gidersen Talaz‘ı öldürecekler der. Leyla kabul eder. Taci Talaz‘ı arayıp haber verir. Hepsi Talaz‘ın oyunudur. Bankadan Emir‘e çağrı gelir ve Reyhan‘ın 50 bin lira para çektiği söylenir. Emir sinirlenir. Leyla apar topar eve gelir ve adamlar onu arayıp ihale dosyasını isterler. Talaz‘ı öldûrmejle tehdit ederler. Leyla tamam alacağım o dosyayı der. Kemal onu duyar. Emir‘e Reyhan‘ın adama para verirken çekilen resimleri gelir. Emir şok olur.

Yemin 44. Bölüm Özeti

Zeynep‘in üvey annesi onu zorla götürmeye çalışır. Reyhan Zeynep’i korur. Cemre üvey anneyle konuşur ve parayla işbirliği teklif eder. Üvey anne Reyhan‘ı arar ve Zeynep karşılığında para ister. Reyhan çok vicdansın olduğunu söyler.

Zafer Emir‘e Reyhan‘ı hala önemsiyorsun der. Emir sadece aptal yerine konmak istemediğini söyler. Reyhan Zeynep’e seni asla o kadına bırakmam der. Zeynep ağlar. Leyla telefonda biriyle konuşur ve ne yapıp edip o dosyayı alacağım der. Kemal onu duyar. Reyhan üvey annenin adamıyla buluşur ve istediği parayı verir. Cemre resimlerini çeker ve hayatının hatasını yaptın Reyhan der. Cemre resimleri gizlice Emir‘in telefonuna gönderir. Emir şok olur.

Benim tahminime göre Cemre Emir‘e Reyhan‘ın sevgilisi olduğuna ve ona para yedirdiğine inandırmayı düşünüyor. Bir ihtimal daha Reyhan‘ın parayı adamın üzerine geçirerek Emir‘i kazıklamayı planladığını Emir‘e ispatlamak. Leyla Yonca ile konuşuyor olabilir. Dosyayı ona götürmek istiyordur.Yemin 44. Bölüm resimleri

Yemin 25 Nisan Resmi Özeti

Reyhan Emir’e gerçekleri söyleyebilecek mi? Reyhan Emir’den gerçekleri sakladığı için huzursuzluk yaşar. Ancak Zeynep’i de açık etmek istemez. Zeynep’i konakta saklayan Reyhan, kendisinden şüphelenen Emir’e doğruları söylemenin bir yolunu arar, ama bulamaz.

Öte yandan, Talaz ve Kemal arasında kalan Leyla ise tercih yapmak zorundadır. Vefa duyduğu babasını mı, yoksa ona yeni bir hayat şansı veren Kemal’i mi seçecektir?

Yemin 44. Bölüm Fragmanı

Yemin 43 bölüm detaylı özeti.

Reyhan Emir‘e hoş geldin deyince Cavidan ve Emir şok olur. Suna gelir ve Reyhan‘la hava almaya gitmiştik diye durumu idare eder. Emir üstelemez. Cavidan kudurur. Reyhan Suna‘ya teşekkür eder. Suna Reyhan‘ı arayıp Cavidan‘ın Emir‘i doldurduğunu haber vermiştir. Reyhan da eve zamanında gelmiştir. Zeynep’i de getirmiş ve gizlice eve sokmuştur. Suna ile Zeynep’i yanına giderler. Zeynep Suna‘dan çekinip gitmek ister ama Reyhan ile Suna onu ikna eder. Suna Emir‘le konuşalım der. Reyhan bu yüzden Emir‘in Cavidan‘la arası soğursa Zeynep üzülür der.

Hikmet gelene kadar beklemeye karar verirler. Talaz Kemal‘i yollar ve Leylayla yalnız konuşur. Demek babanı sildin falan diye duygu sömürüsü yaparak Leyla‘yı etkiler. Leyla arada kalır. Cavidan Emir‘le Reyhan dışarıdaydı diye konuşmaya çalışır. Emir dinlemek istemez ve işim var der. Cavidan Suna‘yı da Reyhan‘ı koruduğu için azarlar. Cavidan Nigar‘a gizlice Reyhan‘ı gözetmesini emreder. Talaz Leyla‘nın telefonlarını açmaz. Taci bundan memnun değil. Cemre Cavidan‘ın da Reyhan‘ı kötüleyemediğini duyunca sinirlenir. Ama hiçbiri pes etmez. Reyhan‘ın sırrını öğrenmeye karar verirler. Leyla Talaz‘ı düşünmeye dalmıştır. Yonca Kemal‘e bir evrak getirir ve hep birlikte yemek yerler. Reyhan gizlice Zeynep’e yemek verir ve yatağını hazırlar. Reyhan Emir‘i görünce telefonla konuşuyormuş gibi yapar. Emir kimle konuştuğunu merak eder.

Yonca Masal ve Kemal‘in Leyla‘ya olan ilgisini kıskanır. Gece Reyhan‘a Zeynep‘ten mesaj gelir ve Emir kimle mesajlaştığını merak eder. Odaya girecekken vazgeçer. Yabancı birisi Reyhan‘ı arar ama konuşmaz. Cemre Cavidan‘ı arar ve Reyhan‘ın yeni bir telefon ve hat aldığını bildirir. Şirkette kart vizitini görmüştür. Cavidan iyice şüphelenir. Leyla ve Masal uyumaya gider. Yonca evine gidecekken ayağını burkma numarası yapar. Bu bahaneyle Kemal‘in onunla ilgilenmesini sağlar. Şehriye Yonca‘nın bir şeyi yok der. Yonca telefona bakmaya giderken Leyla onu görür ve yalanını anlar. Yonca acıyor numarasına devam eder ve gece evde kalır.

Leyla Kemal‘de gözü olduğunu anlar. Yonca misafir odasından çıkar ve salonda uyur. Kemal‘in ilgisini çekemedi diye üzülür. Leyla uyurgezerliğe başlayınca Kemal Yonca görmesin diye onu saklar. Yonca sesleri duyar ama bir şey anlayamaz. Sabah, Reyhan Zeynep’e yemek verir. Zeynep Reyhan‘dan su ister. Reyhan getirmeye gider. Nigar onu misafir odasından çıkarken görür ve Cavidan‘a bildirir. Reyhan oda da geri dönünce Cavidan‘ı içerde görür ama Cavidan Zeynep‘i göremez. Sonra Reyhan Zeynep’i arar ama bulamaz. Zeynep dışarıdadır ve odaya geri dönerken telefonu düşürür. Emir odaya gelir. Reyhan gelip etrafa bakınır. Emir telefonu görür ve Reyhan‘a gösterir. Reyhan Zeynep’i bulur ve tam Emir saati için odaya girecekken Reyhan çıkar. Emir neden gerildiğini merak eder. Emir dolabın üstünden saati alıp gider. Reyhan ve Zeynep rahatlar.

Leyla, Kemal ve Yonca işe giderken Leyla Masal‘ın eskilerini ihtiyacı olanlara verecektir. Kemal ona yardım etmek için Yonca‘yı taksiyle yollayacağını söyler. Zeynep Reyhan‘ın başını belaya sokmamak için bir not bırakıp gitmiştir. Cemre yeni telefon kart vizitini Emir‘e göstermeyi planlar. Cemre Reyhan‘ı telaşla giderken görüp takip eder. Emir kredi kartı ekstresinden Reyhan‘ın yeni telefonla hat aldığını öğrenir ve ne gerek vardı, kimle konuşuyordu diye merak eder.

Reyhan‘ın gergin olduğunu hatırlar. Yonca taksi ile giderken üzgündür. Reyhan parkta Zeynep‘i bulur. Zeynep Reyhan‘dan kaçmak ister. Cemre onları görür. Reyhan Zeynep‘i eve götürürken üvey annesi gelip Zeynep‘i götürmek ister. Reyhan‘ı kızımı kaçırdın seni şikâyet edeceğim diye tehdit eder. Cemre her şeyi duyar.

Yemin 44 ve 45 bölüm tahmini

Yemin dizisinde Reyhan parkta bulduğu Zeynep isimli kızı gizlice eve getirmişti. Leyla ise Talaz‘ın söylediklerini göz ardı edip Kemal‘in şirketinde yeni bir işe girmişti. Bu arada da bilmeden Yonca‘yı kıskandırmıştı.

Bu bölümlerde Zeynep’in Cavidan ve ya Cemre‘ye yakalanacağını düşünüyorum. Bu ikili mutlaka Zeynep’i Reyhan‘a karşı kullanacaktır.

Emir‘e Reyhan senden gizli iş yapıyor seni umursamıyor falan diyecekler. Emir Reyhan‘a kızacak. Reyhan kendini savunacak. Zeynep’in üvey annesi polisle birlikte Tarhun konağını basacak. Zeynep’i kaçırdı diye Reyhan‘ı şikâyet edebilir. Cavidan bu durumu da kullanıp cemiyette rezil olduk diye Emir‘i doldurmaya çalışacaktır. Bence polis Reyhan‘ı tutuklayacaktır. Ardından Emir avukatla birlikte gidip onu kurtaracak. Bu arada Reyhan‘a çok kızgındır. Reyhan‘a Tarhun soyadını korumak için seni kurtardım diyecek. Reyhan‘a gizlice doğru dürüst tanımadığı birini eve aldığı için çok kızacak. Reyhan sana söylemek istedim dese de Emir onunla kavga edecek.

Leyla Talaz ve Kemal arasında seçim yapması gerekecek. Bir yandan da Talaz‘ın neden Kemal‘den nefret ettiğini merak edecek. Bence Leyla işten ayrılmak isteyecek ama Kemal mevzuyu öğrenip Talaz‘ı yola getirecek. Başka bir ihtimal Masal Talaz‘ı ikna edebilir. Onu Leyla‘yı ne kadar çok sevdiğine ikna edebilirse belki Talaz‘ın kalbi yumuşar. Eğer Leyla işi bırakmazsa Talaz‘ın öfkesi daha da artar. Talaz bunun acısını Kemal‘den çıkaracaktır.

Yonca Leyla ve Kemal‘i bir arada gördükçe Leyla‘ya kin güdecek. Ufak bahanelerle Kemal‘e yaklaşmaya çalışacak. Bu arada da Leyla‘yı Kemal‘e kötü göstermeye çalışabilir. Bir ihtimal daha Leyla‘ya Kemal‘i sevdiğini itiraf edebilir. Leyla Kemal‘i sevse bile saf olduğu ve kendini Kemal‘e yakıştırmadığı için Kemal‘den vazgeçebilir. Hatta Yonca ve Kemal‘i bir araya getirmeye bile çalışabilir.


Yemin 43. Bölüm resimleri

Yemin 44. Bölüm 45 Bölüm Özeti 25 Nisan 26 Nisan (1 Yorum)