Zalim İstanbul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar

Güncelleme 30Ağustos 2019  Zalim İstanbul Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı; dizinin yeni sezon fragmanında kendine gelen ve artık Şeniz’in oynadığı tüm oyunları Sevdiği kadın Cemre’nin de yardımı ile yenen Nedim’in büyük değişimi gösteriliyor. Nedim amcasının karşısına aslan gibi çıkınca bu duruma en çok Cemre ve Agah sevinirken; Nedim’in iyileşmesi ise en çok Şeniz, Cenk ve Ceren’i üzüyor.

Güncelleme 24 Ağustos 2019  Zalim İstanbul Yeni Sezon başlama tarihi kesinleşti. Aldığımız bilgiye göre Zalim İstanbul dizisi yeni sezona 9 eylül 2019 pazartesi günü başlayacak. Bu durumda Zalim İstanbul 10. bölüm 9 eylül 2019 pazartesi günü yeni sezonu ile ekranlarda olacak. Bu tarihin değişme gibi bir durumu söz konusu değil.

Güncelleme 6 Temmuz 2019 Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon çekimlerinin zamanı netleşti. Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon çekimlerinin 29 Temmuz’da başlayacağı açıklandı. Diğer taraftan Zalim İstanbul dizisi senaristi Sırma Yanık, yorulduğu için  bir yazar ekibiyle beraber kaleme alacak. 

Sete erken çıkan Zalim İstanbul dizisinin 9 eylül pazartesi günü için en az 4 bölüm stok hazırlayacak. Bu noktadan sonra yeni sezon kararı sadece Kanal D’ye kalmış oluyor. Kanal D istediği zaman yeni sezon için star verebilir. Bu noktada muhtemelen Zalim İstanbul 9 eylül 2019 pazartesi günü yeni sezona başlayacaktır.

Zalim İstanbul 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Zalim İstanbul dizisi sezona en geç başlayan ama en iyi çıkışı yakalayan dizilerden biri olmayı başardı. Yayın hayatına başladığı 1 nisan 2019 tarihinde yaklaşık 2.5 milyon izleyiciye kendini izlettiren başarılı dizi daha 6. bölüme gelmeden 6 milyon izleyiciye ulaştı. Bu son yıllarda Kanal D dizilerinin kırdığı önemli rekorlardan biri.

Yapımcılığını Avşar Film’den Şükrü Avşar’ın üstlendiği Zalim İstanbul  dizisinin başrollerinde ise Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz Uğur, Mehmet Ozan Dolunay, İdris Nebi Taşkan, Berker Güven, Simay Barlas ve Bahar Şahin gibi isimler yer alıyor. Son anda yapılan müdahale ile İlk bölümler için kilit bir rol olan Ceren Yılmaz karakteri için Zeynep Tuğçe Bayat’ın yerine Bahar Şahin ile anlaşan Zalim İstanbul  dizisi yapımcısı gerçekten çok mantıklı bir işe imza atmış zira şuana kadar Zalim İstanbul  denilince akla en çok Bahar Şahin’in üstün oyunculuk performansı geliyor.

Ceren’in Cenk’i ve parasını elde etmek için kendi annesi Seher  müstakbel kaynanası Şeniz ve Cenk’in kendisi ile verdiği mücadele taktire şayan ama Ceren’in hırsı başına daha çok bela açacak; çünkü Cenk baba olmaya hazır değil. Zaten Ceren de anne olmaya hazır değil; ancak benim tahminim Cemre; Nedim’i iyileştirirse işler biraz da olsun yola girer; yoksa ortalık daha çok karışacak gibi.

Zaten Avşar Filmin dizilerinde ortalık hep karışıktır; entrika hiç bitmez bu yüzden Karagül kaç sezon yıkılmadan izlenme rekorları kırdı. Ben bu entrika yoğunluğu ile Zalim İstanbul dizisinin de bir kaç sezon üst sıralarda yer alabilecek potansiyeli olduğunu düşünüyorum ancak tabi iş biraz da Sırma Yanık’ın yazdığı senaryoya bağlı. Zira bu kalite de senaryo gelmezse Zalim İstanbul dizisinin 2. sezonda yani 2019 2020 yeni sezonunda işleri çok daha zor olacak gibi.

Kanal D elinde ki tek başarılı dizi Zalim İstanbul’a 2019 2020 yeni sezonu yani ikinci sezonu için onay verdi. Kanal D’de Arka Sokaklar’dan sonra ikinci yeni sezon onayı Zalim İstanbul dizisine çıkmış oldu. Bakalım İkizler Memo Can ve Leke gibi dizilere de Kanal D’den yeni sezon onayı çıkacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Zalim İstanbul Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Zalim İstanbul dizisinin sezon finali 9. bölüm 27 mayıs pazartesi günü yayında olacak. Zalim İstanbul dizisinin 10. bölümü ise 3 haziran pazartesi günü değil 2019 2020 yeni sezonunda yayında olacak.

Zalim İstanbul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Zalim İstanbul dizisi eylül ayında yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olacak. Tahminlerimize göre Zalim İstanbul dizisinin 10. bölümü 16 eylül 2019 pazartesi günü izleyicisi karşısına olacağını tahmin ediyoruz. Zalim İstanbul dizisi yeni sezona diğer diziler ile birlikte başlayacak. Zalim İstanbul dizisi ilk sezon çekimlerine mayıs ayı ortasında tamamlanacak ve set ekibi ve oyuncular yaklaşık 3 aylık sürecek bir tatile çıkacak. Zalim İstanbul dizisi 2. sezon çekimleri ise ağustos ayı sonunda başlayacak. Kanal D Zalim İstanbul dizisinin rakipleri karşısında geri kalmadan sezona iyi bir başlangıç yapmasını sağlamak için okulların açıldığı ve yeni sezonun başladığı hafta olan 16 eylül 2019 tarihini kaçırmayacakır; ancak sette bir kaza bela olur bir başrol oyuncusu ile ilgili sıkıntılar yaşanır ve çekimler gerçekleşemez ise başlaması 23 eylül veya en geç 30 eylülü bulabilir.

Zalim İstanbul Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Zalim İstanbul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar (2 Yorum)

  1. Oyuncu Mesut Güneri kanalımızdan oyunumuzdan ayrılıyor mu başka kanala mı geçiyor yeni oyunda olduğum için başka bir kanalım geçiyor

  2. dizinin bitmesini ve diziden kimse ayrılmasını. çok güzel. bir dizi. cuma günleri iplerle ve kova dolusu çekiyorum