Sev Yeter 231. Bolum Özeti 10 Mayıs Fragmanı Mani Adi’yi Öldürmek İstiyor

Sev Yeter dizisinde Mani ve Şagun Aliya yı gördüklerinde şoka girerler. Mani kızı için ağlarken Aliya çok acı çektiğini söylüyor. Polis Aliya nın ifadesini almak için geliyor ancak doktor şu anda alamayacaklarını belirtiyor. Polis, Bhalla evine gidiyor ve asit saldırısından bahsediyor. Adi den şüphelendiklerini söylüyor. Eğer kaçarsa gerçek suçlu olduğunu düşüneceğiz diyor ve eve gelirse bize haber verin deyip gidiyor.

Sev Yeter 231. Bolum Özeti

İşita, Aliya nın yanında bekliyor. Doktor İşita dan çıkmasını istiyor. Aliya onun kalmasını istiyor. İşita sen güçlü birsin bir şey olursa hemen dışarda olacağım diyor ve Mani ile birlikte dışarı çıkıyor. İşita Aliya nın güçlü bir çocuk olduğunu ve iyileşeceğini söylüyor. Onu bu hale getiren her kimse onu birlikte bulmalıyız diyor. 11 20

Polisler Adi nin arabasını buluyorlar ve kanıt için arıyorlar. Arabada bir şişe asit buluyorlar. Şagun İşita ya bu dramayı durdurabilirdin ve Adi ye herşeyi açıklayabilirdin diyerek İşita ya cephe alıyor. İşita bu sefer seninle savaşmayacağım diyor ve Aliya nın yanında yer almamız gerekir diyor. Şagun Adi nin mesajlarını söylüyor ve ne anlama geldiğini soruyor.

İşita Adi senin de oğlun diyor ve bunu yapamayacağını söylüyor. Şagun Mani nin Adi yi suçlaması için olayı iyice germeyi düşünüyor. Şagun Adi nin öfkeyle her şeyi yapabileceğini belirtiyor ve ondan şüphelendiğini söylüyor. Bu arada polis geliyor ve Aliya nın ifadesini alıyor. Aliya o gün Adi yi beklediğini söylüyor. Polis sana asit atan Adi miydi diyor. Aliya yüzünün kapalı olduğunu ve bilmediğini söylüyor. 22 17

Aynı dakikalarda Adi de polis tarafından sorguya alınmıştır. Polis işkenceyle onu konuşturmaya çalışıyordur. Aliya kendisine saldıran kişinin turuncu elbise giydiğini, boyunun uzun ve genç birisi olduğunu söylüyor. Doktor bu kadar sorgunun yeterli olduğunu ve hastanın dinlenmesi gerektiğini söylüyor. Polis Mani ye Adi nin şüpheli olarak yakalandığını ve arabasında asit bulunduğunu söylüyor.

Sev Yeter 10 Mayıs Özeti

İşita ve Raman karakola giderler ve Adi yi görürler. Polis onun hala sarhoş olduğunu, arabasında asit bulunduğunu, Aliya nın tarifine de uyduğunu söyler. Onu tutuklamak zorunda olduklarını belirtir. Mani de gelir ve İşita ya güvendiğini bu olayı Adi nin yapamayacağını söyler. Adi nin çıkarılmasını ister. Kurbanın babası olarak bunu istiyorum der.

33 18

İşita Adi yi çıkaran Mani ye teşekkür ederken Mani silahını çıkarıp Adi ye dayar. İşita az önce onun suçsuz olduğunu söylüyordun der. Mani benim adaletimin de bu olduğunu söyler. Yıllarca onun mahkeme sürecini beklemeyeceğim der ve onu öldüreceğini söyler. Bu sırada polisler de dışarı çıkar ve Mani den durmasını ister.

Mani kimseyi dinlemez ve tetiğe dokunur. İşita çığlık atarken Raman Mani yi Abhi nin tuttuğunu görüyor. Bizim polis şefi Abhi Mani nin Adi yi öldürmesini engellemiştir. Abhi eğer onu öldürseydin Aliya senin hakkında ne düşünürdü diyor. Adi yeniden polislerle birlikte içeri giriyor. Nidhi Ashok’a Adi ile ilgili bir sorunum yok diyor ve Ruhan dan intikamını alacağını söylüyor.

44 15

Nidhi bir TV kanalını arıyor ve şok bir haber vereceğini ancak isminin geçmesini istemediğini söylüyor. Raman Adi yi savunacak avukat bulamıyor. Ruhi bir avukat tanıdığını söylüyor ve onu arıyor ancak telefona ulaşılamıyor. Ruhi ve Mihika onu bulup ikna etmeyi düşünüyor. Abhi Adi yi sorgular ancak Adi o gün çok sarhoş olduğunu ve hiç bir şey hatırlamadığını söyler.

Mihir ve Ruhi karakola gelerek Adi nin kefaletini yatırırlar. Abhi bir şey hatırlaması halinde aramasını ve Delhi den çıkmamasını ister. Dışarda basın ordusu bekliyordur. Adi ye sorulan sorular ve suçlamalar onu ağlatır. Ashok da hastaneye basını çağırmıştır. Aliya nın yanında yer aldıklarını ve suçluyu en kısa zamanda bulacaklarını söylüyordur.

55 12

Mani Ashok dan gitmesini isterken Şagun Ashok’a neden buraya geldin diye kızıyor. Adi benim de oğlum ve adını bu şekilde kirletmene izin vermeyeceğim diyor. Ashok akıllı olmasını isterken Pihu yu almak için Adi yi feda etmelsin diyor. Adi eve geliyor ve ilk olarak Pihu ya sarılıyor. Sev Yeter 10 Mayıs Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 231. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 231. Bolum Özeti 10 Mayıs Fragmanı Mani Adi’yi Öldürmek İstiyor (1 Yorum)

  1. Bence Aliya’ya asit fırlatan Aditya değil.Adi Neden böyle bir şey yapsın? Bence bu ikisi evlensin.
    Adi? ve Aliya?