Sev Yeter 69. Bölüm Özeti 20 Eylül Fragmanı Raman Gerçeği Öğreniyor Mutlu Günlerin Başlangıcı

Sev Yeter dizisinde İşita ve Raman’ın ailelerinin bulunduğu ev yandıktan sonra Raman otelde onlar için yer ayarlamıştı. Aileler otel odalarına yerleşirken İşita annesi ile kalmak istemiş ancak Amma Raman’ın daha kötü durumda olduğunu söyleyerek kabul etmemişti. Raman ise İşita nın bilekliğini tutarken Mani yi hatırlamaya başlar ve yine sinirlenir. İçkinin de etkisiyle İşita ya ağır hakaretlerde bulunan Raman İşita nın canını bile acıtır. İşita ve Raman ayrı odalarda ağlarken İşita ya Romi nin hastanede olduğunu bildiren bir telefon gelir. İşita Raman’ı bilgilendirmek ister ancak Raman sızmıştır. Sev Yeter 69. Bölüm 20 Eylül Perşembe Özeti başlıyor.

İşita hastaneye gittiğinde Sarika ve Mani de gelmiştir. Romi kendine geldiğinde Sarika Ashok’un haklı olduğunu ve Romi nin kaçarken kaza geçirdiğini söyler. Romi de senin telefonların yüzünden ölüyordum az kalsın diyerek tepki gösterir. Sarika ayrılırken İşita engel olmaya çalışsa da Mani onunla sonra konuşuruz diyerek İşita yı engeller. Raman kendine geldiğinde İşita ya gereksiz hakaretlerde bulunduğunu düşünerek üzülür. İşita ya bakar ancak İşita ortalarda gözükmeyince onun evden ayrıldığını düşünür. Raman İşita yı ararken dışarı çıkıyor ve yine Mani ile İşita yı birlikte görüyor. Acaba yanlış mı gördüm diyerek gözlerini siliyor ancak onları yine samimi bir şekilde görüyor.

Raman burda da ağır laflarla İşita ve Mani yi kızdırıyor. Romi yi ambulanstan tekerlekli sandalyede gören Raman şaşırıyor. Raman Romi ye de kızıyor ve görevliden onu 1 numaralı odaya götürmesini istiyor. İşita Raman’a hiç bir şey açıklamak zorunda olmadıklarını söyleyerek Mani nin açıklama yapmasını istemiyor. Mani ayrılırken İşita içeri giriyor. Mani yolda Raman ve İşita birbirlerini sevdikleri halde uzaklaşıyorlar diyor ve sorunun çözümünün Ashok ve Şagun’un evlenmesinde olduğunu düşünüyor. Ertesi sabah Ashok’un yanına gidiyor ve sözleşmeyi imzalamadan Şagun ile evlenmesini istiyor. Ashok mecburen kabul ediyor. İkili el sıkışırken Mani düğün kartını beklediğini söyleyerek ayrılıyor. Sev Yeter 69. Bölüm 20 Eylül Perşembe Özeti devam ediyor.

Bayan Bhalla Romi ile ilgilenirken ona evlenmesi için kız bulacağını söylüyor. Romi sinirleniyor ve evlenmeyeceğini söylüyor. Sarika Simmi nin yanına geliyor ve Parmit ile Ashok beni kullanarak Raman’ı küçük duruma düşürmeye çalıştılar diyor. Simmi inanmak istemiyor. Ancak Parmit’in Romi yi uzaklaştır dediği telefonu hatırlıyor. Simmi bütün planı İşita nın bozduğunu ve ona teşekkür etmeniz gerektiğini söylüyor. Simmi Sarika nın ardından Parmit’i arıyor. Parmit yine Simmi yi kandırıyor. Ona bu işi çaresiz olduğum için yaptım diyor. Simmi telefondan sonra Romi den özür dilemesi gerektiğini düşünüyor.

Simmi Raman’a herşeyi Ashok’un planladığını ve İşita ile Mani nin fedarasyon başkanı olman için büyük bir mücadele verdiklerini anlatıyor. Raman bunu daha önce anlatmalıydın diye Simmi ye kızıyor. Mihika ofiste kız arkadaşıyla çarpışınca üstüne kahve dökülüyor. Arkadaşı tuvaletin ışıkları bozuk olduğu için ofis odasında üzerini değişmesini istiyor. Mihika üzerini değiştirirken Ashok gizlice içeri girip kapıyı kapatıyor. Ashok sözleşme imzalanana kadar Şagun ile evleneceğini imzadan sonra Şagun’u tekmeleyeceğini ardından Mihika nın karısı olacağını söylüyor. Mihika köşeye sıkışmış kedi gibi bir anda doğruluyor ve bunu yapmana izin vermeyeceğim diyor. Sev Yeter 69. Bölüm 20 Eylül Perşembe Özeti devam ediyor.

Raman ise konuştuklarından dolayı pişmandır. Bayan Bhalla, Amma, İşita ve Raman birlikte bir yere giderken polis tarafından durduruluyor. Amma ve Bhalla onların birlikte kalmaları için polislere kaçırıldıklarını söylüyor. Polis şüpheli bir durum olduğunu söyleyerek İşita ve Raman’ı nezarete atıyor. Raman ceo olduğunu söylerken İşita da diş hekimi olduğunu söylüyor. Poliste ben de başbakanım diye onlarla dalga geçiyor. Raman ve İşita içerde tartışmaya devam ederken daha önce Raman’ın evde yakalayıp para vererek gönderdiği hırsızla karşılaşıyor. Hırsız Raman’ın çok iyi biri olduğunu ve İşita dan onu affetmesini istiyor.

Raman ve İşita tartışmaya devam ederken hırsız bana en ağır cezaları verin ama bunların yanından alın diye yalvarıyor. Polisler bir müddet sonra onları çıkarıyor. Ertesi gün Raman gümüş bir tepsi içine girmiş İşita tarafından yağlanmaktadır. Amma ve Mihika bu anı skype den tüm arkadaşlarına izletiyor. Mani elinde bir yiyecek ile geliyor ve İşita nın favori yemeği olduğunu söylüyor. Raman onun da gelmesini istiyor. İşita favori yemeğinin evlendikten sonra değiştiğini söylüyor. Mani onların arasındaki mutluluğu görünce çok seviniyor. Sev Yeter 69. Bölüm 20 Eylül Perşembe Özeti sona erdi.

Sev Yeter 69. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 69. Bölüm Özeti 20 Eylül Fragmanı Raman Gerçeği Öğreniyor Mutlu Günlerin Başlangıcı (3 Yorum)