Sev Yeter 72. Bölüm Özeti 24 Eylül Fragmanı Adi İşita’yı Hapse Attırıyor

Sev Yeter dizisinde Adi annesinin intikamını almak için hain bir plan hazırlamıştır ve bundan kimsenin haberi yoktur. Onun bu planı hazırlamasında Plarmit’in de parmağı vardır. Raman İşita ya duygularını anlatmaya çalışırken romantik anlar yaşanıyor. Şagun Ashok’u tenhalarda kıstırıp Adi için vasiyet belgelerini imzalamasını istiyor. Mani ye bir telefon geliyor ve dışarı çıkıyor. Dışarda polisleri görünce yanlarına gidiyor. Polisler buraya İşita için geldiklerini söylüyorlar. Sev Yeter 72. Bölüm 25 Eylül Salı Özeti başlıyor. 

Mani duygu fırtınası yaşayan Raman ve İşita nın arasına girerek İşita nın acil olarak gelmesini istiyor. Duygularını tam olarak anlatamayan Raman bu olaya sinirlense de İşita Mani ile birlikte polislerin yanına gidiyor. Polis İşita nın Adi yi önce dövdüğünü ardından elini yaktığını ve öldürmeye teşebbüs ettiğini söylüyor. İşita şaka yapıldığını zannediyor ancak Adi bu şekilde şikayet etmiştir. Şagun  Adi nin acı içinde kıvrandığını görüyor ve şok oluyor. Herkes Adi nin başına toplanırken Raman da bağırıp çağırıyor ve doktor çağırmalarını istiyor. İşita nın nerde olduğunu soruyor. İşita yı arıyor ancak ulaşamayınca Mani yi arıyor. Mani İşita nın karakolda olduğunu söylüyor. 

Raman karakola gidince İşita nın nezarette olduğunu görüyor. Raman onun böyle bir şey yapmayacağına inanıyor ve çıkarmak için elinden geleni yapacağını söylüyor. Parmit günü içki içerken kutlarken Simmi geliyor ve neden Adi yi kullandınız diye hesap soruyor. İşita nın böyle bir şey yapamayacağını söylerken neyin doğru olduğunu görebileceğini söyleyerek onu tehdit ediyor. Şagun Adi yi doğruyu söylemesi hususunda uyarıyor. İşita nın böyle bir şey yapmasını beklemediğini söylüyor. Raman geliyor ve Adi nin karakola giderek ifade vereceğini söylüyor. Adi karakola gittiğinde her şeyi itiraf ediyor. Sev Yeter 72. Bölüm 25 Eylül Salı Özeti devam ediyor. 

Raman İşita dan özür dilemesini istiyor. Ancak Adi bunu yapmayacağını söylüyor. Raman sinirlenirken Şagun Adi yi tokatlıyor ve her defasında beni rezil ettin diyor. Müfettişte Adi nin cezalandırılabileceğini söylerken İşita hayır diyor bu bizim aile meselemiz. Raman İşita ya teşekkür ediyor. Ashok Mihika yı evlerinde sıkıştırmıştır ve Şagun’un geldiğini farkedemiyor. Mihika nın gülmesiyle hemen numara yapmaya başlıyor. Mihika şaşırıyor. Şagun İşita nın Adi yi affettiğini söylüyor ve onunla arkadaş olmak istiyor. Mihika tavuk partisi yapmalarını ve İşita yı da çağırmalarını istiyor. 

İşita eve geldiğinde Mihir Şagun adına özür diliyor ve işlevlerin bitmesinin ardından onunla kalmayacağını söylüyor. İşita Şagun’un karakola gelerek Adi yi azarladığını söylüyor ve onunla ilişkisini bozmamasını istiyor. Sev Yeter 72. Bölüm 25 Eylül Salı Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 72. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 72. Bölüm Özeti 24 Eylül Fragmanı Adi İşita’yı Hapse Attırıyor (6 Yorum)

  1. Vallahi bu dizide Adi olmasaydi bu dizinin tadı tuzu olmazdi bu diziyi fazla izlemiyorum ama ara-sıra sırf Adi için izliyorum

  2. İşita ve raman çok tatlılar ya ,dün akşamki bölümde bi harikaydı işitayla ramanın konuşmaları atışmaları çok tatlı .sev yeter .

  3. Peki ramanin isitayi terk edib gittiyi ve havaalaninda isitanin onu durdurdugu bolum ne zaman ben bunun mani yuzunden olucagini saniyodum