İkimizin Yerine 11. Bölüm Özeti 18 Eylül Fragmanı Anandi Evden Kaçar

İkimizin Yerine 11. Bölümü ile 18 Eylül salı günü Kanal 7 ekranlarında olacak. İkimizin Yerine dizisinin yeni bölümünde Anandi evden kaçar. Dadisa ise Anandi’nin bu hareketine çok sinirlenir.

İkimizin Yerine 11. Bölüm Özeti

Sumitra yalan söylemeni istemiyorum ki, sadece herşeyi anlatmaya gerek yok. Eğer bunu annenler duyarsa çok üzülürler der. Anandi‘yi bi şekilde ikna eder. Krişna‘lar ona annesinin yolladığı şeyleri verir. Anandi duygulanır ve ağlar. Ama onlara hiçbişey anlatmaz her şey yolunda der. Onlar Anandi‘yi biraz sorgulayınca Bairon kıvırarak toparlar. Anandi ağlayarak annemler gelsinler çok özledim der. Onlar giderken Dadisa onları kutsar. Ama Rani‘nin intiharını hatırlatarak acaba neden intihar etdiki diye laf sokar.

Onlar daha fazla dayanamaz gider. Bairon annesine tavır yapar. Krişna yolda kocasıyla Dadisa‘yı çekiştirir ( Anlaşılan Dadisa ilk kez doğru bi iş yapmış laf sokarak) Kocası Bago‘ya bişey söyleme üzülmesin der. O ise kabul etmez anlatacağım der. Kocası bi şekilde onu ikna eder. Dadisa Anandi‘nin odasına gelir durumunu sorar. Anandi korkar cevap vermez.

Dadisa buna bozulur Sumitra‘ya siz bunu şımarttınız tepenize çıkacak deyip gider. Anandi Sumitra‘ya bidaha onunla konuşmayacağım o kimseyi hatta seni de sevmiyor der. Sumitra hayır ben seni nasıl seviyorsam o da beni öyle seviyor der. Anandi benim kaynanam çok iyi biri, ama seninki kötü der.

Sumitra Anandi‘ye iyi bakıyor Jagdiş de başında bekliyor iyileşene kadar. Dadisa arada gelip iyimi diye kontrol ediyor. Anandi kâbusunda Dadisa‘yı görüp uyanıyor. İyileşince Dadisa‘nın tüm kötülüklerini hatırlar ve eski neşeli eğlenceli Anandi gider, yerine mutsuz ve çaresiz biri gelir (Çok üzücü bir sahne) Dadisa bunu gözlemler. Sumitra Sughna‘yla bu durumu konuşur. Sughna ve Jagdiş onu neşelendirmek için herşey yaparlar ama nafile. Annesini istediğini söyler, başka hiçbişey.

Anandi mutfakdayken Dadisa onunla tatlı dille konuşur. Sumitra sevinir. Ama Anandi ondan korkuyor. Dadisa beraber helva yapacağız der Sumitra‘yı çıkartır. Dadisa helva yaparken ona kendisinin gelin olduğu zaman yaptığı hatalardan ve cezalardan bahseder. Ben senin düşmanın değilim, sana doğru yolu gösteriyorum, senin iyiliğini istiyorum, benden korkma der. Anandi tek kelime bile konuşmaz. Dadisa helvayı ona verip gider. Anandi‘nin eski hayatı ve şimdiki hayatı gözünün önünden geçer.

Dua tebsisinden biraz para alıp Tanrım beni affet buna mecburum, evimize gidiyorum geri vereceğim der ve evden kaçar. Bi adam gelir evinizde bi sorunmu var gelininiz sokakda ağlayarak kaçıyordu der. Herkes endişelenir, Dadisa Anandi‘ye çok kızar, Sumitra‘yı azarlar, Sumitra onu koruyamadık çok üzdük diye ağlar. Dadisa Sumitra‘ya kızar Bairon onu sakinleştirmeye çalışır. İkimizin Yerine 18 Eylül özeti devam ediyor….

O gelen adam da onları dinliyor. Basant ve Bairon Anandi‘yi aramaya gider. Sumitra Anandi için dua ediyor ona bişey olursa ailesine ne derim diyor. Dadisa o adamı tehdit eder birinden duyarsam senden bilirim der. Adam rüşvet ister, Dadisa yollayacağım ama çeneni kapat der adamı gönderir.

Sumitra ağlıyor Dadisa onu ağladığı için azarlar. Sughna annesini savunur. Herşey senin yüzünden oldu, hiçkimse senin kadar gaddar deyil diye Dadisa‘ya çıkışır. Sumitra kızını susturmaya çalışır. Dadisa Sughna‘ya tam tokat atacakken Sumitra kızını korur. Jagdiş arkadaşlarını bilgilendirir. Arkadaşları onunla dalga geçer. Jagdiş ya benimle onu aramaya gelin, ya artık bensiz maç yaparsınız der.

Arkadaşları ile Anandi‘yi aramaya giderler. Bairon polise haber verir. Anandi otobüsde giderken tanımadığı bir kadın onu sorgular ona ırlar yemek vermeye çalışır. Anandi onu tanımadığı için almaz ve başka bi yere oturur. Anandi köyüne doğru koşar.

Bazı adamlar onu tanır nerden geliyor diye düşünürler. Bago çölden evine su götürürken diğer kadınlara Anandi‘ye olan özleminden bahseder. Bu sırada Anandi‘nin sesini duyar. Diğerleri yalnış duymuşsun derken arkalarını dönüp Anandi‘yi çölün ortasında koşarken görürler. Bago ve kızı birbirlerine düşe kalka koşar ve sarılırlar. Bago hemen onu sorgular, Anandi annesinin kucağına bayılır. Bairon ve Basant eve eliboş döner. Sumitra daha beter endişelenir dünürlere haber verelim der. Bairon utancımdan nasıl söylerim der.Yalnış yaptık onu incittik der. Dadisa yanlışı biz deyil o kız yaptı diye Anandi‘yi suçlar. Bairon Anandi‘yi savunacakken Basant onu susturur.

Bago Anandi‘yi kendine getirir. Anandi annesine Dadisa‘nın ona tüm yaptıklarını anlatır. Herkes Dadisa‘yı haksız bulur. Jagdiş de eve döner. Bago Kazan‘a Dadisa‘nın haksız yere kızını cezalandırdığını anlatır. Krişna da onu destekler. Anandi o eve dönmek istemiyorum diye ağlıyor. Bairon polisi arayıp bilgi almak ister, annesi ona kızar ve engel olur. Sen ve karın onu şımartıp tepenize çıkardınız der. Bu sırada telefon çalar, arayan Kazan‘dır Anandi‘nin sağ-sâlim eve vardığını söyler. Herkes rahatlar. Bairon onun için çok endişelendik der.

Kazan kızımın adına sizden af diliyorum onu affedin haber vermeden çıkmış. Telefonu Dadisa alır ve kızını orada tut bi daha bu eve yollama deyip telefonu kapatır. Evdekilere de aynısını söyler. Krişna‘nın kocası (Govhind) Kazan‘a destek olur sinirinden öyle demiştir merak etme der. Dadisa evde Kazan‘ı kötülüyor, iyi bi kız yetiştirmemiş diyor. Kazan yine arar Bairon‘a yalvarır anneni ikna et kızımı affedin ona tenbihlerim bi daha yapmaz der.

Bairon annesi baktığı için ne diyeceğini bilmez. Deneyip haber veririm der. Bairon daha konuşmadan Dadisa tavrını koyar sakın deneme bile asla dönemez der. Anandi yine Dadisa‘yı kâbusunda görüp uyanır. Annesine asla o eve dönmeyeceğim diye ağlar.

İkimizin Yerine 11. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 11. Bölüm Özeti 18 Eylül Fragmanı Anandi Evden Kaçar (6 Yorum)

  1. Ben bu siteyi gerçekden de çok seviyorum çok emek harciyorsunuz Allah sizden razı olsun bu ikimizin yerine dizisini fazla izlemiyorum ama evde izliyorlar ve çok merak ediyorlar ilerki bölumde neler olucağini ve ben bu siteden yeni bilgileri öyreniyorum hind dizi ve filmlerini çok seviyorum özəlliklede kordugum dizisini daha çok sevdim yinede sizden Allah milyon kere razi olsun

  2. ❤️İKİMİZİN YERİNE❤️DİZİSİ Anandi Evden Kaçar Anandi Ne YAPSIN KAÇMAK ZORUNDA KÜÇÜK BİR ÇOÇUĞA EN AĞIR İŞ BEKŞ EDİPLER HEM YUVAYA KULLUK EDEÇEKSEN HEM ÇOÇUK OLMAYAÇAKSAN TEZ BÖYÜYEÇEKSEN YUVANI KORUYAÇAKSAN ANANDİ NASIL YUVANI KORUSUN NASIL BÖYÜKLERİN KARŞISINDA DURSUN ANANDİ ÇOÇUK ONUN ÇOÇUKLARLA OYUN OYNAMAK VAKTI YUVA KURDUĞU EVİN BÖYÜK HANIMIDA ONA EZAP VERİR KÖRDÜĞÜM DİZİSİN BÖYÜK HANIMI GETDİ YERİNİ❤️İKİMİZİN YERİNE❤️DİZİSİN BÖYÜK HANIMINA YERİN BEKŞ ETDİ

  3. Azra dizi sizin orada bittiğinde (yani yayınlanan kısmı) İngilizce özetleri sana göndersem onlardan devam eder misin dizinin sonuna kadar. sana izleyeceğin videoları da gönderirim. Çeviri yaparsın çok kolay aslında

    • Azra telaş yapma özetlerin ingilizcesi var sen sadece çevirip yazacaksın siteden sana mail açtım şimdi girmeyi anlatacağım. Önce https://diziseti.tv/webmail bu linke tıkla. Sonra üstte
      Kullanıcı Adı yazıyor oraya bilgi@diziseti.tv yaz şifreye de resul485 yaz orası artık senin mail adresin ben sana oraya mailler atarım sen de bakarsın bi dene yapamazsan yaz yardımcı olayım