Vurgun Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Vurgun Dizisi çekimleri 6 aralıkta başlayacak; Vurgun Dizisi başrol oyuncuları Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Begüm Birgören, Cemal Toktaş ve Altan Erkekli’ye set başlama bilgisi verildi. 

Vurgun Dizisi Fox Tv ekranlarında aralık ayında ekranlarda olacak. Ağustos ayında Kudret Sabancı’nın ‘Kapan’ filminde yer alan Erkan Petekkaya Gold Film ile sözleşme imzaladığı Vurgun dizisi için hazırlıklara başladı. Faruk Turgut ve Erkan Petekkaya’nın yeni dizi Vurgun için bölüm başı 150.000 TL gibi çok yüksek bir rakama sözleşme imzaladığı konuluşurken Vurgun dizisinin son dönemlerin vurucu senaryolarından birisi olması bekleniyor.

Vurgun dizisinin yönetmenliğini üstlenmesi için Altan Dönmez ile anlaşıldı.  Vurgun dizisinin senaristleri ise Emre Özdur ile Başar Başaran olarak açıklandı

Vurgun Dizisi Konusu

Vurgun Dizisinde 10 yıl komada kalan Kemal’in mucizevi hikayesi ekranlarda olacak. Kemal fabrika sahibi zengin bir iş adamıdır. Vurgıun dizisinde Kemal ve Reyhan’ın aşkını izleyeceğiz.

Vurgun dizisi sadece etkileyici senaryosu ile değil yüksek bütçesi ile de uzun zaman konuşulacak bir dizi olacak gibi. Vurgun dizisinde Erkan Petekkaya’nın partnerinin son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile yıldızlaşan ve olaylı şeklide ayrılan Deniz Çakır olacağı konuşuluyor.  Vurgun Dizisinin bol aksiyonlu olması ve Show Tv de yayınlanması bekleniyor.

Erkan Petekkaya Paramparça dizisinden ayrıldıktan sonra Kayıtdışı dizisinde başrol olarak yer almış ama iyi bir kadın başrol ile çalışamadığı için dizi tutmamıştı. 

Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu

Erkan Petekkaya (Kemal Vardar)

1970 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Erkan Petekkaya 48 yaşındadır. Artık 50’li yaşlara yaklaşan Erkan Petekkaya yaşlandıkça performansını arttırmayı başarmış dinç bir sanatçı. Erkan Petekkaya Didem Petekkaya ile evlidir ve Cem Cano Petekkaya isminde bir çocuğu vardır. Erkan Petekkaya Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 1998 yılında ilk oyunculuk deneyimini Güzel Günler dizisi ile yaşamıştır. Erkan Petekkaya’nın tanınması ise Aynalı Tahir dizisi ile olmuştur. Erkan Petekkaya’nın asıl yükselişi ise Sezin Akbaşoğulları  ile barşolelrini paylaştıkları Beyaz Gelincik dizisi ile olmuştur.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ise artık yıldız olan Erkan Petekkaya’nın dünyaya açıldığı dizidir. Daha sonra ki yıllarda Dila Hanım ve Paramparça dizilerinde yer almıştır. Erkan Petekkaya şuanda Türkiye’nin dünyada en çok tanınan erkek başrol oyuncularındandır; çünkü Paramparça dizisi onlarca ülkede yayınlanmıştır. Erkan Petekkaya dünyada Cihan Gürpınar karakterleri ile efsaneleşmiştir.

Kemal Vardar elim bir olay sonrası 10 yıl komada kaldıktan sonra mucize eseri hayata dönen başarılı iş adamıdır. Yufka yürekli bir adamdır. 

Deniz Çakır (Vurgun Dizisi Reyhan)

31 Aralık 1982 de Başkent Ankara’da dünyaya gelen Deniz Çakır 36 yaşındadır. Deniz Çakır hem seslendirme sanatçısı hemde oyuncudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Birol Güven ile tanışması onun hayatında çok şey değiştirmiştir.  İlk olarak Kadın İsterse dizisinde Alev karakteri ile sahne hayatına başlayan Deniz Çakır ilk dizisinde Turnayı gözünden vurmuş ve güzelliği il çok konuşulmuştur.  Yaprak Dökümü dizisi ile yeniden ekranlara dönen Deniz Çakır bu dizide de başrol olmamasına rağmen yine en çok başarı gösteren ve adından söz ettiren oyuncu olmuştur. 2011 de İffet dizisinde yer aldıktan sonra Raci Şaşmaz’ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi teklifi ile bir kez daha oyuncunun kariyeri değişmiştir.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  da hayat verdiği Meryem karakteri ile dünya da tanınan bir başrol olmuştur.

Reyhan Kemal Vardar’ın biricik karısıdır. Kemal Vardar karısı Reyhan’a büyük bir aşkla bağlıdır.

Emre Kınay(Vedat)

Mart 1970’de İstanbul’da doğan Emre Kınay 48 yaşındadır. Sektöre tiyatro ile giriş yaptığı için şuan İstanbul’da bulunan Duru tiyatronun da sahibidir. Bir çok izleyici Emre Kınay Yılan Hikayesi dizisi ile tanımıştır.  Emre Kınay denince Güneşi Beklerken dizisinde hayat verdiği Cihan karakterinden bahsetmemek olmaz. Son olarak dikkat çeken başka bir dizisi de Güneşin Kızları dizisinde ki Haluk karakteri olmuştur.  Emre Kınay’ı son Son olarak Sevda’nın Bahçesi dizisinde rol almıştır ama dizi tutmayınca büyük bir şok yaşamıştır.

 Vedat Kemal’in ortağı ve sevdiği bir arkadaşıdır.    

Begüm Birgören(Asya)

Begüm Birgören Bir Deniz Hikayesi dizisi ile son zamanda isminden bolca söz ettirdi. Bir Deniz Hikayesi dizisi 1982 doğumludur ve 36 yaşındadır. r.Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama mezunudur. Ömre Bedel dizisinde hayat verdiği Ömür karakteri ile çok sevilmiştir. Son olarak ise Umuda Kelepçe Vurulmaz İnci karkateri ile yer almış ama dizi tutmamıştır.

Asya Kemal Vardar’ın hemşiresidir. 

Altan Erkekli(Erdoğan Vardar)

Altan Erkekli kasım 1955 doğumludur ve hayatının tamamına yakını İstanbul’da geçmiştir. Ebru Erkekli ile evlidir. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Mezun olduktan sonra önce akademik kariyer yapmıştır. (Beşiktaş Kültür Merkezi ve Bir Demet Tiyatro’da görev yapmıştır. Altan Erekli’nin en çok tanındığı sinema filmi tabi ki Vizontele olmuştur. Son olarak Ayla filminde ve Kara Ekmek dizisinde yer almıştır.  Yine önemli yapımlarından bir ide Beyazıt Öztürk’le beraber yer aldığı Yalan dünya dizisidir. Son olarak Bozkır isimli internet dizisinde oynamıştır. Türkiye’nin önde gelen ve usta sayılan oyuncularındandır.

Turan ve Kemal’in amcası olan Erdoğan Nezehat ile evli. Erdoğan doktordur.

Cemal Toktaş(Turan Vardar)

Cemal Toktaş Ocak 1983 İstanbul doğumludur ve 36 yaşındadır. Nergis Öztürk ile evli olan Cemal Toktaş İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Cemal Toktaş son olarak Ömer karakteri ile Bizim Hikaye dizisinde yer almıştır. Cemal Toktaş son dönemlerde Meryem dizisinde Savcı Oktay olarak ekranlarda yer almıştır. Cemal Toktaş’ı Türkiye Yılanların Öcü dizisinde hayat verdiği kara Bayram ile tanıdı ve çok sevdi; ancak Cemal Toktaş 2003’den beri bir çok dizide yer almıştır.

 Kemal’in kardeşidir Turan.

Aliye Uzunatağan(Nezahat)

Aliye Uzunatağan Aralık 1951 Çanakkale doğumludur ve 68 yaşındadır. İstanbul Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Aliye Uzunatağan Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de çalışmıştır. Aliye Uzunatağan oyuncu Ayşecan Tatari’nin annesidir.  Aliye Uzunatağan seslendirme sanatçısı ve program sunucusudur. Son olarak Yüksek Sosyete dizisinde yer almıştır. 

Nezahat Turan ve Kemal’in yengesi ve Erdoğan’ın eşidir.

İnanç Konukçu (Kayhan)

İnanç Konukçu 1985 yılında Başkent ankara’da dünyaya gelmiştir ve 34 yaşındadır. İnanç Konukçu Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur ve etkin bir tiyatro sanatçısıdır. İnanç Konukçu ilk olarak 2005 yılında Karanlıktaki Umut dizisinde yer almış ve oyunculuk deneyimi yaşanmıştır. Daha sonra Erdal Beşikçioğlu ile tanışan İnanç Konukçu’nun hayatı değişmiş ve Behzat Ç. dizisinde yer almıştır. Dizide canlandırdığı Hayalet karakteri ile ismini Türkiye’ye öğretmeyi başarmıştır. İnanç Konukçu son olarka Kaçak diizsinde yer almıştır.

Kayhan Kemal Vardar’ın yakın arkadaşıdır. 

Elena Viunova (Turan’ın Sevgilisi)

Elena Viunova Payitaht Abdulhamid dizisinde hayat verdiği Sara karakteri ile çok tanınmıştır. Elena Viunova 1985 Rusya doğumludur ve 34 yaşındadır. Elena Viunova son olarak Kayıp, Alev Alev gibi dizilerde yer almıştır.

Turan’ın  sevgilisidir. Turan’a deliler gibi aşıktır. 

Filiz Ahmet(Mihri)

Filiz Ahmet 1981 yılının nisan ayında Yugoslavya’nın Üsküp bölgesinde dünyaya gelmiştir. 2003 yılından beri sanat hayatında olan Filiz Ahmet 38 yaşındadır. Üsküp Güzel Sanatlar Akademisi tiyatro bölümü mezunu olan Filiz Ahmet Türkiye’de k, projelerden gşen teklifler sonrası İstanbul’ a yerleşmiştir. Elveda Rumeli dizisinde Zarife karakterine hayat vermiş ve Türkiye’de yanınmıştır. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nigar Kalfa karakteri ile sevgi kazanmıştır. Son olarak 2016 yapımı Hayat Şarkısı dizisinde yer almıştır. 

Ruveyda Öksüz (Psikolog Yeliz)

Miss Turkey 2013 mezunudur. Rüveyda Öksüz 1994 doğumludur ve 25 yaşındadır. Rüveyda Öksüz hem oyuncu hemde mankendir. Son olarak Sen Benimsin dizisinde Nağme karakterini ve Cesur Yürek dizisinde Berrin karakterini hayat vermiştir. 

Mehmet Bozdoğan

Mehmet Bozdoğan 1977 Berlin doğumludur. 41 yaşında olan Mehmet Bozdoğan Almanya’da büyümüş ve ülkeye doğmuştur. Son olarak Öyle Bir Geçer Zaman ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizilerinde yer almıştır. Son olarak Sibel Can’ın Sevdanın Bahçesi dizisinde yer alsa da dizi tutmamıştır. Mehmet Bozdoğan son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde Mehmet Paşa rolü ile çok beğeni toplamıştır. 

Cenk Kangöz

Cenk Kangöz ocak 1974 de İStanbul’da doğmuştur ve 45 yaşındadır. Cenk Kangöz Kurtlar Vadisi Pusu, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Medcezir ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi Türkiye’nin önemli değerlerinde oyuncu olarak yer alma başarısı göstermiştir. Cenk Kangöz son olarak da Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Philip karakteri ile çok sevilmişti.

Cenk Kangöz ‘ün en çok tanınmaya başlandığı dizis ise Medcezir dizisinde olmuş ve dizi de hayat verdiği kötü karakter Hasan ile akıllara kazınmıştır. Daha sonra Kördüğüm dizisinde oyunculuk becerilerini sonuna kadar ortaya koyan Cenk Kangöz Türkiye’nin aranana yarımcı karakterlerinden biri olmayı başarmıştır. 

Berna Koraltürk

Berna Koraltürk’ü bir çok izleyici Baba Candır dizisi ile tanıdı. Berna Koraltürk 1989 yılında İstanbul’da doğmuş güzeller güzeli bir kızdır. Daha 29 yaşında olan güzel oyuncu Berna Koraltürk Mimar Sinan Üniversitesi Moda Ve Tekstil Bölümü mezunudur. Murat Onbul ile evlidir Her Sevda Bir Veda, Ah İstanbul ve İşler Güçler yer aldığı önemli projelerdendir. 

Aybars Kartal Özson

Aybars Kartal Özson 18 mayıs 2008 İstanbul Üsküdar doğumludur ve 11 yaşındadır. Aybars Kartal Özson Bulgaristan doğumludur ve ortaokul 5. sınıf öğrencisidir.  Ünlü çocuk oyuncu Aybars Kartal Özson son olarak Muhteşem Yüzyıl, Aramızda Kalsın ve Kördüğüm dizilerinde yer almış ve oyunculuğu ile büyüklerine örnek olmuştur. Aybars Kartal Özson önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Cihangir karakteri ile tanınsa da sonradan Kördüğüm dizisinde Kaan karakterine hayat vermekteydi. 

Ayşen İnci

Ayşen İnci 1955 doğumludur ve 64 yaşındadır. Aslen Ankaralı olan Ayşen İnci Tiyatro oyunculuğu ise sanat hayatına başlamıştır. Ayşen İnci Nizama Adanmış Ruhlar, Böyle Bitmesin ve internet dizisi Şahiyet’te de rol almış ve televizyonun tanınan isimlerinden olmuştur.  Son olarak ise 2018 de Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle isimli sinema filminde yer almıştır. 

Hira Su Yılız

Hira Su Yılız ilk olarak Vurgun dizisi oyuncu kadrosunda yer alacaktır. 

Arin Kıral

12 Mart 2014 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimin 5 yaşında Vurgun dizisi ile yaşayacaktır.

Defne Yeşilyurt

14 Eylül 2008 doğumludur. Defne Yeşilyurt daha önce de Pahitaht Abdülhamid dizisinde de oynamıştır. 

Defne Liriçci

Filiz Ali

Vurgun 2. Tanıtım Fragmanı

Vurgun Dizisi Tanıtım Fragmanı

Vurgun Dizisi İçin Anlaşılamayan Oyuncular

Vurgun Dizisi Mehmet Aslantuğ

1961 de Samsun da dünyaya gelen Mehmet Aslantuğ 57 yaşındadır. Arzum Onan ile evli olan ve bir çocuğu olan Mehmet Aslantuğ’un aslen Çerkez’dir. Üniversite eğitimi sırasında tiyatro ile tanışan ve zor zamanlarında tiyatroya ilgi duyan Mehmet Aslantuğ Tiyatroya yıllarını vermiştir. Son dönemde 1985 yılında Akrep Burcu filmi ile başladığı oyunculuk kariyerine 2015 de yer aldığı Gecenin Kraliçesi dizisi ile virgül koymuştur.  Mehmet Aslantuğ’un ünlü olması ise Hanımın Çiftliği dizisinde hayat verdiği Muzaffer Bey ve Bir İstanbul Masalı dizisine Selim Arhan karakterleri ile olmuştur. Son dönemde Racon: Ailem İçin dizisinde oynasa da dizi bir türlü yükselemeyince erken final kararı gelmiştir. 

Meryem Uzerli

Son dönemde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosunda Uzi karakteri ile yer almış ve bir sezon sonunda diziden ayrılmıştı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolü ile Türkiye’nin en ünlü kadın başrol oyuncularından biri olmayı başarmıştı. Meryem Uzerli 1983 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir ve 35 yaşındadır. Babası bir Türk annesi bir Alman’dır. Almanya’da önemli oyunculuk eğitimleri almıştır. Şuanda Türkiye’de Elidor’un reklam yüzü olmuştur. Son olarak Cingöz Recai filiminde ve Öteki Taraf filminde kadın başrol olarak yer almıştır. 

alacağına dair bilgiler vardı.

 

 

Vurgun Dizisinin ismi daha önce  Kardeş Çocukları olarak açıklanmıştı ve kadroda Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl’ün de yer

Vurgun Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. ❤️VURĞUN❤️ DİZİSİN OYUNCU KADROSU ÇOK GÖZEL SECİLİP BİR İSTABUL MASALIN ŞELİM OBRAZIN OYUNCUSU SAKİT FIRTINA DİZİSİN BAŞ KEHRAMANI BU DİZİDE YER ALMASI ÇOK GÖZEL EN ÇOK DEYER VERDİYİM OYUNCULARDI DİZİNİ GÖZELEŞDİREN OYUNCULARDI