Vurgun Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Vurgun Dizisi Fox Tv ekranlarında aralık ayında ekranlarda olacak. Ağustos ayında Kudret Sabancı’nın ‘Kapan’ filminde yer alan Erkan Petekkaya Gold Film ile sözleşme imzaladığı Vurgun dizisi için hazırlıklara başladı. Faruk Turgut ve Erkan Petekkaya’nın yeni dizi Vurgun için bölüm başı 150.000 TL gibi çok yüksek bir rakama sözleşme imzaladığı konuluşurken Vurgun dizisinin son dönemlerin vurucu senaryolarından birisi olması bekleniyor.

Vurgun dizisinin yönetmenliğini üstlenmesi için Altan Sönmez ile anlaşıldı.  Vurgun dizisinin senaristleri ise Emre Özdur ile Başar Başaran olarak açıklandı

Vurgun dizisi sadece etkileyici senaryosu ile değil yüksek bütçesi ile de uzun zaman konuşulacak bir dizi olacak gibi. Vurgun dizisinde Erkan Petekkaya’nın partnerinin son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile yıldızlaşan ve olaylı şeklide ayrılan Deniz Çakır olacağı konuşuluyor.  Vurgun Dizisinin bol aksiyonlu olması ve Show Tv de yayınlanması bekleniyor.

Vurgun Dizisinin ismi daha önce  Kardeş Çocukları olarak açıklanmıştı ve kadroda Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl’ün de yer alacağına dair bilgiler vardı.

Erkan Petekkaya Paramparça dizisinden ayrıldıktan sonra Kayıtdışı dizisinde başrol olarak yer almış ama iyi bir kadın başrol ile çalışamadığı için dizi tutmamıştı. 

Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu

Erkan Petekkaya

1970 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Erkan Petekkaya 48 yaşındadır. Artık 50’li yaşlara yaklaşan Erkan Petekkaya yaşlandıkça performansını arttırmayı başarmış dinç bir sanatçı. Erkan Petekkaya Didem Petekkaya ile evlidir ve Cem Cano Petekkaya isminde bir çocuğu vardır. Erkan Petekkaya Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 1998 yılında ilk oyunculuk deneyimini Güzel Günler dizisi ile yaşamıştır. Erkan Petekkaya’nın tanınması ise Aynalı Tahir dizisi ile olmuştur. Erkan Petekkaya’nın asıl yükselişi ise Sezin Akbaşoğulları  ile barşolelrini paylaştıkları Beyaz Gelincik dizisi ile olmuştur.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ise artık yıldız olan Erkan Petekkaya’nın dünyaya açıldığı dizidir. Daha sonra ki yıllarda Dila Hanım ve Paramparça dizilerinde yer almıştır. Erkan Petekkaya şuanda Türkiye’nin dünyada en çok tanınan erkek başrol oyuncularındandır; çünkü Paramparça dizisi onlarca ülkede yayınlanmıştır. Erkan Petekkaya dünyada Cihan Gürpınar karakterleri ile efsaneleşmiştir.

Vurgun Dizisi Deniz Çakır

31 Aralık 1982 de Başkent Ankara’da dünyaya gelen Deniz Çakır 36 yaşındadır. Deniz Çakır hem seslendirme sanatçısı hemde oyuncudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Birol Güven ile tanışması onun hayatında çok şey değiştirmiştir.  İlk olarak Kadın İsterse dizisinde Alev karakteri ile sahne hayatına başlayan Deniz Çakır ilk dizisinde Turnayı gözünden vurmuş ve güzelliği il çok konuşulmuştur.  Yaprak Dökümü dizisi ile yeniden ekranlara dönen Deniz Çakır bu dizide de başrol olmamasına rağmen yine en çok başarı gösteren ve adından söz ettiren oyuncu olmuştur. 2011 de İffet dizisinde yer aldıktan sonra Raci Şaşmaz’ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi teklifi ile bir kez daha oyuncunun kariyeri değişmiştir.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  da hayat verdiği Meryem karakteri ile dünya da tanınan bir başrol olmuştur. 

Vurgun Dizisi Mehmet Aslantuğ

1961 de Samsun da dünyaya gelen Mehmet Aslantuğ 57 yaşındadır. Arzum Onan ile evli olan ve bir çocuğu olan Mehmet Aslantuğ’un aslen Çerkez’dir. Üniversite eğitimi sırasında tiyatro ile tanışan ve zor zamanlarında tiyatroya ilgi duyan Mehmet Aslantuğ Tiyatroya yıllarını vermiştir. Son dönemde 1985 yılında Akrep Burcu filmi ile başladığı oyunculuk kariyerine 2015 de yer aldığı Gecenin Kraliçesi dizisi ile virgül koymuştur.  Mehmet Aslantuğ’un ünlü olması ise Hanımın Çiftliği dizisinde hayat verdiği Muzaffer Bey ve Bir İstanbul Masalı dizisine Selim Arhan karakterleri ile olmuştur. Son dönemde Racon: Ailem İçin dizisinde oynasa da dizi bir türlü yükselemeyince erken final kararı gelmiştir. 

Meryem Uzerli

Son dönemde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosunda Uzi karakteri ile yer almış ve bir sezon sonunda diziden ayrılmıştı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolü ile Türkiye’nin en ünlü kadın başrol oyuncularından biri olmayı başarmıştı. Meryem Uzerli 1983 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir ve 35 yaşındadır. Babası bir Türk annesi bir Alman’dır. Almanya’da önemli oyunculuk eğitimleri almıştır. Şuanda Türkiye’de Elidor’un reklam yüzü olmuştur. Son olarak Cingöz Recai filiminde ve Öteki Taraf filminde kadın başrol olarak yer almıştır. 

Emre Kınay

Mart 1970’de İstanbul’da doğan Emre Kınay 48 yaşındadır. Sektöre tiyatro ile giriş yaptığı için şuan İstanbul’da bulunan Duru tiyatronun da sahibidir. Bir çok izleyici Emre Kınay Yılan Hikayesi dizisi ile tanımıştır.  Emre Kınay denince Güneşi Beklerken dizisinde hayat verdiği Cihan karakterinden bahsetmemek olmazç Son olarak dikkat çeken başka bir dizisi de Güneşin Kızları dizisinde ki Haluk karakteri olmuştur.  Emre Kınay’ı son Son olarak Sevda’nın Bahçesi dizisinde rol almıştır ama dizi tutmayınca büyük bir şok yaşamıştır.

Altan Erkekli

Altan Erkekli kasım 1955 doğumludur ve hayatının tamamına yakını İstanbul’da geçmiştir. Ebru Erkekli ile evlidir. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Mezun olduktan sonra önce akademik kariyer yapmıştır. (Beşiktaş Kültür Merkezi ve Bir Demet Tiyatro’da görev yapmıştır. Altan Erekli’nin en çok tanındığı sinema filmi tabi ki Vizontele olmuştur. Son olarak Ayla filminde ve Kara Ekmek dizisinde yer almıştır.  Yine önemli yapımlarından bir ide Beyazıt Öztürk’le beraber yer aldığı Yalan dünya dizisidir. Son olarak Bozkır isimli internet dizisinde oynamıştır. Türkiye’nin önde gelen ve usta sayılan oyuncularındandır. 

Vurgun Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. ❤️VURĞUN❤️ DİZİSİN OYUNCU KADROSU ÇOK GÖZEL SECİLİP BİR İSTABUL MASALIN ŞELİM OBRAZIN OYUNCUSU SAKİT FIRTINA DİZİSİN BAŞ KEHRAMANI BU DİZİDE YER ALMASI ÇOK GÖZEL EN ÇOK DEYER VERDİYİM OYUNCULARDI DİZİNİ GÖZELEŞDİREN OYUNCULARDI