Sevdim Seni Bir Kere 11 Eylül 12 Eylül 13 Eylül Özeti 3. 4. 5. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin ilgi ile izlenen yeni günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere 3. bölümü ile 11 eylül çarşamba günü izleyicisi karşısına çıkacak. Aslım ve Ozan’ın arasında kavga ile başlayan ilişki önce büyük bir kavgaya sonra da büyük bir aşka dönüşecek.

Sevdim seni bir kere 4. Bölüm özeti

Son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse; Aslıım’ıntelefonu çalar  Mümtaz’ın odasına gider Mümtaz Aslım’asorar benden habersiz kimle  bu kaydı yaptın dedi Aslım yanıtlar ben tek yaptım kimse bana yardımcı olmadı dedi Ozan o sırada içeri gelir ben yaptım, kızın bir suçu yok . Ozan bir sinirle odadan ayrılır Mümtaz  Aslım’a  kaydın olmayacak dedi  Aslım  ağlayarak odadan  ayrılır.   Aslım’ınüvey babası kumar borcu yüzünden  mafya babasından dayak yer.  Cengiz  Hediye’yi arar ve yalandan bankaya borcu olduğunu  kendisine para göndermesi gerektiğini söyler . Hediye Nuran’dan  borç alır ve Cengiz’e gönderir . Ozan pes etmez ve tekrar annesiyle konuşur  bir anlaşma yapar  kaydı yaparsan senin çok istediğin resepsiyona seninle gelirim dedi annesi kabul eder Mümtazla konuşur .Aslım teli çalar ailesiyle tam vedalaşırken öğrenci işleRinden aranmıştır ve okul kaydının yapıldığını öğrenir ailecek Sevirler.

Sevdim  seni bir kere 4 bölüm özeti;Bu haftanın sonuna   geldik  sevdim seni bir kere de heyecan mutluluk hüzün bir arada yaşanıyor.Aslım ile Ozan arasında yakınlaşmalar tüm hızıyla devam ediyor ….Aslım okula alınır tüm aile mutludur.Tarık hoca ailesiyle eve gelir.Aslım ve annesi Tarık hocadan bahsederler  nasıl iyi kalpli olduğunu, sanki daha yıllar önceden tanımış gibiyim.Ozan’ın annesi heyecan içinde ozana güzel yemekler yapıp onu bekler.Ozan gelir  annesi yemek yaptım deyip Ozan’ın aç olmadığını söylemesine annesi çok üzülür.Yağız ve Eylül tanışır beraber otobüsle okula gider.Yağız  hakkındaki gerçekleri söylücekkenvazgeçmiştir.Tarık fenalaşır o sıra Hediye Tarık’ın evine giderken yolda fenalaşır gitmekten vazgeçer. Aslım tek gider o sırada Tarık’ı yerde bulur ve eve gitmesine yardımcı olur.Tarık astım hastasıdır.Aslım kayıt için teşekkür eder Tarık hoca ben değil Ozanın yaptığını söyler.Aslım karşılaşır  Ozan’a teşekkür eder.Aslım  Nuran’a yardımcı olmak için beraber giderler.Parti başlar ve Ozan ortalıklarda yoktur.Annesi yukarı çıkar Ozan’ı çağırmak için beraber partiye inerler.Aslım’ın annesi de yardıma gelir.Aslım Ozan ve annesi arasındaki anlaşmayı ve  gerçekleri duyar.Ozan geçmişindeki gerçekleri öğrenir.Ozan çok üzülerek  motosiklete atlar ve gider Aslım  da peşinden gider.Tarık hediyeyi görür.Ozan kaza yapar karşı taraftan kamyonet gelir  Ozan yerde yatar Aslım onu çekerek  onun hayatını kurtarır.

Sev seni bir kere 3 bölüm Özeti

Son bölümde kısaca bahsetmek gerekirse;  Ozanın motosikleti kaza sırada yanar motosikletle beraber Aslım’ın üniversite belgeleri de yanar Aslım ne kadar belgeleri kurtarmak isterse Ozan buna izin vermez. Aslım bu olanlara üzülür. Aslım bu olanlar üzülür Eylül ile dertleşiyor hayatının burada bitmesi ve ardından mucize gibi Tarık Hocanın ona yardım edebileceğini dile getirir. Aslım’ın annesi ve Tarık Hocanın eskiden aşk yaşadıkların bilmez o sırada Aslım Tarık hocanın babası olduğu bilmezken Tarık Hocanın ona yardım etmesi ona iyi gelir. Tarık Hocanın kızı ayağını kırdığı için gitmek zorunda kalır.  Tarık Mümtaz’la konuşur fakat Mümtaz oralı bile olmaz. Ozan Aslım’a yardıma gelir; öğrenci işlerine gider YÖK’ün sistemine kayıt yapacağını söyler ama Aslım bu fikri kabul etmez. Aslım’la ozan odaya girerler o sırada memur odaya gitmek için kalkar onlar memura gözükmeden camdan atlarlar.

Sevdim seni bir kere 3 bölüm özeti; Aslım’ın telefonu çalar Mümtaz’ın sekreteridir Aslım’ı Mümtaz’ın odasına çağırır. Aslım’ın üvey babası Cengiz kumar borcundan dolayı mafyadan dayak yer. Aslım odaya gelir Mümtaz ona benden habersiz nasıl kayıt yaptırdığını söyler Aslım kendini açıklamaya çalışır fakat Mümtaz onu dinlemez,  Mümtaz kiminle beraber yaptığını sorar. Aslım kimsenin bana yardımcı olmadığını söyler ve Ozan içeri girer ve kızın hiçbir suçu yok tüm suç benim senin işin benimle kızla değil. Mümtaz her şeyin suçunu Ozan’a atar ve tartışırlar Ozan ona bu kaydı yapacaksın der ve odadan ayrılır. Mümtaz kaydın yapılmayacak der Aslım ağlayarak odadan çıkar.

Aslım Ozan’ın yanına gelir ve Ozan’la tartışır her şeyin sorumlusu sensin der. Ozan annesinin yanına gelir ve seninle konuşmam gereken bir konu var bir kız var benim yüzümden sıkıntıya girdi kızın kaydı olmadı benim ne yapıp edip kaydı yapmam gerekir ve Mümtaz eve gelir ve kendi açısından Ozan’ın annesine olayları anlatmaya başlar Ozan sinirlenip çıkıp gider. Ozan ve Aslım’la tekrar karşılaşır Aslım eve gelir kapıda annesine ne açıklama yapacağını düşünür. Hediye’nin telefonu çalar arayan Cengiz’dir bankaya borcum var diyerek yalan söyler ve bana acilen para göndermen gerekir deyip ve telefonu kapatır. Hediye Nurdan’dan borç alıp Cengiz’e gönderir. Aslım benim size söylemem gereken konu var deyip kaydını yapamadığını söyler ve annesi onun şaka yaptığını düşünür ciddiyetin farkında değildir. Aslım eşyalarını toplayıp annesine İzmir’e dönmek istediğini söyler. Ozan eve gelip tekrar annesiyle konuşur eğer kaydı yaparsan seninle beraber katılmamızı çok istediğin resepsiyona katılacağını söyler. Jülide Mümtaz’la konuşur her şeyi halletmesini ister. Aslım ve annesi evdekilerle vedalaşırken o sırada telefonu çalar öğrenci işlerinden biri onu arar ve okul kaydının yapıldığını söyler ailecek sevinirler.

Sevdim Seni Bir Kere 11 Eylül Tahmini

Mümtaz’ın yine bir planı vardır. Mümtaz’ın Aslım üzerinden yapacağı plan Ozan’ı eve dönderebilecek mi? Acaba Mümtaz Aslım’a ne diyecek veya yakalanacak mi? Aslim ile ozan arasın da neler geçecek? Tarik ve Hediye karşılaşacak mı? Ozan eve dönecek mi

Sevdim Seni Bir Kere 10 Eylül Özet

Aslım okula kayıt yapmaya gelir ve Ozanla çarpışır evrakları dağılır evrakları yanlışlıkla Ozanın eline geçer Aslım ise zamanla yarışıyordur acaba Aslım okula kayıt yapabilecek mi? Aslımın babası gerçek babası değildir acaba aslım gerçek babasını öğrenecek mi?

Sevdim seni bir kere 2 bölüm özeti; Ozanın motosikleti yanar ve Aslımın üniversite belgeli de yanar Aslım ateşten çıkarmak ister ama Ozan izin vermez Aslım adeta yıkıldı tüm bu olanlardan ötürü. Ozanın annesi onu durdurur ve öfkesinin nedenini sorar Ozan babasından sonra hemen evlenmesini hazmedememesinden dolayı annesine çok öfkelidir.

Ozanın üvey babası annesini sakinleştiriyor. Aslım Eylülle dertleşiyor ve hayatım bitti demesi ve ardından Tarık hocanın ona yardım edeceğini söylemesi Aslımın içini rahatlattı. Aslımın annesi ve Tarık hocayla eskiden aşk yaşadığını ablasına anlatıyor o sırada Aslımla Tarık hoca tanışıyorlar ama birbirlerinin baba kız olduklarını bilmiyorlar.

Hediye ise abisine her şeyi anlatmak istiyor ama abisi hasta olduğu için hiçbir şey söyleyemiyor. Aslım ile Ozan karşılaşır ve Ozana hesap sorar ona tokat atar, hakaret eder, Aslım gider. Ozan eve gelir ve odasına kapanır. Asım’larına evinde akşam yemeği çerçevesinde mutludurlar hediye kızına sarılır ve benim kızım okuyup avukat olacak der.

Sevdim Seni Bir Kere 11 Eylül resimleriOzan ise evden ayrılma kararı almıştır annesiyle tartışır çantasını alır evden çıkar. Aslım ve annesi pasta alıp kutlama yaparlar. Sabah olur Aslım Tarık hocayla konuşur. Aslımın karşısına ozan çıkar ve bu durumun tek sebebi sensin diyor, senden gelecek hayır Allahtan gelsin. Tarık mümtazla konuşmaya gider ama mümtaz oralı olmaz Tarık’ın kızı ayağını kırmış ve şehir dışına çıkar. Ozan Aslıma yardıma gelir, öğrenci işlerine gidip YÖK’ün sistemine kayıt yapacağını söyler ama Aslım kabul etmez

Aslımla Ozan odaya girerler ve Aslım’ın kaydını yaparlar. Memur odaya gelir ve Aslım ile Ozan ise memura görünmeden camdan atlar. Mümtaz ise Aslım’la konuşmak için Aslım’ı odasına çağırır.