Sezin Akbaşoğulları Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı? Elif Öldü

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde sonunda Elif cezasını buldu. Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisi 5 haziran salı akşamı sezon finali ile ekranlara geldi. Ufak Tefek Cinayetler’de Elif bir hırs uğruna öldü. Dizide Elif Oya’yı öldürmek için Merve ile iş birliği yapmıştı. Merve Elif’e Oya’yı öldürmesi için bir zehir hazırlattı. Elif zehri bir şırınga ile eline aldı. Partide Oya’nın boş bir anını arayan Elif Oya’yı öldürmek için harekete geçti.

Oya’nın tehlikede olduğunu hisseden Serhan ise zaten Elif’i takip etmişti. Elif’in Oya’nın üzerine yürüdüğünü gören Serhan Elif’in elinden zehri aldı ve attı. Elif’i tehdit eden Serhan Elif’i vaz geçirdi. Elif tam vaz geçmişti ki Oya’nın partisinde bir limonata içti ve öldü. İşte Elif’in hırsının sonu böyle geldi.

Elif’in Katili Kim?

Elif’in ölmesi ile dolaylı yoldan katil olan Burcu oldu. Burcu Pelin’in kendisini öldürmek için kullandığı zehrin devamını Pelin’in çantasından aldı. Pelin’in çantası evde kaldı Pelin camdan çıktı ve fark etmedi zehrin olmadığını. Zehri Burcu Arzu’yu öldürmek için kullanacaktı ama şansız olan Elif zehirli limonatayı içti ve öldü.  

Peki Elif’i denize kim attı? Öldüğünü kim fark etti? Elif limonataya katılan bir toksit madde sonucu öldü. Doktor Elif’in cenazesi 15 gün sonra denizden çıktı. Elif 15 gün boyunca denizde kaldığı için tanınmaz haldeydi ama Elif’in boğulma sebebi ile değil toksit madde sebebi ile öldüğü tespit edildi.  Muhtemelen Burcu Elif’i denize attıSezin Akbaşoğulları Ufak Tefek Cinayetlerden Neden Ayrıldı

Sezin Akbaşoğulları Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı

Sezin Akbaşoğulları Ufak Tefek Cinayetler dizisine zaten yaklaşık 10 bölüm önce girmişti. Ayrılması hikayeyi sekteye uğratmazdı. Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon onayını alınca ölen kişi hikayenin dışında kalabilecek bir isim olmalıydı o da doktor Elif oldu. Sezin Akbaşoğulları Ufak Tefek Cinayetler’den senaryo gereği ayrıldı.

Sezin Akbaşoğulları Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı? Elif Öldü (1 Yorum)

  1. Diziyi tam izlemediniz sanırım, keşke tam izlemeden bu yazıyı yazmasaydınız.Elif limonatayı içtikten sonra arabasına bindi ve yolda giderken zehir etkisini gösterdi.Direksiyon hakimiyetini kaybederek denize uçtu ve öldü.Birisi götürüp denize atmadı yani.Burcu’nun Elif’i zehirlediğinden haberi bile yok.