Survivor 2018 22 Haziran Kim Elendi? Hakan mı Murat mı Survivor 2018’e Veda Edecek?

Survivor 2018 22 Haziran akşamı elenen aldığımız Tüyo’nun aksine Hakan değil Murat oldu. Murat yarım ev alarak Survivor 2018 22 Haziran akşamı veda etti.Survivor 2018 22 Haziran murat elendi

Survivor 2018 22 haziran akşamı adaya veda eden isim Hakan Hatipoğlu olmuştur. Bilgi kısa süre önce tarafımıza ulaştı.Survivor 2018 22 Haziran HAKAN ELENDİ

Survivor 2018 22 haziran cuma  akşamı bir yıldız isim daha Kıbrıs hayallerine veda ederek evine dönecek. Bilindiği üzere Survivor 2018’de artık toplam 8 yarışmacı kaldı ve bunlardan zaten 2 tanesi bireysel dokunulmazlığı kazandı; Adem de sembol ile Kıbrıs’ı garantiledi. Yani toplamda 3 isim için bu hafta her şey yolunda; kalan 5 isimden üçü ise eleme potasında, Hakan Anıl tarafından adada istenmedi; Nagihan da Hakan’ı adada tutmak için Murat’ı sattı. Zaten oyun oynayarak bile kendini savunamayan aciz durumda ki Turabi ise müzmin eleme adayı.

Murat ve Hakan Gönüllüler takımından adaya veda etmesi muhtemel iki isim. Her ne kadar  Turabi sıkıntılı gibi görünse de Turabi’nin içinde elenme korkusu yok zira o sakatlığının gelen acı sonucu ile savaşıyor. Turabi bundan sonra Survivor 2018 de her hangi bir oyunda yer alamayacak ve yarışamayacak. Anıl Hakan deyince Nagihan Hakan’ı korumak için Murat’ı sattı ve potayı karıştırdı. Nagihan açıkça Murat’a ayıp etti. Bu aralar da Murat’a ayıp eden edene. Önce Sema sonra Nagihan; ama Survivor 2018 de Nagihan Murat veya Hilmi Cem’in eline düşerse vay haline. İkisi de Nagihan’a karşı artık doldu.

Survivor 2018’de Hakan Hatipoğlu ne yazık ki kendi ayaklarına sıkmaya devam ediyor. Takımına kızan Hakan Hatipoğlu 20 haziran akşamı oynadığı dokunulmazlık oyununu yarıda bıraktı bir de buna bahane buldu ve doktordan rapor aldı. Hakan geçen hafta adaya veda edeceğini düşünüyordu ancak Sema ve Adem’in kritik hatası ile adada kaldı ancak bu hafta Hakan’ı adada tutmaya kimsenin gücü yetmeyecek.

 

Bence Survivor 2018’e veda edecek isim Hakan olacak. Murat Sema’yı elediği gibi Hakan’ı da eleyecek; ama bence Murat da Kıbrıs’ı göremeyecek.

Hakan’ı adadan gönderen Gönüllüler takımında 5 kişi kalacak ve gelecek hafta aralarından bir ismi daha evine gönderecek; zira Turabi’nin elenmeye hiç niyeti yok; Turabi her hafta kurbanlık koyun gibi eleme potasına yazılsa da 31 Mayıs 2 Haziran tarihleri arasında yapılan Büyük Sms Oylamasında Turabi’nin aldığı oy onu farkında olmasa da Kıbrıs’ı garantilemesini sağlamıştı.  Survivor 2018 31 Mayıs 2 Haziran Büyük Sms Oylaması Sonuçları ve Anketi için tıklayınız Sms sonuçları

Hakan Hatipoğlu ilk sezonunda da Kıbrıs’ı göremeden adaya veda etmişti; zaten son günlerde takımdan önüne gelenle de tartışmaya başlamış ve takımın da azalan huzurunun tek sebebi olmuştu. Önce Murat’a sen yalancısın diyen Hakan sonra da Hilmi Cem ile Bench’de benim kazanmamı istemiyorsunuz tartışmasına girdi.Survivor 2018 22 Haziran eleme potası

Survivor 2018 21 Haziran akşamı adaya veda eden Hakan Hatipoğlu’na hayatında başarılar dilerim; umarım onu gelecek sezon Survivor 2019 Panoramasında veya Extrasında görebiliriz.

Tarafsız olmak gerekirse Hakan zaten buraya kadar gelmeyi de hak etmedi; hatta bence geçen hafta Sema’nın yerine Hakan elenmeliydi; Hakan ne performansı ile kendini gösterbildi ne de karakteri ile. Zaten uzun zaman da sakat gezdi. Son ayda Nagihan’ın da desteği ile zaten bol bol Survivor 2018’in tadını çıkardı.

Survivor 2018 21 Haziran Fragmanı

Survivor 2018 22 Haziran Kim Elendi? Hakan mı Murat mı Survivor 2018’e Veda Edecek? (5 Yorum)

  1. Ne kadar saçma yazı bu sattı ne demek anil nagihani murat nagihanı yazarken satmadı şimdi mi sattı diyorsun sil bu yazıyı yoksa siteye kimse gelmez.PERFORMANS SONUNCUSU sığıntı murat iyi geldi buraya kadar.