Survivor 2018 23 Nisan Kim Elendi? Survivor 2018 53. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018’e veda eden isim Sahra Işık oldu. Sahra ve Sema ağlayarak ayrıldılar. Survivor 2018 24 Nisan

Güncelleme: Survivor 2018’de 23 nisan pazartesi akşamı Survivor 2018’e veda eden isim Sahra Işık olmuştur. Sms sıralaması ise 1. Adem Kılıççı 2. Mustafa Kemal 3. Sahra Işık olmuştur.Survivor 2018 23 Nisan sms sıralaması

Survivor 2018’de 23 Nisan pazar akşamı eleme konseyinde ismi yazılan Mustafa Kemal çok duygu dolu bir konuşma yaptı. Ben Mustafa Kemal’in konuşmasının son yıllarda yapılan en duygu dolu sms konuşması olduğunu düşünüyorum ve Mustafa Kemal’a bu konuşmadan çok oy geleceğini düşünüyorum. Bir de Ünlüler’in oyun kazanan ve puan getiren bir Mustafa Kemal’i hangi kafayla yazdığını hala anlayamadım. Hele de Yiğit gibi oyun kazanamayan performansta en arka sırada yer alan bir yarışmacı varken.

Gerçek şu ki Mustafa Kemal bizden değil diye eleme potasına atıldı ancak bence Mustafa Kemal Survivor 2018’de  elenmeyi şuan için hak etmiyor. Özellikle de Sahra ve Yiğit gibi cin fikirli isimler varken. Ben Ümit Karan ve Yiğit arasında ki samimiyetin Yiğit’i sms’e çıkmaktan kurtardığını tahmin ediyorum; buna karşılık Mustafa Kemal en doğru ismi konseyde yazarak gitmeyi hak edenin kendisi değil Yiğit olduğunu da ifade etmiş oldu. Survivor 2018 23 Nisan Kim Elendi

Survivor 2018’de 23 nisan pazartesi akşamı çok önemli bir eleme konseyi olacak. Uzun zaman sonra Ünlüler takımı bir eleme konseyine çıkacak. Gönüllüler takımında ki yükseliş sürüyor; bu yükselişin en önemli nedeni tabi ki karınlarının tok olamaları ve üst üste gelen galibiyetler.

Gönüllüler takımı kazandıkça Ünlüler takımı da parçalanıyor. Bu parçalanma sonrası ilk koğuş Survivor 2018’de 23 nisan pazartesi akşamı 53. bölüm ile gelecek. Survivor 2018’de 22 nisan pazar akşamı yarım saatlik bir sms süresi verildi ve eleme adaylarından kimlerin adada kalmasını istiyorsanız sms atın yan ekran dan oy verin dendi.

Survivor 2018 23 Nisan

Adem Kılıççı hayranları ise çok sakin zira Adem’in karşısında durabilecek isimler değil bu isimler. Özellikle Sahra ve Mustafa Kemal gibi basit rakipler karşısına Adem’in istatistikleri bile ezer geçer.Mustafa Kemal zaten bir ünlü değil ki Ünlüler takımında yeri olsun. Bizim izlediğimiz kadarı ile Ünlüler de zaten Mustafa Kemal’i içlerine çok kabul edemedi; ancak Sahra’nın da performansı çok kötü; özellikle son hafta Sahra hastayım dedi ama yarışmak zorunda kaldı ve hep kaybetti.

Açık konuşmak gerekirse Ünlüler takımında Sahra’nın performansı Mustafa Kemal’den çok kötü; eğer izleyici Ünlüler güçlenerek bu eleme konseyinden çıksın derse herkes Sahra’nın gitmesini istiyor Ünlüler takımında; zira Mustafa Kemal’in de performansı iyi olmasa bile Sahra’dan da kötü değil.

Survivor 2018 23 Nisan akşamı elenen isim bence Sahra da olabilir Mustafa Kemal’de. Mustafa Kemal elenirse bence haksızlık olmuş olur zira Mustafa Kemal’den önce gitmesi gereken Yiğit var daha.

Survivor 2018 53. Bölüm Fragmanı

Sahra’yı gerçekten seven bir kitle var ama tam tersi Sahra’dan nefret eden bir grup Survivor 2018 takipçisi de var. ben Sahra’dan nefret eden kesmin gitmesi için Mustafa Kemal’e destek oyu atacağını da düşünüyorum.

Her ne olursa olsun Survivor 2018’de 23 nisan akşamı adaya veda eden bence Sahra IŞIK olacaktır.

 

Survivor 2018 53. Bölüm Fragmanı