Survivor 2018 23 Nisan Sms Sonucu? Survivor 2018 53. Bölüm Sms Sıralaması

Survivor 2018’den sizlere çok özel bir eleme tüyosu getirdik. Sahra Işık Dominik Cumhuriyetinden ayrılmaya hazırlanıyor zira elenen isim Sahra şık olmuştur. Adem ise büyük bir farkla ilk sırada yer almıştır. 

Survivor 2018 23 Nisan sms sıralaması

Survivor 2018’de 22 nisan akşamı bir kez daha Gönüllüler dokunulmazlığı kazandı ve bir Ünlü isim daha eleme potasına girdi. bilindiği üzere Survivor 2018’de 21 nisan cumartesi akşamı Ünlüler yine kaybetmiş ve Sahra ile Adem eleme potasına girmişti. Survivor 2018 de 22 nisan pazar akşamı da Ünlüler bir kez daha konseye gitti ve bu sefer Mustafa Kemal’in ismi konseyde çıktı.

Survivor 2018’de 22 nisan akşamı yapılan sms oylamasında Adem, Sahra ve Mutafa Kemal sms’e çıkmış oldu. Survivor 2018’de kimin eleneceğine sadece sms oyları karar vermiyor aynı zamanda ücretsiz olan Tv8 yan ekran oylarının da önemli bir katkısı var. Survivor 2018 22 Nisan sms 1

Her kes biliyor ki Adem Kılıççı Survivor 2018’in en önemli şampiyonluk adaylarından biri. Hem karakteri hem performansı ile Adem her kes tarafından takdire şaan bir isim. Bu nedenle de kesin olarak söyleyebiliriz ki Adem sms de çok üstün oy alacak ve en çok oyu alan isim olacaktır.

Gelelim Mustafa Kemal ve Sahra’ya. Sahra 2. kez Survivor’a katılıyor ve bir All Star. Sahra 2015 yılında Survivor’a katılmış ve büyük final öncesi o dönemin popüler isimlerimden Yiğit’e oyalamada kaybetmiş ve elenmişti. Survivor 2018’de Sahra için bir türlü kendini gösteremedi denebilir; zira geçen hafta tam eski Sahra geri geldi dedik ama Sahra bu hafta da hastayım dedi çıktı. Sahra Survivor 2018’de bekleneni veremeyen isimlerden oldu.

Diğer taraftan Mustafa Kemal’da Sahra’dan farksız değil. Survivor 2018’de Mustafa Kemal Ünlüler’e geçtikten sonra biraz yükseliş yaşamış hatta bir hafta hiç oyun kaybetmemişti; ancak Mustafa Kemal’in bu hafta ki performansına bakıldığında onun da Sahra’dan çok farkı yok. Mustafa Kemal Survivor 2018’e geleli daha 2 ay bile dolmadı. Ben Survivor 2018’de bu hafta adaya veda edecek ismin Sahra olacağını  tahmin ediyorum; zira  Mustafa Kemal mazlum; Türkiye Mazlum’u sever.

Survivor 2018’de 22 nisan pazar akşamı yapılan oylamanın sonucu sayıldığında ve Noter Rabia Kaban tarafından onaylandığına sizlere Survivor 2018 22 nisan sms sıralaması hakkında bilgi vereceğiz.

Survivor 2018 53. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 23 Nisan Sms Sonucu? Survivor 2018 53. Bölüm Sms Sıralaması (4 Yorum)

  1. Türk milleti zekidir, adildir, doğrudan ayrılmaz, hakkaniyetli eleme oldu, mustafa kıbrısa gidecek yarışmacılardan olmasına rağmen yazıldı adil değildi, Merve ünlüleri karıştıracak, keşke çenesi kadar başarılı olup yarışma kazanabilse, elif ile merve çok konuşuyor ve başarılı değilder, Elif,Yiğit,Merve elenme sıralaması olmalı bundan sonraki oylamalarda. Elif yüzünden Nagihan haftanın birincisi oluyor, Lütfen istatistikleri inceleyin nagihan sürekli elifi seçiyor, her seferinde neden nagihan ilk seçen oluyor, onun ezelliği nedir, madem başarılıysa en güçlü rakibi seçsinde görelim, veya en son bayan seçici olsun,