Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 12. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 25 Şubat akşamı oynana dokunulmazlık oyunu All Star Takımı kazanmıştır. 

Güncelleme: Ada ve fasulye ödülünü kazanan takım 5-2 skorla Gönüllüler oldu. Gönüllüleri Tebrik ederiz!tgg 1

Benim tahminlerime göre dün akşamdan morali bozuk olan All Star takımı oyuna düşük moralle çıkacak.Bu onlar için eksi bir etken olacak fakat bir yandan da All Star takımında; Turabi,Adem,Ümit,Hilmi,Murat,Nagihan,Damla gibi kol gücü yüksek yarışmacılar var.Gönüllülerde ise Anıl,Melih,Emre,Ramazan,Funda,Birsen iyi yarışır diye düşünüyorum.Kimin kazanacağı arasında net bir tahmin ve tüyo yok ancak çekişmeli bir oyun olacağına adım kadar eminim.

Survivor 2018’de 25 şubat pazar akşamı çok önemli bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Survivor 2018’de ikinci dokunulmazlık oyununa geldik. Kim ne derse desin Survivor 2018’de her şey yalan dokunulmazlık gerçektir.

Survivor 2018 bilindiği üzere 17 şubat pazar akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu All Star takımı kazanmış ve adaya veda eden isim Marcus olmuştu. Marcus’un elenmesinden sonra Survivor 2018’de Gönüllüler takımına iki yeni isim dahil olmuştur yanı Gönüllüler ilk dokunulmazlığı kaybetmesine rağmen bir kişi de şuanda adada fazladırlar.

Survivor 2018’e yeni katılan Emre Durak kimdir? Kaç Yaşında? Emre Durak SevgilisiEmre Durak mesleği için tıklayınızSurvivor 2018 25 Şubat

Survivor 2018’e yeni katılan İpek Yaşar Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Boyu Kilosu detaylar için tıklayınız İpek Yaşar

Survivor 2018’de Gönüllüler oyuna dahil oldu diyebiliriz. Survivor 2018’de All Star karşısında 8 bölüm oyun kazanamayan Gönüllüler Romanya karşısına çıkma mücadelesini kaybetse de son iki ödül oyununu kazandı ve ödül ile güç topladılar; ancak benim şahsi görüşüm Göüllüler takımı Dokunulmazlık oyunlarında başarısız olmaya mahkumdur; zira dokunulmazlık oyunları oldukça zor oyunlar oluyor ve sonunda atış veya Puzzle kesinlikle oluyor.Survivor 2018 24 Şubat

Gönüller takımı her ne kadar All Star’dan daha hızlı olsa da oyun bitirme işinde  yani sonunu getirmede başarısızlar. Bu durumda Survivor 2018’de bence 25 şubat pazar akşamı oynanacak Dokunulmazlık oyununu All Star kazanacaktır.

Ayrıca All Star takımı 24 şubat cumartesi yayınlanan Romanya milli mücadelesini kaybettiği için oldukça moralsiz; ancak takım olarak Nihat Doğan hariç bir ruh elde ettiler. Bu kadar takım ruhu elde etmiş bir All Star’ı bir birine girmiş Gönüllülerin yenmesi çok zor. Bu durumda Dokunulmazlığı alan All Star rahatlarken Gönüllüler bir isim daha kaybedecek ve takımların sayıları yeniden eşitlenecektir.

Survivor 2018 25 Şubat Fragmanı Survivor 2018 12. bölüm fragmanı

Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 12. Bölüm Fragmanı (2 Yorum)