Survivor 2018 28 Haziran Neden Yayınlanmadı Canlı Yayın Neden Yok Eleme Neden Olmadı

Survivor 2018 tarihinde ilk kez bıçaklı bir saldırıya şahit oldu. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamaya göre Survivor’un 24 yaşındaki kameramanı Alper Baycın uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Bu olayların ardından Survivor 2018 28 Haziran Kıbrıs da yayınlanacak olan çeyrek final elemelerinin yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu.

Surviviorda kameraman olarak görev yapan Alper Baycın’ın şok eden ölümünün ardından Acun Ilıcalı bir mesaj paylaştı. Acun Ilıcalı Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim.” mesajını paylaştı.1 24

Saldırının ardından bugün yapılması beklenen eleme gecesi iptal edildi. Finale 2 gün kala gerçekleşen bu hain saldırının ardından kameralar karşısına geçen Acun Ilıcalı kısa bir açıklama yaparak çok üzgün olduklarını belirtti. Kadere inanan birisi olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı ancak bu ani ölüm beni ve tüm ekibimizi derinden sarstı diye açıklamalarda bulundu. Konuşacak fazla bir şey olmadığını belirten Acun 24 yaşında hayatını kaybeden Alper Baycın’ın ailesine baş sağlığı dilediğini söyleyerek sözlerini noktaladı.

Alper Baycın Nasıl Öldürüldü ?2 23

Survivor yarışmasının çekildiği Las Terrenas adasında yaşanan olayda 2 kişi Alper Baycın’ın yanına yaklaşarak cüzdanını ve telefonunu istiyor. Yaşanan arbedenin ardından 24 yaşındaki Alper Baycın kalbinden bıçaklanarak hayata gözlerini yumuyor. Olayın ardından kaçan 2 zanlı yakalandı. Bizlerde genç yaşta hayatını kaybeden Alper Baycın’ın ailesi ve tüm sevdiklerine baş sağlığı diler, sabrı cemil niyaz ederiz.

Survivor 2018 28 Haziran Neden Yayınlanmadı Canlı Yayın Neden Yok Eleme Neden Olmadı (4 Yorum)

  1. Allahim islah etsin alper abimizi bicaklayarak kacan canileri acimiz tarif edilemez basimiz sag olsun ve ailesine sabirlarimi iltiyorum mekanin cenet olsun alper abim