Survivor 2018 30 Nisan Kim Elendi? Survivor 2018 59. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018’de 30 Nisan akşamı adaya veda eden isim adaya sonradan gelen ve bir türlü başarılı bir performans sergileyemeyen Yiğit Dikmen olmuştur. Yiğit Dikmen’i bu hafta evine gönderen isim ise Mustafa Kemal olmuştur. 
Survivor 2018 30 Nisan Yiğit elendiSurvivor 2018 30 Nisan akşamı iki ödül oyunu oynandı. İlk ödül oyununda Ünlüler Gönüllüler’i 10’a 4 yenerek Yataklı Baraka ve Börek Ödülünü kazandı. Sonrasında oynanan ikinci ödül oyununda ise Ünlüler takımı kötü başladı ve kazanan 10’a 4 gibi net bir skorla ile Gönüllüler oldu. Ünlüler her ne kadar parkurda çok kötü yarışmasa da atışlarda başarıyı yakalayamadı. Gönüllüler pide ödüllerini afiyetle yedi.Survivor 2018 30 Nisan gönüllüler kazandı

Survivor 2018’e veda edecek olan bir isim daha 30 Nisan 2018’de yayınlanacak olan bölüm itibariyle belli olmuş olacak. Son dokunulmazlık kafa kafaya götüren iki takımdan yüzü gülen taraf Gönüllüler olmuştu. Bu sonuca göre eleme adaylarından 2 tanesi Ünlüler takımından, kalan 3 isim ise Gönüllüler takımından belirlenmiş oldu.

Survivor 2018 30 Nisan akşamı potada olacak isimler ; Birsen Pekgöz, Murat Ceylan, Yağmur Banda Gönüllüler; Yiğit Dikmen ve Elif Şadoğlu ise Ünlüler takımından oldu.

Survivor 2018 24 27 nisan büyük sms oylaması anket sonuçları ve tahminler için tıklayınız. Survivor 2018survivor 30 nisan kim elendi sonuç

Survivor 2o18’in elenen adayının belli olacağı 30 Nisan bölümünde eleme adayları şu şekilde belirlenmiş oldu; Ünlüler takımı: Elif, Yiğit / Gönüllüler takımı: Murat, 1sen, Yağmur. Bu tabloya göre gitmesi muhtemel olan adaylar şimdilik Yiğit ve Yağmur olarak tahmin edilse de kesin tüyo alındığında sitemizde- yayından önce- verilmeye çalışılacaktır.Survivor 2018 30 Nisan

Ünlüler takımının dokunulmazlığı kaybetmesinin ardından Acun’un da biraz ateşlediği husus Turabinin cezalı olması idi. Turabinin bu konuda konseyde yaptığı açıklamalar sosyal medyada oldukça fazla yankı buldu. Bir çok takipçi Turabi’nin şova kaçan hal ve hareketlerinden sonra bu söyleminin de şova yönelik olduğu yönünde yorum bıraksa da Turabi taraftarları da destek yorumları bıraktı. Turabi konseyde Mustafa Kemal’in seçeceği aday öncesinde yarışmanın kaybedilmesinde kendisinin de çok payı olduğunu ve adaletli bir seçim yapmak istiyorsa kendisini aday olarak göstermesinin doğru olacağını söylemişti.
survivor 30 nisan kim elendi3
Öte yandan 30 Nisanda ekranlara gelecek olan muhtemel ödül oyununda oldukça renkli görüntüler ekranlara gelecek. Eğimi oldukça fazla olan su kaydıraklarından havuzlara dalış yapacak olan yarışmacıları yine yorucu bir parkur bekliyor olacak.
survivor 30 nisan kim elendi 1
30 Nisan’da oynanacak oyuna ilişkin alınan tüyoları sizlerle paylaşacağız. Daha öncesinde potadaki adaylar arasında elenmesini istediğiniz adayları yorum olarak yazmanızı bekliyoruz.

Survivor 2018 59. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 30 Nisan Kim Elendi? Survivor 2018 59. Bölüm Fragmanı (2 Yorum)

  1. Yagmurun gidecekinden eminim ama gidemiyede bilir cunku Fundayi bile elemisdi ama bu adaylarin karsisinda sansi yok…