Survivor 2018 5 Nisan İletişimi Kim Kazandı? Survivor 2018 39. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 5 Nisan akşamı yemek ödülünü kazanan takım da Ünlüler oldu. Ünlüler takımı yemeklerini afiyetle yediler; hiç israf etmediler. Öül karışık ızgara gibi bir şeydi. 13

Survivor 2018 5 Nisan akşamı iletişim ödülünden sonra bir de yemek ödülü oyunu oynanıyor. Survivor 2018 6 Nisan akşamı yemek ödülünde 5 erkek 3 kadın yarışmacı yarışıyor. Şuanda durum Gönüllüler 6 Ünlüler 8. 

Survivor 2018 6 Nisan akşamı bence en iyilerin oynadığı ödül oyununu kazanacak takım yine Ünlüler olacaktır. Survivor 2018 6 Nisan yemek ödülü

Survivor 2018 5 Nisan akşamı iletişim ödülünü kazanan takım Ünlüler oldu. Best Of’ta Ümit Karan Hilmi Cem’den daha güzel attı ve Ünlüler takımının kazanma serisi devam etti. Ünlüler takımını özellikle de Ümit Kaptanı tebrik eder başarılar dileriz. Survivor 2018 5 Nisan all Star kazandı

Survivor 2018 39. bölümde şuanda durum 9 -9. Oyun Best Of’a gitti. Son olarak Hilmi Cem karşısında Adem zor da olsa kazandı ve takımına puan getirdi. Oyun bayrak yarışı olacak. Bayrak yarışında Ümit Karan Merve Aydın’ın  karşısında ise Himi Cem ve Damla oynayacakSurvivor 2018 5 Nisan puan sonucu

Survivor 2018 5 Nisan akşamı çok önemli bir iletişim oyunu oynanıyor. Şuanda durum Gönüllüler 7 Ünlüler 7. Kazanan takım bir sevdiği ile canlı mesajlaşma şansı elde edecek.Survivor 2018 5 Nisan sonucu

Survivor 2018’in 5 nisan perşembe akşamı ekranlara gelecek 39. bölümünde ayrılık hüznü olacak All Star takımında. Son kez All Star diyoruz zira takımların artık isimleri değişti. Artık All Star yok  Ünlüler ve Gönüllüler var. Takımlar çok değişmedi. Eski gönüllü Damla, Hilmi Cem ve Murat Gönüllüler’e geçti. Gönüllülerden Mustafa da All Star’a geçti. Böylece All Star ve Gönüllüler adında iki yeni takım oluşturuldu ve yeniden Survivor başlamış oldu.

Survivor 2018 5 nisan akşamı çok önemli bir ödül oyunu oynanacak. Her ne kadar yarışmacılar aç olsa da onlar için yemekten daha önemli olan bir şey var o da sevdiklerinden uzak olmak ve onlarla konuşamamak. İnsan bazen midesinin sesini susturabilir ama gönlünün acısını dindiremiyor.

Eski All Star takımı zaten çok üzüntülü bir durumda. Zira Sema Damla’dan ayrıldı. Adem ve Ümit Karan ise Hilmi ve Murat’tan ayrıldı. Artık ayrılmak dert değil ne yazık ki herkes bir biri ile yarışacak belki de artık rakip oldukları içinde eski dostluklarını kuramayacaklar.

Ben takımların yeniden kurulmasında birleşme partisine kalacak isimlerin de ayarlandığını tahmin ediyorum zira All Star’dan Gönüllüler’e geçen isimler birleşme partisine kesin kalacak isimler. Yeni Ünlüler takımında ise adaya veda edecek isimler belli Berna Elif, Sahra de Ünlüler takımında birleşme partisini göremeyecek isimler.

Survivor 2018 5 Nisan

Survivor 2018 iletişim ödülü olunca iki takım da varını yoğunu ortaya koymaya çalışacak. Zira Survivor 2018 39. bölümde oynana iletişim oyununu kazanan takım sevdiklerinden bir kişi ile görüşme şansı elde edecek.

Survivor 2018 5 Nisan Kim Kazanacak?

Ben Survivor 2018’de All Star takımının hala oldukça güçlü olduğunu düşünüyorum; zira takımda Adem Turabi ve Sema gibi gerçekten çok güçlü isimler var. Gönüllüler takımı da eski Gönüllüler’den çok daha güçlü.

Şuanda Survivor 2018’de 39. bölümü kimin kazanacağı ile ilgili şuanda bir tüyo alamadık; ancak yayın saatine yakın sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız.

Survivor 2018 39. Bölüm Fragmanı